.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: آرشیو سوالات و مشکلات هارد دیسک وکول دیسک

تشکر ها
    54
    311 سپاس از76 پست

مشکل هارد

با سلام همکار محترم هاردی که فرمودید یک صدایی میده بعد قطع میشه همین جور پشت سر هم هارد من ساتا هستش

با تشکر از همه همکاران

2. 5کاربر از vida بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (6th May 2011),davodpor (21st February 2011),Meisam-Alishahi (21st February 2011),mohammadbist (25th December 2011),داوودی فر (22nd July 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط vida Click here to enlarge
    با سلام همکار محترم هاردی که فرمودید یک صدایی میده بعد قطع میشه همین جور پشت سر هم هارد من ساتا هستش

با تشکر از همه همکاران
    هوالعليم

با سلام ، به استناد فرمايش شما اين اشكال هارد تان به دو مسئله برميگرده 1- استفاده از كابل برق ساتا 4 رشته اي ، براي هارد هاي نسل دوم ساتا يا اصطلاحا SATA 2 بايد از كابل برق 5 رشته اي استفاده شود كه در اين كابل برق يك سيم به رنگ نارنجي اضافه شده كه حامل ولتاژ 3.3 است . اگر اين ولتاژ به هارد نرسد هارد مجبور است كه اين ولتاژ را تبديل و سپس استفاده نمايد به همين دليل ، هم سرعت هارد پايين تراستاندارد تعريف شده ميشود و هم هارد به مرور زمان دچار اين اشكال تق تق ميشود 2- اشكال فيزيكالي ( Physical ) كه اين اشكال معمولا بر اثر ضربه مستقيم به هارد و يا تكان خوردن مكرر كيس در هنگام كاركردن بوجود مي آيد .
    براي مسئله اول پيشنهاد ميكنم كه شما ابتدا هاردتان را با يك پاوري كه كابل برق ساتا 5 رشته اي دارد چك كنيد بدين صورت كه كابل ديتا را از هارد جدا كرده و كابل برق ساتا 5 رشته اي را وصل نماييد و سيستم را روشن نماييد و بگذاريد هارد با همين وضعيت تا 5 دقيقه به كار خود ادامه دهد و پس از طي اين زمان و حذف شدن صدا شما سيستم را خاموش كرده و كابل ديتا را هم وصل نماييد تا ان شاالله هاردتان ديتكت نمايد با اين كار شما توازني در واحد هاي pwm هارد و ic smooth ايجاد كرده كه اگر واحد هاي اين دو بخش مربوطه كاملا از كار نيفتاده باشد بايد با اين كار شما بصورت موقت درست شود و هاردتان براي اندك زماني درست كار ميكند و شما ميتوانيد با استفاده از اين زمان محدود از اطلاعات خود بك آپ بگيريد.

و اگر اشكال شما از ناشي مسئله دوم باشد ( Physical ) يعني با راه حل اول هارد درست نشد كه در آن موقع اين هارد بايد توسط دستگاه هاي مربوط به تعمير هارد تعمير و بازسازي شوند و يا هارد شما جراحي شود.

اگر با اشكال دوم مواجه شديد با بنده تماس بگيريد شماره تماس در امضاي بنده ( خانه سخت افزار نكا )موجود ميباشد.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Ahmad20 (22nd February 2011),ARIYA (22nd February 2011),mohammadbist (25th December 2011),M_Repair (1st May 2011),omid.akbari (1st May 2011)

علایق
    Electronic
    تشکر ها
    835
    2,058 سپاس از240 پست

سلام

یک هارد IDE قدیمی 40 یا 80 دارم که موقع کار برق قطع شده و حالا پارتیشنها گم شده یعنی هارد توسط bios شناسایی میشه ولی توی ویندوز و یا موقع نصب ویندوز شناسایی نمیشه

لطفا روش تعمیر اینجور هاردها رو به من یاد بدید
    ممنون
    [B][COLOR=DimGray]
    [/COLOR][/B]

6. 4کاربر از Jenab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd May 2011),Meisam-Alishahi (5th May 2011),mohammadbist (25th December 2011),عماد عموئي (30th April 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست

دوست من سلام
    من کبار یک مورد مشابه اینو داشتم رفتم تو پارتیژن مجیک درستش کردم.جالبشم اینه که مال یک شرکت بزرگ بود منم 150 چوب ازش گرفتم.به به.
    برکت خداوند با شما باد
    آمین

8. 5کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd May 2011),Jenab (2nd May 2011),Meisam-Alishahi (5th May 2011),mohammadbist (25th December 2011),M_Repair (1st May 2011)

علایق
    Electronic
    تشکر ها
    835
    2,058 سپاس از240 پست

مثل اینکه مدیر بخش جناب آقای میثم علیشاهی دلیلی برای یاد دادن روشهای تعمیر هاردشون به امثال ما نمیبینن

نمیدونم چرا ایشون مدیر این بخش هستند ولی آقای اکبری جواب میدن.

کسانی که توی این سایت حق عضوت پرداخت میکنن تقوع دارند جوابی برای سئوالهاشون دریافت کنن حتی اگر یک جواب سربالا باشه

به هر حال موفق باشید
    [B][COLOR=DimGray]
    [/COLOR][/B]

10. 4کاربر از Jenab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd May 2011),Meisam-Alishahi (5th May 2011),mohammadbist (25th December 2011),omid.akbari (3rd May 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    650
    1,127 سپاس از189 پست

دوست من جناب
    آقا میثم خیلی سرشون شلوغه.در ضمن من و باقی دوستان در خدمتگذاری حاضریم.مطمئن باشید در اولین فرصت آقا میثم هم بجمع ما میپیوندند.من میدونم چ خبره .بنده خدا ی سر داره هزار سودا.شما امر بفرما من در بست در خدمتگذاری حاظرم
    برکت خداوند با شما باد

12. 4کاربر از omid.akbari بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd May 2011),Jenab (6th May 2011),Meisam-Alishahi (5th May 2011),mohammadbist (25th December 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Jenab Click here to enlarge
    سلام

یک هارد IDE قدیمی 40 یا 80 دارم که موقع کار برق قطع شده و حالا پارتیشنها گم شده یعنی هارد توسط bios شناسایی میشه ولی توی ویندوز و یا موقع نصب ویندوز شناسایی نمیشه

لطفا روش تعمیر اینجور هاردها رو به من یاد بدید
    ممنون

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Jenab Click here to enlarge

مثل اینکه مدیر بخش جناب آقای میثم علیشاهی دلیلی برای یاد دادن روشهای تعمیر هاردشون به امثال ما نمیبینن

نمیدونم چرا ایشون مدیر این بخش هستند ولی آقای اکبری جواب میدن.

کسانی که توی این سایت حق عضوت پرداخت میکنن تقوع دارند جوابی برای سئوالهاشون دریافت کنن حتی اگر یک جواب سربالا باشه

به هر حال موفق باشید

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز طبق فرمايش دوست خوبم جناب اكبري مشغله كاري بنده خيلي زياده و سرم شلوغه به همين دليل هم هست كه كمتر ميتونم در خدمت شما عزيزان باشم به هر حال بنده به جهت دير پاسخ دادن به تاپيك معذرت خواهي ميكنم .

راهكار ساده اي به شما پيشنهاد ميكنم ابتدا هارد خود را به كامپيوتر ديگري كه سيستم عامل دارد وصل نماييد تا به عنوان هارد دوم در سيستم شناسايي شود سپس با نرم افزار partition table doctor پارتيشن هاي Live رو برگردونيد و پس از انجام اين كار سيستم را ريستارت نماييد تا پارتيشن ها stabel شوند.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

14. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (6th May 2011),Jenab (6th May 2011),KIAN FAR (11th May 2011),mohammadbist (25th December 2011),omid.akbari (5th May 2011),داوودی فر (22nd July 2011)

علایق
    Electronic
    تشکر ها
    835
    2,058 سپاس از240 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Meisam-Alishahi Click here to enlarge
    هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز طبق فرمايش دوست خوبم جناب اكبري مشغله كاري بنده خيلي زياده و سرم شلوغه به همين دليل هم هست كه كمتر ميتونم در خدمت شما عزيزان باشم به هر حال بنده به جهت دير پاسخ دادن به تاپيك معذرت خواهي ميكنم .

راهكار ساده اي به شما پيشنهاد ميكنم ابتدا هارد خود را به كامپيوتر ديگري كه سيستم عامل دارد وصل نماييد تا به عنوان هارد دوم در سيستم شناسايي شود سپس با نرم افزار partition table doctor پارتيشن هاي Live رو برگردونيد و پس از انجام اين كار سيستم را ريستارت نماييد تا پارتيشن ها stabel شوند.

موفق باشيد
    سلام

ممنون به خاطر جوابتون

موفق باشید
    [B][COLOR=DimGray]
    [/COLOR][/B]

16. 4کاربر از Jenab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (11th May 2011),Meisam-Alishahi (8th May 2011),mohammadbist (25th December 2011),omid.akbari (7th May 2011)

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع