.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: توقف کامل کولر کرییر 36000

تشکر ها
    32
    9 سپاس از5 پست

پیش فرض توقف کامل کولر کرییر 36000

با سلام به همگی دوستان

ببخشید یه کولر کرییر 36 دو تیکه تک فن هست که به قول فرمایشات مشتری هر یه مدت یکبار و بطور بی نظم قسمت بیرون اون خاموش میشه و همزمان هم فن پنل داخلی هم خاموش میشه و دریچه های پنل و چراغهاش همچنان روشن باقی میمونن و سپس با یکبار خاموش روشن کردن کولر دوباره کولر همه چیزش مثل روز اول براه میوفته.متاسفانه تا حالا نتونستم در موقع خرابی اونجا باشم تا مشکل رو از نزدیک ببینم. در ضمن مدل کولر رو هم یادداشت نکردم شرمنده.برد کولر رو هم پیش تعمیرکار بردن و گفته که مشکلی نداره. یکبار هم فن کندانسور رو تعویض کردن. گاز اون هم عالی هست. خازن فن کندانسور هم یکبار خودم تعویض کردم ولی فایده نداشته.بنظرتون میتونه مشکل از سنسور پایپ کولر باشه ؟؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.

2. نمایش تمام تشکر های hossein13 در این پست:

mehran139 (30th May 2015)

تشکر ها
    32
    9 سپاس از5 پست

پیش فرض پاسخ : توقف کامل کولر کرییر 36000

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط hossein13 Click here to enlarge
    با سلام به همگی دوستان

ببخشید یه کولر کرییر 36 دو تیکه تک فن هست که به قول فرمایشات مشتری هر یه مدت یکبار و بطور بی نظم قسمت بیرون اون خاموش میشه و همزمان هم فن پنل داخلی هم خاموش میشه و دریچه های پنل و چراغهاش همچنان روشن باقی میمونن و سپس با یکبار خاموش روشن کردن کولر دوباره کولر همه چیزش مثل روز اول براه میوفته.متاسفانه تا حالا نتونستم در موقع خرابی اونجا باشم تا مشکل رو از نزدیک ببینم. در ضمن مدل کولر رو هم یادداشت نکردم شرمنده.برد کولر رو هم پیش تعمیرکار بردن و گفته که مشکلی نداره. یکبار هم فن کندانسور رو تعویض کردن. گاز اون هم عالی هست. خازن فن کندانسور هم یکبار خودم تعویض کردم ولی فایده نداشته.بنظرتون میتونه مشکل از سنسور پایپ کولر باشه ؟؟

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.
    کسی نیست که بتونه مشکل مارو حل کنه ؟؟ آقا محمد خوزستان کجایی ؟؟ :(

4. نمایش تمام تشکر های hossein13 در این پست:

علایق
    الکترویک
    شغل و حرفه
    تعمیرات صوتی تصویری
    تشکر ها
    13,442
    2,326 سپاس از577 پست

میشه گفت که مشکل از ریله باشه دوست عزیز

علایق
    الکترونیک وتعمیرات
    شغل و حرفه
    تعمیر ونگهداشت ادوات ابزار دقیق
    تشکر ها
    1
    193 سپاس از76 پست

دوست عزیز من هم با اسپیلت 36000هزار کن وود با همین مشکل مواجه شدم فیش های قسمت هیتر یا دیفراست را به برد وصل نکردم درست شد.شما هم امتحان کن.

7. نمایش تمام تشکر های bahar5312 در این پست:

علایق
    تعمیرات .الکترونیک.
    شغل و حرفه
    فنی
    تشکر ها
    486
    156 سپاس از45 پست

سلام دوست عزیز مدل این کولر الجی میباشد و مشگل در رله داخلی فن بیرون کشش برق کافی نداره

9. نمایش تمام تشکر های lilip در این پست:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع