.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: کپ شدید در 206 Sd دوگانه سوز

تشکر ها
    4
    96 سپاس از47 پست

پیش فرض کپ شدید در 206 Sd دوگانه سوز

سلام به تمامی دوستان اساتید و مدیران محترم
    خخودرو مدل 89 دوگانه سوز شرکتی با ایسیو جی 35 مدت 3 ماهه مشکل کپ تو وضعیت گاز و بنزین دارم. اوایل خطای سنسور اکسیژن بود و در این مدت سه مدل سنسور اکسیژن نصب کردیم ولی متاسفانه مشکل حل نشد.مسیر سیم کشی از سنسور ال ایسیو رو کنترل کردیم قطعی یا اتصالی مشاهده نشد.حتی برای اطمینان بیشتر سیم کشی روکار کردیم ولی مشکل نشد.خودرو ایرادش متناوبه. ینی ی روز یا چندساعتی همه چی مرتب و مثل ساعت کارمیکنه ولی بعدش یا روز بعد حالش خراب میشه.
    صافی بنزین تعویض کردم ولی ماشین بعضی وقتا حتی با دنده یک هم حرکت نمیکنه و دور موتور در این زمان به شدت افت میکنه و لرزش شدید ایجاد میشه مثل این که موتور با 3سیلندر کار میکنه.جالبه بعداز اینکه ماشین رو خاموش میکنم و بعداز چند دقیقه مکث روشن میکنم انگار اتفاقی نیافتاده و مثل بچه آدم کار میکنه.در این مدت شمع و وایرها رو هم تعویص کردم.خلاصه همه چی رو چک کردیم جز خود ایسیو ماشین..
    از اساتید و دوستان چنانچه کمک و راهنمایی برای مشکل داشته باشن بی نهایت. استقبال میکنم
    باسپس

2. 6کاربر از siyavoosh2015 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (7th October 2015),bijanmoradi (30th September 2015),فتوحی (31st May 2015),پروانه (31st May 2015),امیرفتوحی (31st May 2015),حميد ذوالعلا (1st June 2015)

مدیر ارشد بخش تعمیرات ECU و ضد سرقت و انژکتور خودرو

شغل و حرفه
    کلینیک تخصصی پژو
    تشکر ها
    3,007
    4,511 سپاس از1,088 پست

با سلام شما روغن توتال 10/40 بریز اگه خوب نشه کویلش باید عوض بشه
    kurdstan

4. 8کاربر از فتوحی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (7th October 2015),bijanmoradi (30th September 2015),TuneUp_Vahab (31st May 2015),نوین کار (31st May 2015),پروانه (31st May 2015),امیرفتوحی (31st May 2015),حميد ذوالعلا (1st June 2015),دیاکونا (31st May 2015)

تشکر ها
    5,062
    28,828 سپاس از8,304 پست

سلام
    ايراد كويل در اين مدل شايع است.

6. 3کاربر از حميد ذوالعلا بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (7th October 2015),bijanmoradi (30th September 2015),TuneUp_Vahab (1st June 2015)

تشکر ها
    765
    703 سپاس از192 پست

همانطوریکه اساتید اشاره کردند با یک کویل سالم حدافل دو روز کاری از ماشینت تست بگیر... اگر با هم مشکل پابرجا بود ...
    سیم سنسور کیلومتر رو از سوکتش دربیار و یک تست بگیر , این تست باید حداقل در حد یک روز کاری کامل باشه ,
    ضمنا" احتمال کثیف بودن و یا درست وصل نبودن یکی از سوکتهای سنسورها هم وجود داره ...
    و در آخر همشیه اینگونه عیوب با آزمون و خطائ برطرف خواهد شد , اگر حوصله کافی را برای اینکار نداشته باشید مشکل همچنان پابرجا خواهدماند ...
    مواردی از این نوع نیز با فیلر گیری سوپاپها نیز برطرف گردیده ...
    ویرایش توسط dvb 7 : 1st June 2015 در ساعت 08:16

8. 4کاربر از dvb 7 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (7th October 2015),bijanmoradi (30th September 2015),TuneUp_Vahab (1st June 2015),حميد ذوالعلا (3rd June 2015)

تشکر ها
    4
    96 سپاس از47 پست

سلام با تشکر از دوستان
    سوال اول کدوم سوکت سنسورها رو باید چک کنم؟
    سوال دوم امکانش هست از پدال گاز یا دریچه گاز باشه؟
    با این تفاصیل کل سیستم ماشینن رو باید دستکاری کنم اا علت عیب مشخص بشه.چون باید کویل ِپدال گازِدریچه گازِ سنسور اکسیژنِ ِ پمپ بنزینِ صافی بنزینِ ِکاتالیزور و در نهایت خود ایسیو رو باید کنترل و تست کنم. به نظرشما تنها راهش همینه با آزمون خطا باید کشف عیب کرد؟؟؟؟
    تا امروز سنسور اکسیژن و پمپ بنزین و صافی و کاتالیزوره تست کردم و حتی دو مورد اول رو کلا تعویض کردم ولی ایراد همچنان پابرجاست.
    چشم پدال گاز و درچه گاز و کویل رو هم تست میزنم.متاسفانه کم و دیر پدامیشه که هم تیپ ماشینمو پیداکنم تا با جابجا کردنشون تست کنم.

10. 2کاربر از siyavoosh2015 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (7th October 2015),bijanmoradi (30th September 2015)

تشکر ها
    4
    96 سپاس از47 پست

سوال آخر ایراد یا خرابی کویل در تست دیاگ مشخص نمیشه؟؟

12. 2کاربر از siyavoosh2015 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,830 سپاس از3,600 پست

پیش فرض پاسخ : کپ شدید در 206 Sd دوگانه سوز

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط siyavoosh2015 Click here to enlarge
    سوال آخر ایراد یا خرابی کویل در تست دیاگ مشخص نمیشه؟؟
    درود:

توي پارامتر اگر مقدار عدد منفي باشد احتمال نيم سوز شدن كويل هست البته واير شمع هم خراب يا ضعيف باشد منفي ميزند.بهترين كار تعويض آن با نوع مرغوب ميباشد.
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

14. 3کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (7th October 2015),bijanmoradi (30th September 2015),hojje (13th June 2015)

تشکر ها
    4
    96 سپاس از47 پست

ی سوال ساده چرا وقتی سنسور اکسیژن رو از مدار خارج میکنم ماشین مشکلی نداره و مثل ساعت کار میکنه اما وقتی سنسور وارد مدار میکنم ماشین بیمار میشه.اگه کویل خراب باشه طبیعتا باید در حالت بدون سنسور اکسیژن هم ماشین خوب کار نکنه درحالیکه اینطوری نیست.ظاهرا زمانیکه سنسور وصل میشه پارامترهای مربوطه به ایسیو یا درست ارسال نمیشه یا اینکه ایسیو درست تحلیل و ءنالیز نمیکنه. د.علت اول منتفیه چون سنسورهای مختلف تست زدم ولی ایراد پابرجا بود و مشکل حل نشد فقط میمونه خود ایسیو..

16. 2کاربر از siyavoosh2015 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    4
    96 سپاس از47 پست

ضمنا اگه ایراد از قطعات مکانیکی باشه بهرحال باید زمانیکه سنسور قطع میکنم عملکردشون بد باشه درحالیکه بدون سنسور اکسیژن ماشین حالش خوبه ولی با سنسور اکسیژن بیماره..یادم رفت بگم چراغ چک در حالت بدون سنسور روشن نمیشه

18. 2کاربر از siyavoosh2015 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

تشکر ها
    5,062
    28,828 سپاس از8,304 پست

پیش فرض پاسخ : کپ شدید در 206 Sd دوگانه سوز

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط siyavoosh2015 Click here to enlarge
    ی سوال ساده چرا وقتی سنسور اکسیژن رو از مدار خارج میکنم ماشین مشکلی نداره و مثل ساعت کار میکنه اما وقتی سنسور وارد مدار میکنم ماشین بیمار میشه.اگه کویل خراب باشه طبیعتا باید در حالت بدون سنسور اکسیژن هم ماشین خوب کار نکنه درحالیکه اینطوری نیست.ظاهرا زمانیکه سنسور وصل میشه پارامترهای مربوطه به ایسیو یا درست ارسال نمیشه یا اینکه ایسیو درست تحلیل و ءنالیز نمیکنه. د.علت اول منتفیه چون سنسورهای مختلف تست زدم ولی ایراد پابرجا بود و مشکل حل نشد فقط میمونه خود ایسیو..
    بله ايراد از ترانزيستور اكسيژن در ايسيو است.

20. 2کاربر از حميد ذوالعلا بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع