.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نرم افزار. کابل USB به پورت سریال کام

تشکر ها
    14
    87 سپاس از25 پست

نرم افزار. کابل USB به پورت سریال کام

سلام .. کامیوتر بنده کام پورت سریال نداره برای ابگرید کردن رسیور مشکل دارم بنده یک عدد کابل USB به پورت سریال تهیه کردم ولی سی دی نر م افزار همراهش نبود وقتی کابل را وصل میکنم در خواست نرم افزار میکنه کسی داره نرم افزار را برام بزاره
    ممنون میشم...
    [I][SIZE=3][COLOR=#0000ff] ***باز امشب از خیال تو غوغاست در دلم $$$[/COLOR][/SIZE][/I]

[I][SIZE=3][COLOR=#0000ff]
    ***آشوب عشق آن قد و بالاست در دلم ###[/COLOR][/SIZE][/I]

2. 3کاربر از tanhaye_d34 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m-ali (9th November 2012),reza-r (1st November 2012),شعبانیان (21st November 2012)

تشکر ها
    22
    288 سپاس از66 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط tanhaye_d34 Click here to enlarge
    سلام .. کامیوتر بنده کام پورت سریال نداره برای ابگرید کردن رسیور مشکل دارم بنده یک عدد کابل USB به پورت سریال تهیه کردم ولی سی دی نر م افزار همراهش نبود وقتی کابل را وصل میکنم در خواست نرم افزار میکنه کسی داره نرم افزار را برام بزاره
    ممنون میشم...
    دوست عزیز در حالت آنلاین کابل USB را به کامپیوتر بزنید تا بصورت آنلاین درایور خودشو دانلود و نصب کنه و گرنه با توجه به مارک کابل USB درایور آن را دانلود کنید.

4. 2کاربر از colomb بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m-ali (9th November 2012),شعبانیان (21st November 2012)

تشکر ها
    1
    4 سپاس از3 پست

پیش فرض پاسخ : نرم افزار. کابل USB به پورت سریال کام

باسلام
    من كابل rs232 جهت آپديت رسيورم خريدم ولي وصل كردم كامپيوترم اصلا رسيورمو نميشناسه و هيچ اتفاقي نم افته
    آيا نرم افزار يا درايور داره كه بايد نصب كنم؟اگر بله برام بفرستين لطفا(به ايميلم )

تشکر ها
    1
    4 سپاس از3 پست

پیش فرض درخواست نرم افزار

چطوري بايد بدونم كه كابل r232 يا رسيور توسط pc شناخته شده؟
    كابل رو با2 رسيور مختلف تست كردم كه هيچ كدومو نشناخت. لطفا راهنماييم كنيد.Click here to enlarge

7. نمایش تمام تشکر های hadi000008829 در این پست:

reza-r (25th June 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع