.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: مشکل در قطع و وصل شدن wifi

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon5 مشکل در قطع و وصل شدن wifi

با سلام من یک مودم wi fi tp link دارم که تک پورته و از طریق کابل به کامپوتر وصل کردم و یک گوشی مدل huawei دارم که از طریق وای فای به مودم وصل میشم ولی وقتی که با گوشی کانکت میشم اینترنت رو کلا" قطع میکنه و چند دقیقه دیگه دوباره وصل میشه و تا موقعی که گوشی وای فایش روشنه همین بساطه و همش قطع و وصل میشه ولی وقتی وای فای گوشی رو خاموش میکنم دیگه قطع و وصل نمیشه و به راحتی با کامپیوتر کانکت میشم میخواستم ببینم مشکل از مودمه یا چیزه دیگه ای ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

2. 4کاربر از ahmad5193 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (26th May 2014),ASHKAN-NO (26th May 2014),karim1350  (31st December 2015),داوودی فر (19th May 2020)

علایق
    تعمیرات صوتی تصویری
    تشکر ها
    41,281
    93,131 سپاس از17,885 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در قطع و وصل شدن wifi

درود
    عزیز ابتدا یک گوشی دیگر را تست کنید
    ببینید با ان هم مشکل دارد یا خیر ؟
    اگر باز مشکل پابرجا بود
    مودم را نگاه کنید
    پشت ان دگمه ریست دارد
    مودم ریست و بعد تنظیمات را انجام دهید
    ببینید مشکل رفع خواهد شد یا خیر ؟

نرم افزار پیدا کردن ادرس جدید
    موقع
    ف ی ل ت ر شدن
    همه دوستان دانلود کنید کاملا رایگان

از اینجا دانلود شود کاملا رایگان

Click here to enlarge
    Click here to enlarge
    ASHKAN-NO KIANSAT
    ناظم کل سایت --------------- ناظم کل سایت
    Click here to enlarge
    Click here to enlarge

4. 6کاربر از ASHKAN-NO بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (26th May 2014),ahmad5193 (26th May 2014),Arash_323 (26th May 2014),karim1350  (31st December 2015),KIAN FAR (26th May 2014),داوودی فر (19th May 2020)

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon5 پاسخ : مشکل در قطع و وصل شدن wifi

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ASHKAN-NO Click here to enlarge
    درودعزیز ابتدا یک گوشی دیگر را تست کنیدببینید با ان هم مشکل دارد یا خیر ؟اگر باز مشکل پابرجا بودمودم را نگاه کنیدپشت ان دگمه ریست دارد مودم ریست و بعد تنظیمات را انجام دهیدببینید مشکل رفع خواهد شد یا خیر ؟
    با سلام و تشکر فراوان که پاسخ سوال بنده رو سریع دادید و اما در مورد این کاری که گفتید انجام دادم با تبلت که کانکت میشم هیچ مشکلی نداره و هم کامپیوتر و هم تبلت رو که همزمان استفاده میکنم اصلا" قطع و وصل نمیشه فقط با این گوشی که کانکت میشم همش قطع و وصل میشه در ضمن یکی از دوستانم هم دقیقا" مثل من مودم tp link داره و گوشی hawaei اونم همین مشکلی رو داره که من دارم و وقتی داره با کامپیوتر از اینترنت استفاده میکنه تا قبل از اینکه وای فای گوشی رو روشن نکردن خیلی خوب و عالیه ولی به محض اینکه وای فای گوشی روشن میشه و گوشی هم کانکت میشه دیگه همش قطع و وصل میشه

6. 5کاربر از ahmad5193 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (26th May 2014),Arash_323 (26th May 2014),ASHKAN-NO (26th May 2014),kami 2015 (26th May 2014),داوودی فر (19th May 2020)

علایق
    تعمیرات صوتی تصویری
    تشکر ها
    41,281
    93,131 سپاس از17,885 پست

عزیز همچین ایرادی را من تا به امروز
    ندیده بودم خیلی جالبه که فقط با یک
    نوع گوشی مشکل داره
    یک سوال این مشکل به تازگی پیش امده
    یا از اول همین طور بوده ؟؟
    ضمنا نام مودم را از تنظیمات WIFI
    گوشی حذف و دوباره سرچ کرده ببینید
    مشکل رفع می شود یا خیر
    مورد بعد بهتره یک بار هم مودم ریست شود
    به احتمال زیاد مشکل رفع می شود
    نرم افزار پیدا کردن ادرس جدید
    موقع
    ف ی ل ت ر شدن
    همه دوستان دانلود کنید کاملا رایگان

از اینجا دانلود شود کاملا رایگان

Click here to enlarge
    Click here to enlarge
    ASHKAN-NO KIANSAT
    ناظم کل سایت --------------- ناظم کل سایت
    Click here to enlarge
    Click here to enlarge

8. 6کاربر از ASHKAN-NO بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (26th May 2014),ahmad5193 (26th May 2014),Arash_323 (26th May 2014),karim1350  (31st December 2015),ککلی (31st December 2015),داوودی فر (19th May 2020)

علایق
    الکترونیک - کامپیوتر - اتومبیل
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

سلام
    وقتی با گوشی کانکت میشید و اینترنت قطع میشه وضعیت چراغ های روی مودم چجوریه؟ چه تغییری میکنن؟
    مدل و ورژن سخت افزاری مودم رو ذکر کنید تا آخرین فیرمور رو براتون بزارم شاید با آپدیت مودم مشکل حل بشه
    Only Kiansat

10. 5کاربر از Arash_323 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (26th May 2014),abdi2 (31st December 2015),ahmad5193 (26th May 2014),kami 2015 (26th May 2014),karim1350  (31st December 2015)

تشکر ها
    11,982
    30,315 سپاس از5,679 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ahmad5193 Click here to enlarge
    با سلام من یک مودم wi fi tp link دارم که تک پورته و از طریق کابل به کامپوتر وصل کردم و یک گوشی مدل huawei دارم که از طریق وای فای به مودم وصل میشم ولی وقتی که با گوشی کانکت میشم اینترنت رو کلا" قطع میکنه و چند دقیقه دیگه دوباره وصل میشه و تا موقعی که گوشی وای فایش روشنه همین بساطه و همش قطع و وصل میشه ولی وقتی وای فای گوشی رو خاموش میکنم دیگه قطع و وصل نمیشه و به راحتی با کامپیوتر کانکت میشم میخواستم ببینم مشکل از مودمه یا چیزه دیگه ای ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر
    دورد

گاها پیش آمده است که دوستان مشکلاتی در خصوص باز نشدن و یا بهتر بگم کد گرفتن دستگاه خود دارند. با توجه به اینکه اکثر دوستان در کنار رسیور خود از یک کامپیوتر شخصی و گاها وسایلی دیگر که از اینترنت استفاده می کند از جمله موبایل بصورت بی سیم (وایرلس) لب تاپ و ... بهره می برند اگر آی پی دستگاه ها و رسیور خود را بصورت dhcp و پیش فرض انتخاب می کنید که پس از هر بار ریستارت شدن یکی از دستگاه آی پی جدید بخود می گیرند که اکثر اوقات بدلیل تداخل آی پی دستگاه مربوطه با رسیور مورد استفاده و هنگ نت ورک رسیور در خصوص تشخیص ای پی باعث می شود که اینترنت به رسیور نرسیده و نیاز باشد شما مودم را یکبار خاموش و پس از چند دقیقه روشن کنید و ضمن اینکه همه دستگاه ها روشن به مودم متصل هستند برای هر کدام آی پی متغیر تعریف شود ؛ اینترنت شر شده و به همه دستگاه ها برسد به جهت رفع این مشکل: برای هر یک از دستگاه های خود آی پی را بصورت دستی تعریف کرده و از حالت پیش فرض تغییر دهید/.

به عنوان مثل اگر آی پی مودم در حالت پیش فرض 192.168.1.1

می باشد برای دستگاه های خود به ترتیب زیر وارد کنید.

رسیور : 192.168.1.2
    کامپیوتر: 192.168.1.3
    موبایل: 192.168.1.4
    و ...
    _____ _♥___♥_________♥____♥
    ___♥_________♥___♥__________♥
    __♥____________♥_____________♥
    __♥__________________________♥
    __♥________
    kami2015________ ♥
    ___♥________________________♥
    ____♥______________________♥
    ______♥__________________♥
    ________♥______________♥
    __________♥__________♥
    ____________♥______♥
    ______________♥__♥
    _______________ ♥

12. 5کاربر از kami 2015 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (26th May 2014),ahmad5193 (26th May 2014),karim1350  (31st December 2015),mohammadbist (26th May 2014),monster2014 (31st December 2015)

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon5 پاسخ : مشکل در قطع و وصل شدن wifi

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ASHKAN-NO Click here to enlarge
    عزیز همچین ایرادی را من تا به امروز
    ندیده بودم خیلی جالبه که فقط با یک
    نوع گوشی مشکل داره
    یک سوال این مشکل به تازگی پیش امده
    یا از اول همین طور بوده ؟؟
    ضمنا نام مودم را از تنظیمات WIFI
    گوشی حذف و دوباره سرچ کرده ببینید
    مشکل رفع می شود یا خیر
    مورد بعد بهتره یک بار هم مودم ریست شود
    به احتمال زیاد مشکل رفع می شود
    با سلام مجدد اول اينكه اين مشكل تازه به وجود نيومده،من تازه فهميدم كه مشكل اين همه قطع و وصلى مودم از كجاست آخه اون موقعى كه من اين مودم رو خريدم اينترنت من شاتل بود و وقتى ميديدم بعضى اوقات قطع و وصل ميشه يعنى دقيقا زمانى كه واى فاى گوشى روشن ميشه فكر كردم مشكل از شركت سرويس دهنده اينترنتمه چون من تو اتاق پاى كامپوتر بودم و متوجه نميشدم كه همسرم واى فاى گوشيش رو از تو اتاق ديگه روشن كرده كه اينترنت رو قطع ميكنه برا همين رفتم اينترنتم رو عوض كردم و مخابرات گرفتم كه ديدم اونم همينه و بعضى اوقات قطع و وصل ميشه بنابراين فهميدم كه مشكل از شركت شاتل نبوده و تازه بعد از چند ماه كلنجار رفتن باهاش فهميدم مشكل از گوشى hawaei كه با مودم tplink مچ نميشن حتى مودم رو هم آخرين ورژن نرم افزارش رو از سايت تيپي لينك گرفتم و آبديتشم كردم وبعد ريستش كردم و دوباره كانفينگش كردم ولى درست نشد كه نشد ديگه واقعا اعصابم رو داغون كرده برا همين گفتم مزاحم شما بشم تا شما كمكم كنيد.

14. 2کاربر از ahmad5193 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (26th May 2014),monster2014 (31st December 2015)

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon14 پاسخ : مشکل در قطع و وصل شدن wifi

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Arash_323 Click here to enlarge
    سلام
    وقتی با گوشی کانکت میشید و اینترنت قطع میشه وضعیت چراغ های روی مودم چجوریه؟ چه تغییری میکنن؟
    مدل و ورژن سخت افزاری مودم رو ذکر کنید تا آخرین فیرمور رو براتون بزارم شاید با آپدیت مودم مشکل حل بشه
    دوست عزيز وقتى با گوشى كانكت ميشيم و اينترنت قطع ميشه چراغ هاى مودم همشون خاموش ميشن و دوباره با حالت چشمك زن روشن ميشن دقيقا مثل زمانى كه مودم رو برا بار اول روشن ميكنى و حدودا ٢دقيقه طول ميكشه تا دوباره كانكت بشن و باز حدود ٥دقيقه كار ميكنه و دوباره قطع و اينكه مدل مودم من
    Tplink 1-port 150mbps wireless n adsl2+
    Model no. Td-w8151N

16. نمایش تمام تشکر های ahmad5193 در این پست:

abady (26th May 2014)

تشکر ها
    1
    تشکر شده 1 از 1 پست
    با سلام
    مودم من هم huawei هستش، وقتی وای فای مودم روشن میکنم و با گوشی میخوام وصل بشم مودم خود به خود خاموش و روشن میشه ولی وقتی وای فای مودم خاموش است مشکلی در استفاده از اینترنت با کابل ندارم . فقط وقتی وای فای مودم روشن میشه و با گوشی وصل میشم مودم هی خاموش روشن میشههه Click here to enlarge
    لطفا راهنمایی فرمائید
    ویرایش توسط nima.nazari : 31st December 2015 در ساعت 17:08

18. نمایش تمام تشکر های nima.nazari در این پست:

monster2014 (31st December 2015)

شغل و حرفه
    تعمیرات لوازم خانگی و صوتی تصویری
    تشکر ها
    8,193
    3,433 سپاس از1,040 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط nima.nazari Click here to enlarge
    با سلام
    مودم من هم huawei هستش، وقتی وای فای مودم روشن میکنم و با گوشی میخوام وصل بشم مودم خود به خود خاموش و روشن میشه ولی وقتی وای فای مودم خاموش است مشکلی در استفاده از اینترنت با کابل ندارم . فقط وقتی وای فای مودم روشن میشه و با گوشی وصل میشم مودم هی خاموش روشن میشههه Click here to enlarge
    لطفا راهنمایی فرمائید
    مودم رو ریست کنید و دوباره کانفیچ کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع