.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مشاوره جهت خرید مودم ADSL

تشکر ها
    8
    37 سپاس از11 پست

پیش فرض مشاوره جهت خرید مودم ADSL

سلام دوستان میخوام یک مودم ADSL بگیرم که از لحاظ کیفیت و قابلیت وایفای کردن قوی باشه و البته قیمتش هم زیاد بالا نباشه. شما چی پیشنهاد میدید؟ دوم اینکه ایا مودمی هست که بشه کابل اینترنت وایرلس رو بهش وصل کرد؟ منظورم انتنهای پشت بامی هستش. یعنی هم ADSL رو پشتیبانی کنه و هم Wireless؟ با تشکر

2. 5کاربر از jalaljalaljalal بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (7th January 2014),bahram chobin (7th January 2014),M.Salehi  (8th January 2014),NPS2014 (6th January 2014),حسيني (7th January 2014)

تشکر ها
    1
    139 سپاس از22 پست

پیش فرض پاسخ : مشاوره جهت خرید مودم ADSL

دربین مودم ها زاکسل از لحاظ کیفیت و آنتن دهی بینظیره که 4 پورت وایرلسش حدودا بین 100 تا 120 هزار تومانه ولی قیمتها نسبت به 4 ماهه پیش افت زیادی پیدا کرده ....
    دومین پیشنهاد بنده مودم dlink 2730 u هستش 4 پورت و وایرلس .....اگه خانه شما حیاط داره و میخوای توی حیاط استفاده کنی 2 انتنه بگیر چون یه انتنه ضعیفه...
    1 آنته 88000 تومان
    2 انتنه 115000 تومان

4. 8کاربر از rouzbe بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (7th January 2014),amir_ms (6th January 2014),jalaljalaljalal (7th January 2014),M.Salehi  (8th January 2014),mostafa2010 (6th January 2014),NPS2014 (6th January 2014),حسيني (7th January 2014),سالار72 (8th January 2014)

تشکر ها
    35
    198 سپاس از41 پست

اگه برا خونه می خوای و یه کیس بیشتر نداری،tp-link بگیر حدود 70 تومان البته چهار پورتش هم 4 ،5 تومان بیشتره.آنتن دهی وای فایش هم یه طبقه بالاو پایین جاییکه هستی رو راحت جواب میده.نیازی هم نداری 120 تومان بدی زایکسلی که شاتل الکی تو بازار گرونش کرده.

6. 4کاربر از ali200reza بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (7th January 2014),jalaljalaljalal (7th January 2014),M.Salehi  (8th January 2014),حسيني (7th January 2014)

تشکر ها
    8
    37 سپاس از11 پست

دوستان این مودم هایی که گفتین دو کاره است؟ یعنی هم برای اینترنت ADSL خوبه و هم کابل اینترنت wireless بهش وصل میشه؟ میخوام هر وقت نتونستم ADSL استفاده کنم با اتصال کابل اینترنت وایرلس که انتنش رو نصب کردم از اون استفاده کنم. کارم رو راه میندازه؟ تشکر

8. 3کاربر از jalaljalaljalal بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (7th January 2014),M.Salehi  (8th January 2014),حسيني (7th January 2014)

تشکر ها
    56,313
    7,477 سپاس از1,197 پست

با سلام........من خودم چندین مدل داشتم واز همه هم راضی بودم و الان یک چارپورت دیلینک مدل 2730u گرفته ام هم وایرلس داره هم چهار پورته با قیمت 100 تومان............با تشکر
    Click here to enlarge

10. 3کاربر از abady بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

jalaljalaljalal (7th January 2014),M.Salehi  (8th January 2014),حسيني (7th January 2014)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

با سلام

قابل توجه دوستان عزیز اونجور که بنده متوجه شدم منظور دوستمون
    jalaljalaljalal
    چیز دیگه بود

اینترنت وایرلس کلا بحث جداگانه داره مودم این نوع اینترنت متفاوت با مودم adsl هست و دارای آنتن مخصوص

مثل این تصویر هست
    Click here to enlarge

مودم هم کاملا متفاوت هست

اون مودمهایی که برای اینترنت ADSL استفاده میشه و دارای آنتن هست مثل تصویر زیر

Click here to enlarge

این نوع مودمها برای ارتباط بیسم WIFI مورد استفاده قرار میگیره
    یعنی خط تلفن مخابرات به مودم وصل میشه اینترنت ADSL برقرار میشه اگه کاربر خواست توسط کابل LAN یا همون شبکه از اینترنت استفاده میکنه
    و اگه خواست از طریق WIFI برای استفاده لب تاب یا گوشی از مودم استفاده میکنه

مثال تصویر زیر

Click here to enlarge

اون مودم که دکل و انتن بیرونی داره برای اینترنت وایرلس هست که کلا بحث جدایی داره
    و برای مناطقی که امکان برقراری اینترنت از طریق خط تلفن نیست استفاده میشه

درضمن هزینه خرید مودم و تجهیزات این نوع بالاست و برای استفاده خانگی مقرون به صرفه نیست

موفق باشید

12. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (8th January 2014),jalaljalaljalal (8th January 2014),rouzbe (8th January 2014)

تشکر ها
    8
    37 سپاس از11 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge
    با سلام

قابل توجه دوستان عزیز اونجور که بنده متوجه شدم منظور دوستمون
    jalaljalaljalal
    چیز دیگه بود

اینترنت وایرلس کلا بحث جداگانه داره مودم این نوع اینترنت متفاوت با مودم adsl هست و دارای آنتن مخصوص

مثل این تصویر هست
    Click here to enlarge

مودم هم کاملا متفاوت هست

اون مودمهایی که برای اینترنت ADSL استفاده میشه و دارای آنتن هست مثل تصویر زیر

Click here to enlarge

این نوع مودمها برای ارتباط بیسم WIFI مورد استفاده قرار میگیره
    یعنی خط تلفن مخابرات به مودم وصل میشه اینترنت ADSL برقرار میشه اگه کاربر خواست توسط کابل LAN یا همون شبکه از اینترنت استفاده میکنه
    و اگه خواست از طریق WIFI برای استفاده لب تاب یا گوشی از مودم استفاده میکنه

مثال تصویر زیر

Click here to enlarge

اون مودم که دکل و انتن بیرونی داره برای اینترنت وایرلس هست که کلا بحث جدایی داره
    و برای مناطقی که امکان برقراری اینترنت از طریق خط تلفن نیست استفاده میشه

درضمن هزینه خرید مودم و تجهیزات این نوع بالاست و برای استفاده خانگی مقرون به صرفه نیست

موفق باشید

احسنت دوست عزیز دقیقا درست میگید.
    این چنین مودمی میخوام که هر دو رو پشتیبانی کنه. هم ADSL وهم آنتن های nano station
    فکر کنم مثل همین عکس مودمی که گذاشتید که ورودی LAN داره ورودی انتن های نانو استیشن هم بخوره.

لطفا راهنمایی کنید. تشکر
    ویرایش توسط jalaljalaljalal : 8th January 2014 در ساعت 19:42

14. 3کاربر از jalaljalaljalal بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (8th January 2014),M.Salehi  (8th January 2014),SALEH (8th January 2014)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط jalaljalaljalal Click here to enlarge
    احسنت دوست عزیز دقیقا درست میگید.
    این چنین مودمی میخوام که هر دو رو پشتیبانی کنه. هم ADSL وهم آنتن های nano station
    فکر کنم مثل همین عکس مودمی که گذاشتید که ورودی LAN داره ورودی انتن های نانو استیشن هم بخوره.

لطفا راهنمایی کنید. تشکر
    سلام

دوست عزیز عرض کردم که این نوع مودمها کلا از لحاظ سیستم فرق دارن
    شما نمی تونید مودمی پیدا کنید که این دونوع اینترنت رو ساپورت کنه

در ضمن تجهیزات اینترنت وایرلس گران هست
    اگه شما می تونی هزینه این تجهیزات رو تامین کنید خریدن یک مودم adsl معمولی نباید مساله خاصی باشه

موفق باشید

16. نمایش تمام تشکر های M.Salehi در این پست:

SALEH (8th January 2014)

تشکر ها
    292
    620 سپاس از166 پست

پیش فرض درود

دوست عزیز من شاتل 920 رو پیشنهاد میدم از نظر کارکرد و سرعت و سیگنال دهی وای فای عالیه

18. نمایش تمام تشکر های ghoshiry در این پست:

SALEH (8th January 2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع