.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کاهش صدای کولر گازی سقفی ( اسپیلیت )

تشکر ها
    1
    4 سپاس از2 پست

Icon8 کاهش صدای کولر گازی سقفی ( اسپیلیت )

با سلام خدمت دوستان عزیز ؛
    بنده در منزلم یک کولر گازی اسپیلیت سقفی دارم که پس از روشن کردن ناچارا صدای بسیار زیادی را داخل منزل تحمل میکنم ؛ از عایق های صوتی به دلایل مختلفی از قبیل اخلال در عبور و مرور هوا و ایجاد فشار روی موتور نمیتوانم استفاده کنم .
    در بررسی هایی که صورت دادم ؛ به استفاده از دیمر (برای کنترل ولتاژ و کاهش سرعت و در نتیجه صدا ! ) و یا اینوتر( کنترل فرکانس و ولتاژ و کاهش سرعت و ... ) رسیدم ؛ البته این ها به نوعی پاک کردن صورت مساله است چون سرعت کمتر یعنی زمان بیشتر برای گرم یا سرد شدن محیط ؛ بگذریم ، ناچارم !!
    خلاصه از شما دوستان تقاضا دارم به من در انتخاب یکی از روش های فوق یا احیانا روشی دیگر کمک کنید و عوارض و عواقب احتمالی ( مثل کاهش عمر موتور ) را بیان فرمایید .
    در پایان و برای درک عمق فاجعه به عرضتون برسونم که یکی از دغدغه های ما دعوت مهمان و همزمان استفاده از سیستم برودتی و حرارتیست که به دلیل عادت نکردن گوش مهمان به این اصوات ناهنجار به مشکل برمیخوریم ! پس هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :)
    متشکرم

2. 2کاربر از sinasaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

206v20 (19th May 2013),مهران99 (19th May 2013)

علایق
    داخل نت بودن
    شغل و حرفه
    تجارت ازاد
    تشکر ها
    419
    184 سپاس از55 پست

پیش فرض كولر گازي

دوست عزيز برا طول عمر بيشتر انواع كولر چه گازي چه ابيش بايد كولر سايبان داشته باشه بنده تو گرماي 50 الي 60 درچه زندگي ميكنم هم كولر گازي دارم وهماسپليت يا سقفي شما هيچ گونه صداي هم ندارم مدلش هم جنرال 36 هزار هستش در صورتي صدا بوجود مياد كه كولر روي پايه تنظيم نباشه فقط همين البته شما ميتوني رو پشتبوم بذاريد

4. 2کاربر از مهران99 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

206v20 (19th May 2013),sinasaffar (19th May 2013)

تشکر ها
    1
    4 سپاس از2 پست

دوست عزیز ؛ اشتباه برداشت کرده اید . سیستم حرارتی و برودتی بنده شامل قسمت های زیر است :
    1- سیستم خارجی که فقط به منظور سرمایش استفاده شده و شامل کمپرسور میباشد .
    2- سیستم داخلی که در سقف کاذب و داخل منزل قرار دارد و توسط دریچه هایی که در سقف کاذب ادامه پیدا میکند به اتاق ها میرسد . این بخش هوای گرم ( گرم شده توسط آب پکیج ) و یا هوای سرد ( سرد شده توسط گاز و سیستم کمپرسور خارجی ) را به بیرون پرتاب میکند .

مشکل من سیستم کمپرسور خارجی نیست چون در بیرون منزل قرار داشته و صدا تا حدود زیادی دفع میشود . مشکل سیستم فن داخلی است که مسئولیت گردش هوا در منزل را به عهده دارد .

پس اصلا مشکل پایه و بد قرار گیری و یا آفتاب و ... مطرح نیست در این مورد خاص ؛ فقط مشکل صدای یکنواخت و هوم مانند فن داخلی است .

6. 2کاربر از sinasaffar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

206v20 (19th May 2013),مهران99 (19th May 2013)

تشکر ها
    1
    4 سپاس از2 پست

پیش فرض پاسخ : کاهش صدای کولر گازی سقفی ( اسپیلیت )

دوستان بنده هنوز منتظر راهنمایی شما هستم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع