.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: آرشیو سوالات و مشکلات هارد دیسک وکول دیسک

علایق
    الکترونیک
    شغل و حرفه
    webmaster
    تشکر ها
    68,096
    58,109 سپاس از9,041 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ebi_love42 Click here to enlarge
    دوستان من مشکل هاردم اینه نه ویندوز می تونم نصب کنم نه عمل فرمت انجام بدم یعنی هروقت از طریق داس می خواستم درایو فرمت کنم نشد گوشه سمت چپ یه f3 میاد هر وقت f3 رو بزنم کلاًریست میشه از هر طریقی که تونستم نشد وقتی ادامه نصبو می دم میگه ارور هارد ناشناخته جلوش هم اعدادی میان ( 000111) بعد یکی از دوستان این پیشنهاد دادن گفتن سی دی فرمت low levl را تهیه کن و بذار زمانی که سیستم از طریق بوت بالا آمد آن را فرمت کارخانه ای کن چون دقت این فرمت بالا است ممکن است 4 الی 5 ساعت طول بکشد وکلاً هارد دستگاهت صفر می شود در ضمن تمامی اطلاعات سیستمت هم از بین می رود ولی ظاهراً چاره ای نداری (این کارها رو کردم سی دی hard disk utility گرفتم که مجموعه های نرم افزاری رو داشت که من از نرم افزار hdd regenerator استفاده کردم که کارمو راه انداخت ولی دو روز نگذشت باز این مشکل دوباره برام پیش اومد ولی این بار نمی تونستم کاری انجام بدم حتی با همون برنامه جدید که گرفتم رو هر برنامه که می رفتم گزینه no drives found میاد کمک کنید ممنون میشم

دوست عزیز هارد شما ممکنه ویروس رو بوت سکتور نشسته باشه واز دیتکت هارد جلوگیری کنه
    ویا اینکه برد هارد مورد پیدا کرده باشه که انهم با تست مدار وبا ابزار ممکنه

2. 7کاربر از KIAN FAR بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd November 2010),davodpor (16th September 2010),jesus (30th September 2010),mohammadbist (25th December 2011),setareh1 (29th September 2013),SURENA (20th October 2010),شعبانیان (19th November 2010)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط karim_9 Click here to enlarge
    سلام
    هارد کار نمیکنه وقتی نصب میکنم روی سیسیتم اصلا نمیزاره سیستم با هارد مستر هم بالا بیاد
    هوالعلیم
    با سلام ، مدت زیادی از طرح سوال شما گذشته اگر همچنان نتوانستید مشکلتان را رفع کنید مجددا درخواست کنید تا ان شاالله راهنمایی شوید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd November 2010),davodpor (16th September 2010),jesus (30th September 2010),mohammadbist (25th December 2011),SURENA (20th October 2010),داوودی فر (21st July 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ebi_love42 Click here to enlarge
    دوستان من مشکل هاردم اینه نه ویندوز می تونم نصب کنم نه عمل فرمت انجام بدم یعنی هروقت از طریق داس می خواستم درایو فرمت کنم نشد گوشه سمت چپ یه f3 میاد هر وقت f3 رو بزنم کلاًریست میشه از هر طریقی که تونستم نشد وقتی ادامه نصبو می دم میگه ارور هارد ناشناخته جلوش هم اعدادی میان ( 000111) بعد یکی از دوستان این پیشنهاد دادن گفتن سی دی فرمت low levl را تهیه کن و بذار زمانی که سیستم از طریق بوت بالا آمد آن را فرمت کارخانه ای کن چون دقت این فرمت بالا است ممکن است 4 الی 5 ساعت طول بکشد وکلاً هارد دستگاهت صفر می شود در ضمن تمامی اطلاعات سیستمت هم از بین می رود ولی ظاهراً چاره ای نداری (این کارها رو کردم سی دی hard disk utility گرفتم که مجموعه های نرم افزاری رو داشت که من از نرم افزار hdd regenerator استفاده کردم که کارمو راه انداخت ولی دو روز نگذشت باز این مشکل دوباره برام پیش اومد ولی این بار نمی تونستم کاری انجام بدم حتی با همون برنامه جدید که گرفتم رو هر برنامه که می رفتم گزینه no drives found میاد کمک کنید ممنون میشم
    هوالعلیم
    با سلام ، زمان زیادی از طرح سوالتان میگذرد اما بنده به جهت افزایش اطلاعات کاربران و همکاران سایت به این سوال پاسخ میدهم اولادر حال حاضر با وضعیت جدید پیش آمده برای هارد شما ، شما ابتدابه setup سیستم مراجعه کرده و ببینید که آیا هارد در setup شناسایی میشود یا خیر اگر هاردتان شناسایی شد شما با برنامه MHDD کل سطح DATA ARIEA هارد را اسکن کنید و مشاهده کنید که وضعیت اکسز تایم هارد به چه صورتی است در صورت مشاهده بد سکتور هاردتان را با برنامه MAXTOR LOW LEVEL FORMAT فرمت سطح پایین نمایید تا تمامی TRACK ها و کلاستر ها به وضعیت کارخانه ای برگردند البته با این برنامه دیگر دسترسی به اطلاعات خود نخواهید داشت و هارد شما کاملا ERASE میشود اگر اطلاعات مهم در هاردتان دارید میتوانید بد سکتور را بدون از بین رفتن اطلاعاتتان از بین ببرید در صورت تمایل جهت از بین رفتن بدسکتور بدون از بین رفتن اطلاعات درخواست نمایید تا راهنمایی شوید در ضمن برنامه
    hdd regenerator یک برنامه رفع بدسکتور بدون از بین رفتن اطلاعات میباشد اما این برنامه ، نرم افزار قدرتمندی نیست و برای رفع بد سکتور های چند گانه اصلا مناسب نمیباشد. اما اگر هاردتان در SETUP شناسایی نشد درخواست نمایید تا راهنمایی شوید.
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

6. 7کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd November 2010),davodpor (16th September 2010),jesus (30th September 2010),KIAN FAR (8th August 2010),mohammadbist (25th December 2011),داوودی فر (21st July 2011),شعبانیان (19th November 2010)

تشکر ها
    410
    2,055 سپاس از339 پست

با سلام به دوستان
    یه کول دیسک سونی دارم که کار نمیکنه وقتی به کامپیوتر میزنم و روش کلیک میکنک ارور فرمت میده و وقتی اوکی میکنم ارور windows unable to complete the format میده
    از دوستان کسی میدونه چه باید کرد
    ممنون

8. 5کاربر از M_I_S بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

davodpor (16th September 2010),jesus (30th September 2010),mohammadbist (25th December 2011),SURENA (20th October 2010),داوودی فر (21st July 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M_I_S Click here to enlarge
    با سلام به دوستان
    یه کول دیسک سونی دارم که کار نمیکنه وقتی به کامپیوتر میزنم و روش کلیک میکنک ارور فرمت میده و وقتی اوکی میکنم ارور windows unable to complete the format میده
    از دوستان کسی میدونه چه باید کرد
    ممنون
    هوالعلیم
    با سلام ، کول دیسک شما دچار Eror Logical شده که معمولا وقتی که کول دیسک در حال ترانسفر اطلاعات میباشد ،یوزر ناگهان کول دیسک را از منبع ترانسفر اطلاعات(مثلا کیس) جدا کند این حالت رخ میدهد البته لازم به ذکر است که کول دیسک در میدان شدید مغناطیسی هم قرار گیرد مثلا در کنار موبایل در حال زنگ خوردن هم این اتفاق پیش می آید شما با این نرم افزار مشکلتان رفع میشود.HP USB Disk Storage Format Tooll
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

10. 7کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (3rd November 2010),davodpor (16th September 2010),jesus (30th September 2010),KIAN FAR (9th August 2010),mohammadbist (25th December 2011),SURENA (20th October 2010),داوودی فر (21st July 2011)

تشکر ها
    0
    7 سپاس از3 پست

سلام من یه کولدیسک 16 گیگ کینگستون دارم که وقتی داخلش اطلاعات میذارم و وتی اونو خارج و دوباره بذارمش اطلاعات یا مخفی یا خراب میشن لطفا راهنمایی کنین

12. 5کاربر از ahmadkabi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

davodpor (16th September 2010),jesus (30th September 2010),Meisam-Alishahi (9th September 2010),mohammadbist (25th December 2011),SURENA (20th October 2010)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ahmadkabi Click here to enlarge
    سلام من یه کولدیسک 16 گیگ کینگستون دارم که وقتی داخلش اطلاعات میذارم و وتی اونو خارج و دوباره بذارمش اطلاعات یا مخفی یا خراب میشن لطفا راهنمایی کنین
    هوالعلیم
    با سلام ، شما کول دیسک خود را با نرم افزار HP USB Disk Storage Format Tool فرمت نمایید در صورت رفع نشدن اشکال، مشکل کول دیسک شما سخت افزاری می باشد در صورت تمایل به تعمیر سخت افزاری کول دیسک لطفا مجددا درخواست نمایید تا راهنمایی شوید، نرم افزار را جهت استفاده در اختیارتان قرار دادم.
    موفق باشید
    فایل های پیوست شده
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

14. 9کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (1st October 2010),davodpor (16th September 2010),ghp1348 (20th October 2013),KIAN FAR (9th September 2010),mohammadbist (25th December 2011),mosafer=22 (24th February 2011),pal-electronic (9th September 2010),SURENA (9th September 2010),داوودی فر (21st July 2011)

علایق
    موسیقی- الکترونیک
    شغل و حرفه
    استدیو سل آکورد
    تشکر ها
    13,965
    4,381 سپاس از586 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط N.H.H Click here to enlarge
    هوالعلیم
    با سلام ، شما کول دیسک خود را با نرم افزار HP USB Disk Storage Format Tool فرمت نمایید در صورت رفع نشدن اشکال، مشکل کول دیسک شما سخت افزاری می باشد در صورت تمایل به تعمیر سخت افزاری کول دیسک لطفا مجددا درخواست نمایید تا راهنمایی شوید، نرم افزار را جهت استفاده در اختیارتان قرار دادم.
    موفق باشید
    اقا مشکل فلش من با این برنامه حل شد. واقعا ممنون

به جهان خرم ازآنم، که جهان خرم ازاوست
    عاشقم بر همه عالم، که همه عالم ازاوست

16. 5کاربر از SURENA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

davodpor (16th September 2010),Meisam-Alishahi (9th September 2010),mohammadbist (25th December 2011),pal-electronic (9th September 2010),داوودی فر (21st July 2011)

تشکر ها
    10
    20 سپاس از7 پست

طریقه زدن فریمور هارد یا اپدیت ان وبا چه وسیله ای صورت میگیرد

18. 5کاربر از mandeh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (21st September 2010),mohammadbist (25th December 2011),SURENA (20th October 2010),داوودی فر (21st July 2011),شعبانیان (19th November 2010)

تشکر ها
    15
    40 سپاس از17 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط N.H.H Click here to enlarge
    هوالعلیم

موفق باشید

دوستان من هنوز با فلشم مشکل دارم این نرم افزار جواب نداد

20. 4کاربر از javad404 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (21st September 2010),mohammadbist (25th December 2011),SURENA (20th October 2010),داوودی فر (21st July 2011)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع