.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مودم usb چه کارایی هایی دارد؟

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon5 مودم usb چه کارایی هایی دارد؟

با سلام میخواستم بدونم این مودمهای usb که روی ریسیورهای starsat full hd هست فقط برای برقراری اینترنت وای فای به ریسیور استفاده میشه یا کارایی دیگه ای هم داره مثلا" من که اینترنتم وای فای نیست دیگه نمیتونم از طریق وای فای به ریسیور وصل بشم؟مثلا" یکی از این یو اس بی ها رو به کامپوتر وصل کنم و یکی دیگه رو به ریسیور وصل کنم بازم نمیشه چون من 2تا از این مودمهای یو اس بی وای فای دارم میخواستم ببینم این یو اس بی ها فقط قابلیت دریافت امواج وای فای رو داره یا قابلیت فرستادن امواج وای فای رو هم داره به وسیله نرم افزار و یا هر چیز دیگه ایی؟ممنون میشم راهنمایم کنید با تشکر فراوان.

2. 3کاربر از ahmad5193 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (27th May 2013),Ehsandll (18th May 2013),mir5 (8th October 2013)

علایق
    کامپیوتر
    شغل و حرفه
    ............ و تلوزیون دیجیتال
    تشکر ها
    395
    324 سپاس از98 پست

دوست عزیز این یو اس بی فقط جهت کانکت شدن وای فای هستش شما میتونی از طریق بعضی نرم افزارها که داخل کامپیوترتون نصب میکنید با دستگاهایه دیگه شر بشید.. من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم ولی میدونم میشه از طریق اینترنت کامپیوتر با اینترنت وای فای شر شد.. شما دنباله نرم افزار داخل گوگل بگیردید من این نرم افزار رو داشتم ولی الان تو خاطرم نیست اسمش چی بود... موفق باشدClick here to enlarge
    @hanri@

4. 6کاربر از hanri2 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad5193 (23rd May 2013),bohlol (27th May 2013),Ehsandll (18th May 2013),M.Salehi  (18th May 2013),mir5 (8th October 2013),Taghi- (18th May 2013)

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon5 کانکت شدن اینترنت کامپوتر به وسیله مودم یو اس بی به دستگاههای دیگر

ممنون از راهنمایتون فقط اگر اسم نرم افزارشم اگه تونستین و پیدا کردین ممنون میشم برام بنویسین یا خوده نرم افزارشو برام بزارید تا دانلودش کنم چون من هر چی گشتم تو گوگل چیزی پیدا نکردم با تشکر.

6. 2کاربر از ahmad5193 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (27th May 2013),mir5 (8th October 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع