.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رفع مشکلات متنوع در مانیتور الجی مدلm1710ab

تشکر ها
    5,571
    5,301 سپاس از984 پست

پیش فرض رفع مشکلات متنوع در مانیتور الجی مدلm1710ab

[B][COLOR="#B22222"][COLOR="#FF0000"][SIZE=5]سلام
    مانیتور فوق مشکلاتی به شرح زیر داشت
    1-روشن شدن عادی بعد از 5ثانیه ledپاور یه چشمک میزد و بعد 1دقیقه خاموش میشد
    2-بعش دوباره روشن میشد و بعد چند لحظه برفک میرفت و میشد راستر
    3-بعدش بکلایت میرفت و فقط چراغ ledپاور روشن میموند
    4-بعدش چراغled پاور دوسه بار چشمک میزد و خاموش شد و بصورت بسیار ضعیف سوسو میزد
    برد تغذیه و اینورتر رو بررسی کردم و تمام خازنهای تغذیه و اینورتر رو تعویض کردم ولی نتیجه نداشت
    ولتاژهاهمگی صحیح بودن
    فایل فلش و ایپرام رو تعویض کردم نتیجه نداشت
    از روی نقشه هم بررسی کردم ولی نکته مشکوکی پیدا نکردم
    به افت ولتاژ روی مین برد مشکوک شدم ولی ظاهرا موردی نداشتن
    نهایتا با تعویض دوعدد خازن به ظرفیت 220میکروفاراد16ولت مشکل تا حدود زیادی حل شد(فقط 2عدد خازن به این ظرفیت روی مین برد هست که روی خط 1.8ولت هستن)
    بعد از تعویض خازنها یه مشکل فقط مونده بود اونم اینکه بعد از 2دقیقه بکلی خاموش میشد که این عیب از کثیفی فلت خروجی مین برد به پنل بود
    با تمیز کردن فلت پنل مشکل مانیتور کاملا حل شد

2. 10کاربر از bahram chobin بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (8th December 2015),DAIVIS (14th March 2018),h-jom (23rd November 2018),m-ali (25th March 2015),modern.co (7th December 2016),mohammad amin 69 (14th August 2016),محمد 293 (11th September 2015),گل مهر (11th April 2015),Yar Qasidi (3rd August 2016),جبرائل خدایی (15th September 2017)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع