.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کار نکردن قفل دبازکن

تشکر ها
    226
    169 سپاس از45 پست

پیش فرض کار نکردن قفل دبازکن

دوستان متاسفانه ایفون صوتی ما مارک تابا نیست ولی مدارش عین اونه.اول اینکه از روز اول صدا از داخل به بیرون سخت میرفت ولی برعکس خوب شنده میشد.و الان بعد 1 سال کلا دیگه از داخل به بیرون قطع میشه بگین میکروفون یا بلندگوش رو چجوری تست کنم.دوم اینکه دربازکن عمل نمیکنهو من سیم پیچش رو تست زدم سالم بود واینکه ایفون زنگ میخوره و غیره یعنی فکر کنم ترانس سالمه سیم رو هم عوض کردم e و f رو باز باز نکرد الان چند تا سوال:این در بارکن ک با 12 کار میکنه این 12 از ترانس میاد خونه از اونجا که شستی رو مینی وصل میکنه به سیم پیچ یا نه میاد داخل خونه از اونجا تبدیل به 12 میشه و اینکه الان سیمام سالمه و ترانس هم همینطور پس چشه از زنجیرم نیست اصلا برق نمیره

2. 5کاربر از arash.arya43 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (14th November 2012),ASHKAN-NO (14th November 2012),karim1350  (17th October 2015),ارتان (17th January 2017),صاصون (9th June 2013)

علایق
    تعمیرات صوتی تصویری
    تشکر ها
    41,281
    93,132 سپاس از17,885 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط arash.arya43 Click here to enlarge
    دوستان متاسفانه ایفون صوتی ما مارک تابا نیست ولی مدارش عین اونه.اول اینکه از روز اول صدا از داخل به بیرون سخت میرفت ولی برعکس خوب شنده میشد.و الان بعد 1 سال کلا دیگه از داخل به بیرون قطع میشه بگین میکروفون یا بلندگوش رو چجوری تست کنم.دوم اینکه دربازکن عمل نمیکنهو من سیم پیچش رو تست زدم سالم بود واینکه ایفون زنگ میخوره و غیره یعنی فکر کنم ترانس سالمه سیم رو هم عوض کردم e و f رو باز باز نکرد الان چند تا سوال:این در بارکن ک با 12 کار میکنه این 12 از ترانس میاد خونه از اونجا که شستی رو مینی وصل میکنه به سیم پیچ یا نه میاد داخل خونه از اونجا تبدیل به 12 میشه و اینکه الان سیمام سالمه و ترانس هم همینطور پس چشه از زنجیرم نیست اصلا برق نمیره
    با سلام
    دوست عزیز در ابتدا میکروسویچ یا همان کلیدی که با ان
    در را باز می کنید را تست کنید اگر که سالم بود مسیر را
    بررسی کنید و رله موجود را هم تست کنید
    دوست عزیز اگر که تعمیر کار نیستید بهتر
    ان هست که به تعمیر کار مراجعه کنید
    چون این ایفون ها بسیار حساس میباشد
    باز اگر کمکی از دست ما ساخته بود در خدمتیم
    موفق باشید.
    نرم افزار پیدا کردن ادرس جدید
    موقع
    ف ی ل ت ر شدن
    همه دوستان دانلود کنید کاملا رایگان

از اینجا دانلود شود کاملا رایگان

Click here to enlarge
    Click here to enlarge
    ASHKAN-NO KIANSAT
    ناظم کل سایت --------------- ناظم کل سایت
    Click here to enlarge
    Click here to enlarge

4. 8کاربر از ASHKAN-NO بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (22nd October 2015),arash.arya43 (14th November 2012),ARIYA (14th November 2012),karim1350  (17th October 2015),KIAN FAR (7th March 2016),پروانه (17th October 2015),شهریار (14th November 2012),صاصون (9th June 2013)

تشکر ها
    226
    169 سپاس از45 پست

خوب من سیم پیچم سالمه برق نمیرسه بهش سیمم هم سالمه به نظرم مدار باید باشه چی به نظرتون باید خراب باشه خازن دیدو مقاومت؟و اینکه نگفتین سیمی که از رله میاد داخل خونه یعنی همون e .ایا 12 میاد داخل خونه یا اونجا تبدیل به 12 میشه میره سیم پیچ

6. 6کاربر از arash.arya43 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (22nd October 2015),ARIYA (14th November 2012),ASHKAN-NO (14th November 2012),karim1350  (17th October 2015),شهریار (14th November 2012),صاصون (9th June 2013)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    در مدار درب بازکن قطعه ای استفاده نشده است فقط ولتاز 12 ولت به رله میاد و ضامن آزاد میشود
    در بعضی مدلها یک ولتاژ 12 ولت متناوب مخصوص درب بازکن در ترانس هست چک کنید ترانس تک
    خروجی است یا دو خروجی و اگر دو خروجی است فیوز ان سالم باشد . سپس سیمهای ردیف اخر
    در قسمت گوشی داخلی که معمولا e و f هستند را تا درب بیرون ساختمان بررسی کنید قطع نباشد
    برای اینکار موقت از دو رشته سیم دیگر برای تست استفاده کنید البته معمولا تعدادی سیم زیادتر از
    نیاز وجود دارد . در نمونه دیگر از آیفونها مدار درب بازکن از ولتاز موجود در مدار بیرونی تغذیه میشود که
    باید خودتان مشخص کنید کدام نمونه است و علت نرسیدن ولتاز به رله را پیدا کنید . موفق باشید
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

8. 11کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (22nd October 2015),arash.arya43 (15th November 2012),ASHKAN-NO (14th November 2012),hoseinasadi39 (26th April 2014),IRANIA (15th November 2012),karim1350  (17th October 2015),KIAN FAR (7th March 2016),mrooholla (2nd August 2014),پروانه (17th October 2015),شهریار (14th November 2012),صاصون (9th June 2013)

تشکر ها
    11
    9 سپاس از3 پست

پیش فرض پاسخ : کار نکردن قفل دبازکن

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط arash.arya43 Click here to enlarge
    باسلام دوست عزیز اولا ازسالم بودن قفل اطمینان حاصل کن ببین قفل سالمه یا نه اگرپشت قفل رابازی کنی وبه پلاتین آن ضربه بزنی برات مشخص میشه که قفل سالمه واگرقفل سالم بود امابازهم عمل نکردیاایراد ازخرابی سیم برگشت قفل می باشد یااصلا قفل ودرب ساختمان رکلاج نمی باشد درموقع فشاردادن شستی دربازکن درب رابه داخل فشاردهید ببیندعمل می کندموفق باشید

10. 4کاربر از فرهاداحمد بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (22nd October 2015),ASHKAN-NO (17th October 2015),karim1350  (17th October 2015),پروانه (17th October 2015)

علایق
    تعمیرات صوتی تصویری
    تشکر ها
    41,281
    93,132 سپاس از17,885 پست

پیش فرض پاسخ : کار نکردن قفل دبازکن

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط فرهاداحمد Click here to enlarge
    باسلام دوست عزیز اولا ازسالم بودن قفل اطمینان حاصل کن ببین قفل سالمه یا نه اگرپشت قفل رابازی کنی وبه پلاتین آن ضربه بزنی برات مشخص میشه که قفل سالمه واگرقفل سالم بود امابازهم عمل نکردیاایراد ازخرابی سیم برگشت قفل می باشد یااصلا قفل ودرب ساختمان رکلاج نمی باشد درموقع فشاردادن شستی دربازکن درب رابه داخل فشاردهید ببیندعمل می کندموفق باشید
    درود
    دوست عزیز این تاپیک برای سال 2012
    می باشد تا الان حتما مشکل رفع شده
    به تاریخ تاپیکها دقت کنید

نرم افزار پیدا کردن ادرس جدید
    موقع
    ف ی ل ت ر شدن
    همه دوستان دانلود کنید کاملا رایگان

از اینجا دانلود شود کاملا رایگان

Click here to enlarge
    Click here to enlarge
    ASHKAN-NO KIANSAT
    ناظم کل سایت --------------- ناظم کل سایت
    Click here to enlarge
    Click here to enlarge

12. 5کاربر از ASHKAN-NO بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aramjan (22nd October 2015),karim1350  (17th October 2015),KIAN FAR (7th March 2016),پروانه (17th October 2015),علي اصلاني  (3rd November 2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع