.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل عجیب روشن نشدن پژو آردی کاربراتوری

تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 از 1 پست

Icon5 مشکل عجیب روشن نشدن پژو آردی کاربراتوری

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم. یه مشکل عجیبی برای پژو آردی ما پیش اومده و روشن نمیشه لطفآ راهنمایی بفرمایید که مشکل از چیه و چطور میشه حلش کرد.
    قبل از اینکه به این مورد عجیب برخورد کنم ماشین در حال حرکت بود و یکدفعه مثل اینکه سوخت بهش نرسه پرت پرت کرد و خاموش شد و دیگه روشن نشد.

بنده همه موارد زیر رو انجام دادم:
    *کوئل چک شده وسیستم برق هم سالم می باشد
    *شمع ها عوض شده و نو هست
    *وایر شمع ها چک شده
    *دهنه ی پلاتین و فیوز دلکو نو و تنظیم هست
    *کاربراتور تنظیم شده
    *پمپ بنزین نو و سالم هست
    *واشر و منیوفول رو کاغذی گذاشتم که اگر آب بندی نمیکنه آب بندی بشه

در حال حاضر وقتی استارت میزنم با گاز دادن که اصلآ روشن نمیشه و وقتی هم که گاز ندم ماشین پرت پرت میکنه و روشن میشه ولی بعد در حدود کمتر از 10 ثانیه از دریچه ی هواکش کاربراتور پاپ صدا میاد و دود بیرون میزنه و خاموش میشه

قبلآ 3 سال پیکان داشتم و این ماشین هم الآن 5 ساله که دستمه و اولین باره که به چنین مشکلی برمیخورم و تا حالا هم جایی در موردش نشنیده بودمClick here to enlarge

ممنون میشم راهنمایی کنیدClick here to enlarge

2. 2کاربر از akbari_r بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

pic99 (30th March 2016),saeed sky (9th January 2019)

تشکر ها
    765
    703 سپاس از192 پست

Taj

من این تاپیک رو امروز دیدم و نویسنده تاپیک هم که فقط مشکلشو گفته رفته ... !!!!
    بهرجهت یاد یک 405 کاربوراتوری یکی از رفقام افتادم که اونهم بعداز یک مسافتی از ازجایی اومده بود دم در خونه شون و ماشین خاموش شده بود و دیگه روشن نشده بود ! من که چند روز بعد از خاموش ماشینش بطور اتفاقی به رفیقم سر زدم اونهم گفت که چند روز پیش ماشین دم در خونه خاموش شدو حالا چند روزیست که دیگه روشن نمیشه و خلاصه من بعداز بررسی برق ماشین دیدم که درب دلکو و چکش برق خیلی وضع بدی دارند و با تعویض اونها دیدم بازهم برق به سر هیچ شمعی نمیرسه و وقتی مسیر برق دلکو رو دنبال کردم رسیدم به صفحه چهار گوش که بغل دلکو بسته شده بود و سوکت برق 12 ولت اول به این صفحه چهار گوش وصل شده بود و اون توسط سوکت جداگانه برق 12 ولت رو میدادبه دلکو و فکر کنم خازن پسماند ولتاژ مگنت و یا مقاومت فیوزی بود و خلاصه برق 12 ولت را تا اونجا داشتم و بعداز اون دیگه همه چیز قطع میشد و ضمنا" دلکوی ماشینش ترانزیستوری بود و رفیقم رو فرستادمش رفت اون صفحه ی بغل دلکو را خرید اورد و و باتعویض اون صفحه چهار گوش بغل دلکو , برق اومد به سر شمعا و ماشین روشن شد . این تجربه رو جهت دوستانی که مشکلی شبیه به نویسنده این تاپیک قدیمی دارند عنوان کردم که بدانند 405 کاربوراتوری یک صفحه چهار گوش بغل دلکوش داره و که در مسیر برق 12 ولت دلکو قرار دارد و برق توسط سوکت میره داخل این قطعه و دوباره توسط سوکتی جداگانه از این قطعه خارج میشه و میره داخل دلکو .
    موفق باشید .

4. 5کاربر از dvb 7 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

davood arbabi (13th August 2016),fershid (10th August 2016),PARVAZ10 (6th September 2016),saeed sky (9th January 2019),TuneUp_Vahab (15th August 2016)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع