.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کمک در مورد فن رادیاتور پزو

تشکر ها
    19
    43 سپاس از18 پست

پیش فرض کمک در مورد فن رادیاتور پزو

سلام
    دوستان بنده میخواستم که رادیاتور کولر و اب را تمیز کنم چون خیلی خاک گرفته بود به ناچار جلو پنجره رو باز کردم و برای باز کردن دو عدد فن باید اول پروانه فن رو باز کنم پروانه فن در جلوش یه خار داشت که در اوردم ولی هر کاری کردم نتونستم پروانه را از فن جدا کنم به سختی بسیار سه عدد پیچ فن رو باز کردم و فن رو جدا کردم به امید اینکه راحتر بتونم پروانه رو جدا کنم ولی هر کاری میکنم پروانه فن جدا نمیشه ماشین مدل 85 است راهنمایی کنید ممنون میشم قدیم یه پزو 79 داشتم که پروانه فنش خاری نبود و پیچ داشت و خیلی راحت پروانش جدا میشدو مشکلی نبود و این فن ماشین پدرم رو در اورد اگه لطف کنید زودتر راهنمایی کنید چون ماشین همین طور ناقص مونده ممنون میشم .

تشکر ها
    19
    43 سپاس از18 پست

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

3. نمایش تمام تشکر های majid75t در این پست:

حامد59 (1st July 2014)

شغل و حرفه
    برق وتنظيم موتور
    تشکر ها
    90
    340 سپاس از56 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد فن رادیاتور پزو

سلام دوست عزيز
    دليل در نيومدن پروانه زنگ زدن شافت موتورفن وچسبيدن به قسمت وسط پروانه كه از جنس آهن يا آلومينيوم هستش.
    يا بايد روغن ترمز رو به مدت چند دقيقه روي قسمت شافت بريزي
    يا بايد پروانه فن روبشكني
    ولي من توي همچنين مواقعي باتيغ اره يه تيكه از بروانه رو ميبرم وپيچهارو به راحتي باز ميكنم
    فقط يه تيكه كوچيك كه بوكس 10كوچيك توش جا بشه و موقع بستن هم راحت بسته ميشه
    پروانه فن تو دور بالا مشكلي پيدا نميكنه ونوسان نخواهد داشت وپروانه فن به هيچ وجه نميشكنه.

5. 2کاربر از daffarpour بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

sajadnasirpor  (1st July 2014),حامد59 (1st July 2014)

تشکر ها
    0
    2 سپاس از2 پست

پیش فرض پروانه فن

دوست عزیز 206 یا 405 اگر 405 هست پیچ چپگرد سر شافت موتور را باز کن وبعد یک میخ فولادی که قطر آ ن کمتر از پیچ چپگرد باشد ونوک آن را با سنگ فرز تخت کنید بعد با انبر قفلی محکم قفل کنید وداخل سوراخ سر شافت گذاشته ضربه محکم بزنید مواظبت از رزوها ونگهداشتن پروانه با دو دست وضربه زدن مهارت میخواهد موفق باشید

7. نمایش تمام تشکر های ahmad3335 در این پست:

حامد59 (1st July 2014)

علایق
    الكترونيك
    شغل و حرفه
    تنظيم موتور
    تشکر ها
    1,851
    156 سپاس از26 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد فن رادیاتور پزو

سلام دوست عزيز خودتو خسته نكن يا بايد طبق گفته استاد دفارپور عمل كني يا بايد پروانه ها رو بشكني چون بهيچ عنوان باز نميشهClick here to enlarge

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع