.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!!

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    9,507
    35,768 سپاس از4,622 پست

محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!!

محض خنده !بچه ها بیاین تو یه کم بخندیم!!!

Click here to enlarge
    1- یادتونه سر کلاس تخته پاک کن رو خیس می کردیم می کشیدیم رو تخته فکر می کردیم خیلی تمیز شد بعد که تخته خشک می شد می دیدم چه گندی زدیم…! الان همین حس رو نسبت به زندگی دارم Click here to enlarge
    2- دوس دارم یه روز آنقد پولدار بشم که وقتی رانی می خورم؛ اون تیکه آخر آناناس که ته قوطی گیر می کنه واسم مهم نباشه! Click here to enlarge
    3- بعضی آدما آنچنان گنج های بی بدیلی هستن که باید حتما دفنشون کنی! Click here to enlarge

4- اگه سال تا سال یه قرون تو جیبت نباشه مامان و بابات نمی فهمند، کافیه یه نخ سیگار تو جیبت باشه همه عالم می فهمن! Click here to enlarge

5- موقع فوتبال نگاه کردن 80 دقیقه می نشینی چش تو چش تلویزیون هیچ اتفاقی نمی افته، یه دقیقه میری دستشویی، میای می بینی بازی دو دو تموم شده. Click here to enlarge

6- موقع درس خوندن پرزهای موکت هم واسه آدم جذاب می شه، دوست داری ساعت ها بشینی بهشون نگاه کنی. Click here to enlarge

7- دیدن یه سوسک توی اتاق خواب درواقع مساله خاصی نیست، مساله خاص از اونجا شروع می شه که: سوسکه ناپدید می شه

2. 28کاربر از 3400 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

13005 (20th December 2012),ahmad_1035 (21st December 2012),alirezaddbh (19th December 2012),ARIYA (21st December 2012),armin1 (19th December 2012),ASHEGHBAHAR (19th December 2012),ASHKAN-NO (19th December 2012),curtis (20th December 2012),ehsan_2000 (22nd December 2012),farhad1904 (19th December 2012),hossien2241 (5th February 2013),kami 2015 (19th December 2012),m.aminifar (20th December 2012),mahdi-s (23rd December 2012),majid391 (18th February 2013),mir5 (14th March 2014),pps2011 (19th December 2012),saeed1997 (20th December 2012),sajadnasirpor  (20th December 2012),Soap (23rd December 2012),sx222 (20th December 2012),TuneUp_Vahab (19th December 2012),xplod33 (19th December 2012),yasharararart (19th December 2012),داوودی فر (21st December 2012),رضااصغری (19th December 2012),سالار1361 (19th December 2012),شهریار (19th December 2012)

شغل و حرفه
    تعمیرکار صوتی وتصویری وفیلمبردار
    تشکر ها
    463
    848 سپاس از152 پست

محض خنده :
    1-قلقلک دادن فرد مبتلا به اسهال مانند شوخی با اسلحه درحالت رگبار است
    2- یه روزایی هست که یه هو قصد میکنی اتاقتو مرتب کنی همه وسایلاتو که میریزی بیرون تازه می فهمی چه غلطی کردی
    3-وقتی 5 ثانیه قبل از آلارم موبایل بیدار میشی وآلارم را خاموش میکنی احساس می کنی یه بمب را خنثی کردی
    4-گاهی یه دوست کاری میکنه که دلت بدجور برای دشمنت تنگ میشه
    5-چیزی لذت بخش تر از کتک زدن بچه تخس واعصاب خورد کن مهمان دوراز چشم ننه باباش نیست
    6 -همه اینا به کنار ازکجا قرص مسکن می فهمه کجامون درد می کنه :748420_JC_hurrah:Click here to enlarge
    زندگیتان پایدار

4. 21کاربر از رضااصغری بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

3400  (19th December 2012),ahmad_1035 (21st December 2012),ASHEGHBAHAR (19th December 2012),ehsan_2000 (23rd December 2012),farhad1904 (19th December 2012),hossien2241 (5th February 2013),m.aminifar (20th December 2012),mahdi-s (23rd December 2012),majid391 (18th February 2013),mir5 (14th March 2014),mk20 (25th December 2012),pps2011 (21st December 2012),saeed1997 (20th December 2012),sajadnasirpor  (20th December 2012),SALEH (19th December 2012),sardarshams (20th December 2012),Soap (23rd December 2012),sx222 (20th December 2012),فرهاد8888 (23rd December 2012),yasharararart (19th December 2012),داوودی فر (21st December 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    9,507
    35,768 سپاس از4,622 پست
    Click here to enlarge
    «سرگرمی-مطالب خنده دار»
    دوس دارم یه روز آنقد پولدار بشم که وقتی رانی می خورم؛ اون تیکه آخر آناناس که ته قوطی گیر می کنه واسم مهم نباشه!
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    یادتونه سر کلاس تخته پاک کن رو خیس می کردیم می کشیدیم رو تخته فکر می کردیم خیلی تمیز شد بعد که تخته خشک می شد می دیدم چه گندی زدیم…! الان همین حس رو نسبت به زندگی دارم
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    اگه سال تا سال یه قرون تو جیبت نباشه مامان و بابات نمی فهمند، کافیه یه نخ سیگار تو جیبت باشه همه عالم می فهمن!
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    موقع فوتبال نگاه کردن 80 دقیقه می نشینی چش تو چش تلویزیون هیچ اتفاقی نمی افته، یه دقیقه میری دستشویی، میای می بینی بازی دو دو تموم شده.
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    موقع درس خوندن پرزهای موکت هم واسه آدم جذاب می شه، دوست داری ساعت ها بشینی بهشون نگاه کنی.
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    دیدن یه سوسک توی اتاق خواب درواقع مساله خاصی نیست، مساله خاص از اونجا شروع می شه که: سوسکه ناپدید می شه
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار

سر جلسه امتحان نشستی هرچی تو کلته رو برگه خالی می کنی آخرش نصف صفحه هم پر نمی شه بعد یه نفر بلند می شه می گه آقا یه برگه دیگه بدین جا ندارم. اون لحظه می خوای صندلی رو از پهنا بکنی تو حلقش!
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار

دقت کردین تو سریال های ایرانی شب که میشه زن و شوهر شب اول عروسی دعواشون میشه و مرده میره رو کاناپه میخوابه ، فرداشم زنه میره آزمایشگاه میگن بارداری!!!!
    به این روش میگن گرده افشانی کردن!!!
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    دختر خاله ام زنگ زده میگه تمام مشخصات لب تاپ تو بده به من ! میگم برای چی میخوای؟ میگه میخوام یه مدل بالاترش بخرم چشت در بیاد !!!
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    دقت کردین ما ایرانیا وقتی بچه هستیم میگن بچه است، نمیفهمه!
    وقتی نوجوان هستیم میگن نوجوانه، نمیفهمه
    وقتی جوان هستیم میگن جوون و خامه، نمیفهمه
    وقتی بزرگ میشیم میگن داره پیر میشه، نمیفهمه
    وقتی هم پیر هستیم میگن پیره، حالیش نیست، نمیفهمه
    بعد وقتی میمیریم میان سر قبرمون و میگن عجب انسان فهمیده ای بود
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    ما به یکی گفتیم خدا به زمین گرم بِزَنتت ،
    نام برده الان روی شن های سواحل آنتالیا داره آفتاب میگیره .
    فک کنم سوتفاهم شده با خدا !!
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    دانشمندان ایرانی با استفاده از روش مهندسی معکوس موفق به ساخت سرنشین بدون هواپیما شدند

Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    نمونه سوال های رایج توی همه خونه ها:
    این تلویزیون بی صاحاب واسه کی روشنه؟
    چی از جون این یخچال بدبخت می خوای؟
    کی لامپ دستشویی رو روشن گذاشته؟
    کی دمپایی دستشویی رو خیس کرده؟
    این موقع شب با کی حرف می زنی؟
    چشمات در نیومد پای این کامپیوتر کوفتی؟
    کی غذای منو خورده؟
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    یه بار تو یه جمعی بودم مامانم زنگ زد گفت : یه سوالی ازت می پرسم اونجا تابلو نکن ! فقط با اره یا نه جواب منو بده ! باشه ؟
    گفتم : باشه
    گفت: اوضاع اونجا چه جوریه ؟!!!!!!!!!
    Click here to enlarge

الان شما اگه همینطوری بیکار هم نشسته باشید تو خونه، از نظر پدر و مادرتون، بچه همسایه یا بچه فامیل بهتر از شما بیکار می شینه
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار

مهندسی معکوس !
    سر سفره دیدم غذا خیلی شور شده به مامان گفتم چرا اینقد غذا بی نمکه ؟
    گفت اتفاقا من کلی نمک خالی کردم تو غذا
    گفتم هاااااا !
    اگه الان میگفتم غذات شوره میگفتی ما اصلا یه ماهه نمک نداریم تو خونه !
    خواستم خودت اعتراف کنی
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    استفراغ چیست ؟
    نوعی سونو گرافی فوق پیشرفته که فقط در فیلمهای ایرانی جواب میدهد
    و ضریب اشتباهی ندارد کلا !
    حتما شخص مورد نظر حامله است !
    Click here to enlarge
    سرگرمی-مطالب خنده دار
    یه بار با بچه ها رفته بودیم مسافرت بعد نصف شب خوابم نمیبرد اومدم یه چنتا اس ام اس به دوستام بدم نصفه شبی بد خوابشون کنم یهو اس ام اس اب خوردی افتابه رو کجا گذاشتیو واسه بابام فرستادم تا اومدم گوشیو خاموش کنم که نره دیدم رفت بعد ۶٫۵ صبح دیدم یریز داره گوشیم زنگ میخوره منم تو خواب بیداری یهو دیدم شماره بابامه سریع گوشیو برداشتم دیدم بابام داره میگه دلم نیومد بزارم تشنه بخوابی بیدارت کردم بگم افتابه رو کجا گذاشتم.

6. 16کاربر از 3400 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmad_1035 (21st December 2012),hadi_rc51 (23rd December 2012),hossien2241 (5th February 2013),IRANIA (21st December 2012),m.aminifar (21st December 2012),mahdi-s (23rd December 2012),majid391 (18th February 2013),Mortal Kombat (21st December 2012),pps2011 (21st December 2012),reza eslami (2nd December 2013),sajadnasirpor  (23rd December 2012),shelt (23rd December 2012),Soap (23rd December 2012),فرهاد8888 (23rd December 2012),قیصر (23rd December 2012),داوودی فر (21st December 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    9,507
    35,768 سپاس از4,622 پست

Click here to enlarge
    یـه دوس‌ دخــدر موفرفری هم نداریم، لُــپش رو بکشیم بگیم: چطوری بَـبَـعیه من؟! اونم ذوق کنه . . . بگه: بَـــــــــــــــــــــــ ــــع
    _-_-_-_-_-_-_-_پیامک خنده دار_-_-_-_-_-_-_-_
    اینایی که میگن ۲۱ دسامبر دنیا تموم میشه همونایی هستن که رفتن پشت بوم آرم پپسی را ببینن
    مادربزرگم همیشه میگه موقع خوردن آب حتما ۳ بار بسم اللّاه بگید , چون ۳ تا جن در آب وجود داره …. . . . ۲ تا هیدرو جن و ۱ اوکسی جن
    یکی از آپشن های عطر مشهدی اینه که برای از بین بردن بوش باید اون قسمت از بدن رو قطع کنی !
    سوار تاکسی بودم ، دیدم یه دختر خوشگل و سنگین جلو نشسته پیاده شد ، دست کرد تو کیفش ، گفتم مهمون ما باش خانوم خوشگله دیدم از تو کیفش یه قبض در آورد داد به راننده گفت : ” این قبض و بگیر، بابا , وقت برگشتن برو عکسهای منم از آتلیه بگیر ” هی سرخ و سفید می شدم ، خواستم جمعش کنم، گفتم : ” دخترتون هستن ، ماشالا چقد حالت چشما و فرم صورتشون شبیه شما بود ” راننده گفت ” بیخود شیرین زبونی نکن ، الان مهمون کردنو بهت نشون میدم…!!!
    برو حاجی من توی ۵ ترم کلا ۳۴واحد پاس کردم منو از ۲۱ دسامبر میترسونی
    حواسمو پرت کردم افتاد زمین دستش شکست |: الان حواسم دستش درد میکنه
    اخبار میگه: از هر ۵ ایرانی، ۱ نفر از ﺍﺳﻬﺎﻝ ﺭﻧﺞ ﻣﯿﺒﺮﻩ… . . . ﺍﯾﻦ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﻭﻥ چهار ﺗﺎﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﺍﺳﻬﺎﻝ ﻟﺬﺕ ﻣﯿﺒﺮﻥ…؟!!!
    وقتی فهمیدم هوا آلوده است تصمیم گرفتم یه کاری کنم که بلکه باروون بیاد این بود که به خودم گفتم بهتره که ماشینم رو ببرم کارواش …! . . . آخه هروقت ماشینم رو می شووورم باروون می گیره …!!
    نمی دونم چه حکمتیه که هم بیکارم ، هم وقت نمی کنم یه هیچ کاری برسم
    ﺩﺍﺭﻡ ﻗﻠﯿﻮﻥ ﻣﯿﮑﺸﻢ ﻓﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﭘﻨﺠﺮﻩ . . . ﺑﻠﮑﻪ ﺷﻨﺒﻪ ﻫﻢ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﺑﺸﻪ…!!!
    تا حالا دقت کردین بعضی وقتا تو آینه به خودتون نگامیکنین میبینین چقد خوشگلین،بعد…. . . . با گوشی که از خودتون عکس میگیرین میبینید شبیه “اورانگوتان” شدین
    ساق پا چیست ؟ . . . وسیله ای برای یافتن میز در تاریکی !
    شک ندارم که دیگه ۲۱ دسامبر پایان دنیاست . . . منم مثل خیلی از شما قبول نداشتم… اما امروز یه صحنه ای دیدم باور نکردنی… دختره راحت پارک دوبل کرد!!!!
    ﺩﯾﺸﺐ ﺳﻮﺍﺭ ﭘﻮﺭﺷﻪ ﺍﻡ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺗﻮ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﺩﻭﺭ ﻣﯿﺰﺩﻡ ﺑﺎﻫﺎش ﯾﻬﻮ ﯾﮑﯽ ﭘﺮﯾﺪ ﺟﻠﻮم ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺗﺮﻣﺰ ﮐﻨﻢ . . . ﭘﺎﻡ ﮔﺮﻓﺖ ﺑﻪ ﻟﺤﺎﻑ ﻭ ﭘﺎﺭﻩ ﺷﺪ!!!
    حتی اگه کسی بهت بدی کرد بازم هیچ وقت قلبش رو نشکون…!! چون فقط یه قلب داره…!! بزن دندوناشو بشکن که ۳۲ تا داره لامصب…!!
    یکی از بچه ها روایت میکرد: رفته بودم سربازی، روز اول نشوندنمون رو زمین… جناب سروان داد زد : کی اینجا لیسانس ریاضی داره؟!! منم با ذوق و شوق دستمو بردم بالا گفتم : من جناب!!! گفت : پاشو اینا رو بشمار!!
    هـرکـاری میکنــم آیفـونـم بـه اینتـرنــت وصــل نمیشــه . . . دکمـه شـو کـه میــزنـم در خــونـه بـاز میشــه ..!! پس این ملّت چی میگن ما با آیفون میایم اینتـرنــت؟؟
    من قبلاها به بدنم شامپو بدن خارجی میزدم ، اما از وقتی فهمیدم تو روز قیامت قراره بر علیه من شهادت بدن ، بهشون گریس هم نمیزنم ، آدم فروش های پس فطرت…!

8. 13کاربر از 3400 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

amir100 (22nd December 2012),ASHKAN-NO (23rd December 2012),dd33 (23rd December 2012),hadi_rc51 (23rd December 2012),hossien2241 (5th February 2013),m.aminifar (23rd December 2012),mahdi-s (23rd December 2012),saeed1997 (23rd December 2012),shelt (23rd December 2012),Soap (23rd December 2012),فرهاد8888 (23rd December 2012),قیصر (23rd December 2012),شهریار (23rd December 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع