.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آمپر بنزين خودروي پژو پارس با روشن كردن چراغها نوسان مي كند

علایق
    دفاع كردن از حقوق خود - صداقت
    شغل و حرفه
    engineer
    تشکر ها
    9,698
    7,010 سپاس از697 پست

Icon13 آمپر بنزين خودروي پژو پارس با روشن كردن چراغها نوسان مي كند

با درود و ادب

دوستان : امروز يك مشتري اومده بود مي گفت خودروي پژو پارس داره و ايرادش بدين صورته كه :

در زمان روشن كردن چراغها و يا روشن كردن كولر عقربه ي آمپر بنزين به تدريج به سمت قسمت خالي افت مي كند و اگر در همان حالا چراغها رو خاموش كنيم عقربه بنزين به جاي قبلي خود برميگردد .

مشتري مي گفت تا حالا پيش ده تا باطري ساز بردم ولي متاسفانه ايرادش برطرف نشده و همه كار هم واسش كردن و همه چيز هم تست كردن

در مرحله ي اول به فكرم رسيد كه احتمالا اتصال بدنه ضعيف باشه ولي مشتري گفت اونم چك كردن البته مشتري ماشينشو نياورده بود ولي قراره فردا صب بياد

من خودم تا حالا سه مورد اينجوري داشتم كه همشون ايراد از ضعيف بودن اتصال بدنه بود ولي ظاهرا ايراد اين خودرو از جاي ديگري است .

در آخر اينو هم بگم كه خودروي فوق تصادفي مي باشد و اتاق خودرو كامل تعويض شده است .

دوستان تجربه ي مشابهي داشتند ؟

با سپاس - فرهاد
    ویرایش توسط farhad1904 : 9th July 2013 در ساعت 23:20 دلیل: ويرايش متن
    هميشه پايدار باشي كيانست

2. 7کاربر از farhad1904 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (5th April 2014),bijanmoradi (19th March 2015),Ghadron (5th April 2014),IRANIA (10th July 2013),m.aminifar (10th July 2013),rasty (10th July 2013),TuneUp_Vahab (10th July 2013)

تشکر ها
    2,738
    3,367 سپاس از385 پست

پیش فرض پاسخ : آمپر بنزين خودروي پژو پارس با روشن كردن چراغها نوسان مي كند

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط farhad1904 Click here to enlarge
    با درود و ادب

دوستان : امروز يك مشتري اومده بود مي گفت خودروي پژو پارس داره و ايرادش بدين صورته كه :

در زمان روشن كردن چراغها و يا روشن كردن كولر عقربه ي آمپر بنزين به تدريج به سمت قسمت خالي افت مي كند و اگر در همان حالا چراغها رو خاموش كنيم عقربه بنزين به جاي قبلي خود برميگردد .

مشتري مي گفت تا حالا پيش ده تا باطري ساز بردم ولي متاسفانه ايرادش برطرف نشده و همه كار هم واسش كردن و همه چيز هم تست كردن

در مرحله ي اول به فكرم رسيد كه احتمالا اتصال بدنه ضعيف باشه ولي مشتري گفت اونم چك كردن البته مشتري ماشينشو نياورده بود ولي قراره فردا صب بياد

من خودم تا حالا سه مورد اينجوري داشتم كه همشون ايراد از ضعيف بودن اتصال بدنه بود ولي ظاهرا ايراد اين خودرو از جاي ديگري است .

در آخر اينو هم بگم كه خودروي فوق تصادفي مي باشد و اتاق خودرو كامل تعويض شده است .

دوستان تجربه ي مشابهي داشتند ؟

با سپاس - فرهاد
    با سلام
    اقا فرهاد من وقتی یک ماشین میارن واسه حل مشکل اصلا کار ندارم که قبلا کجا برده و چه کارهایی روش انجام دادن چون معلوم نیست نفر قبل درست این کارهایی که ما مد نظر داریم انجام داده یا خیر.پس بهتره به گفته هایی راننده اکتفا نکنیم و کار تعمیر را از صفر شروع کنیم چون اینطوری زود تر به نتیجه میرسیم.به نظر من اتصال بدنه موتور یا رکاب مشکل داره.
    با تشکر
    هیچگاه علم را با خرد اشتباه نگیرید. علم به شما کمک می‌کند زندگی را بگذرانید، خرد کمکتان می‌کند زندگیتان را بسازید"

4. 9کاربر از rasty بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aliscan (10th July 2013),ASALAK (5th April 2014),bijanmoradi (19th March 2015),farhad1904 (5th April 2014),Ghadron (5th April 2014),IRANIA (10th July 2013),m.aminifar (10th July 2013),mrbm (19th October 2017),TuneUp_Vahab (10th July 2013)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 6 از 1 پست

پیش فرض Re: آمپر بنزين خودروي پژو پارس با روشن كردن چراغها نوسان مي كند

سلام و عرض ادب آقا فرهاد
    من یک تعمیر کار خودپردازم تو مشهد(منظورم اینه که یک مقداری دست به آچار هستم) و اخیرا در حدود 3 هفته قبل یک 405 اس ال ایکس از نمایندگی تحویل گرفتم که دقیقا همین مشکل رو داره.
    بردمش نمایندگی گفت سیمکشیت ایراد داشته و ای سی یو رو هم ارتقا نرم افزار دادیم!!!!
    اما مشکل سر جای خود پا برجاست که خوردیم به تعطیلات نوروز و ...
    اگر میشه یه جوری این جای اتصال بدنه رکاب و موتور رو ضمنی بگید که من یک چک بکنم و الکی نمایندگی که سر از مشکل در نمیارن نبرم ممنون خواهم شد

6. 6کاربر از mrdavoudi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (5th April 2014),bijanmoradi (19th March 2015),farhad1904 (5th April 2014),Ghadron (5th April 2014),islamnik (4th April 2014),TuneUp_Vahab (5th April 2014)

شغل و حرفه
    برق وتنظيم موتور
    تشکر ها
    90
    340 سپاس از56 پست

پیش فرض پاسخ : آمپر بنزين خودروي پژو پارس با روشن كردن چراغها نوسان مي كند

سلام.اتصال بدنه هاي موجود تو ماشين.
    بغل پاي چپ راننده
    بغل پاي راست شاگرد
    زير موتر برف پاكن
    پشت چراغهاي جلو چپ وراست
    ودرنهايت زير قفل صندق عقب
    مكنه با تعويض اتاق جاي اتصال منفي هارو نخراشيدن ويه كاره ديگه هم ميتونيد انجام بديد واسه تقويت اتصال بدنه آمپراز منفي بدنه پمپ بنزين به منفي درجه داخل باك يه تيكه سيم وصل كنيد.

8. 6کاربر از daffarpour بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (5th April 2014),bijanmoradi (19th March 2015),farhad1904 (5th April 2014),Ghadron (5th April 2014),sajadnasirpor  (6th April 2014),TuneUp_Vahab (5th April 2014)

شغل و حرفه
    تعمیرات الکترونیک
    تشکر ها
    1,095
    1,711 سپاس از241 پست

پیش فرض پاسخ : Re: آمپر بنزين خودروي پژو پارس با روشن كردن چراغها نوسان مي كند

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mrdavoudi Click here to enlarge
    سلام و عرض ادب آقا فرهاد
    من یک تعمیر کار خودپردازم تو مشهد(منظورم اینه که یک مقداری دست به آچار هستم) و اخیرا در حدود 3 هفته قبل یک 405 اس ال ایکس از نمایندگی تحویل گرفتم که دقیقا همین مشکل رو داره.
    بردمش نمایندگی گفت سیمکشیت ایراد داشته و ای سی یو رو هم ارتقا نرم افزار دادیم!!!!
    اما مشکل سر جای خود پا برجاست که خوردیم به تعطیلات نوروز و ...
    اگر میشه یه جوری این جای اتصال بدنه رکاب و موتور رو ضمنی بگید که من یک چک بکنم و الکی نمایندگی که سر از مشکل در نمیارن نبرم ممنون خواهم شد

با سلام اگر خودروی شما زیمنس بایفیول هست یه نگاهی به این پست بندازید.

تعمیرکاران کیان ست
    انسان های بزرگ اراده میکنند اما انسان های ضعیف و حقیر آرزو.....

10. 6کاربر از حمید بهرامپور بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (5th April 2014),bijanmoradi (19th March 2015),farhad1904 (5th April 2014),Ghadron (5th April 2014),sajadnasirpor  (6th April 2014),TuneUp_Vahab (5th April 2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع