.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: درخواست نرم افزار چند تیکه کردن یک فایل

تشکر ها
    7
    153 سپاس از49 پست

درخواست نرم افزار چند تیکه کردن یک فایل

سلام
    نرم افزاری هست که با اون بشه یک فایل تصویری که حجم بالایی داره به چند قسمت تبدیل کرد؟

2. 6کاربر از aliseraj20 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (16th October 2012),eshareh (16th October 2012),M.Salehi  (15th October 2012),meshail_12 (16th October 2012),TuneUp_Vahab (15th October 2012),داوودی فر (15th October 2012)

تشکر ها
    22
    288 سپاس از66 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط aliseraj20 Click here to enlarge
    سلام
    نرم افزاری هست که با اون بشه یک فایل تصویری که حجم بالایی داره به چند قسمت تبدیل کرد؟
    دوست عزیز به تایپیک زیر مراجعه کنید:
    نرم افزاری بسیار کاربردی جهت قطع کردن ایجاد شکاف و چسباندن فایلهای ویدیویی ImTOO Video Editor 2.2.0.20120901 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

4. 10کاربر از colomb بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aliseraj20 (15th October 2012),ARIYA (17th October 2012),bohlol (16th October 2012),eshareh (16th October 2012),M.Salehi  (15th October 2012),meshail_12 (16th October 2012),molten (15th October 2012),TuneUp_Vahab (15th October 2012),داوودی فر (15th October 2012),شهریار (15th October 2012)

تشکر ها
    142
    363 سپاس از74 پست

ساده ترین نرم افزار برای اینکار hjsplit هست. بسیار سریع و راحت هست

http://www.hjsplit.org/

از winrar یا winzip هم می توانید استفاده کنید. شما میتوانید در هنگام فشرده کردن فایل ، در نرم افزار تعریف کنید که فایل خروجی در چند قسمت باشه که البته این پروسه وقت گیر است.

6. 8کاربر از molten بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (16th October 2012),eshareh (16th October 2012),iraj_kh (15th October 2012),M.Salehi  (15th October 2012),meshail_12 (16th October 2012),TuneUp_Vahab (15th October 2012),داوودی فر (15th October 2012),شهریار (15th October 2012)

تشکر ها
    22
    288 سپاس از66 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط molten Click here to enlarge
    ساده ترین نرم افزار برای اینکار hjsplit هست. بسیار سریع و راحت هست

http://www.hjsplit.org/

از winrar یا winzip هم می توانید استفاده کنید. شما میتوانید در هنگام فشرده کردن فایل ، در نرم افزار تعریف کنید که فایل خروجی در چند قسمت باشه که البته این پروسه وقت گیر است.
    دوست عزیز hjsplit برای تکه تکه کردن فایلهای iso و rar و zip استفاده میشه نه فایلهای تصویری.winrar یا winzip هم همینطور.

8. 7کاربر از colomb بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (16th October 2012),M.Salehi  (15th October 2012),meshail_12 (16th October 2012),molten (15th October 2012),TuneUp_Vahab (15th October 2012),داوودی فر (15th October 2012),شهریار (15th October 2012)

تشکر ها
    142
    363 سپاس از74 پست

دوست عزیز colomb

اگر هدف این باشه که بعد از تکه تکه فایل تصویری، باز هم بتوان فایل ها را دید ، فرمایش شما کاملا صحیح است و hjsplit این قابلیت را ندارد.

اما اگر هدف ایشان ، کوچک کردن فایل به تکه های ریز برای آپلود یا موارد مشابه باشد،می توان از hjsplit استفاده کرد. با توجه به اینکه شما فرمودید این امکان وجود ندارد، من شک کردم و برای همین یک تست روی کامپیوتر خودم انجام دادم که نتیجه را برای شما هم به صورت تصویری آپلود میکنم

Click here to enlargeClick here to enlarge.

10. 8کاربر از molten بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

colomb (15th October 2012),eshareh (16th October 2012),iraj_kh (15th October 2012),M.Salehi  (15th October 2012),meshail_12 (16th October 2012),TuneUp_Vahab (15th October 2012),داوودی فر (15th October 2012),شهریار (15th October 2012)

تشکر ها
    22
    288 سپاس از66 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط molten Click here to enlarge
    دوست عزیز colomb

اگر هدف این باشه که بعد از تکه تکه فایل تصویری، باز هم بتوان فایل ها را دید ، فرمایش شما کاملا صحیح است و hjsplit این قابلیت را ندارد.

اما اگر هدف ایشان ، کوچک کردن فایل به تکه های ریز برای آپلود یا موارد مشابه باشد،می توان از hjsplit استفاده کرد. با توجه به اینکه شما فرمودید این امکان وجود ندارد، من شک کردم و برای همین یک تست روی کامپیوتر خودم انجام دادم که نتیجه را برای شما هم به صورت تصویری آپلود میکنم

Click here to enlargeClick here to enlarge.
    دوست عزیز hjsplit فقط برای تکه تکه کردن فایلهای iso و rar و zip جهت آپلود هست که بعد از اینکه این فایلهای تکه تکه شده توسط یک کاربر دانلود بشن فقط توسط این نرم افزار ( hjsplit ) قابل چسباندن به یکدیگر و ساخت فایل اصلی هستند.اما فایلهای صوتی و تصویری که توسط این نرم افزار تکه تکه میشن وقتی دوباره با همین نرم افزار بهم چسبانده شوند فابل استفاده نخواهند بود.در ضمن شما هم گفتید که بعد از تکه تکه شدن فایل ویدیویی قابل دیدن نخواهد بود پس برای چی از این نرم افزار استفاده کنیم با اینکه میدانیم فایلهای تکه تکه شده قابل دیدن نیستند.در ضمن نرم افزار ImTOO Video Editor امکانات زیادی در این زمینه داره..
    ویرایش توسط colomb : 15th October 2012 در ساعت 19:26

12. 6کاربر از colomb بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (16th October 2012),eshareh (16th October 2012),M.Salehi  (15th October 2012),molten (16th October 2012),TuneUp_Vahab (15th October 2012),داوودی فر (15th October 2012)

تشکر ها
    1
    21 سپاس از8 پست

Frame Accurate H.264 AVCHD Editor Without Re-Encoding این نرم افزار برای فایل تصویری با فرمت mpg,tsبهترین cutter
    TSSplitter - Official Website این نرم افزار برای فایل تصویری با فرمت mpg,tsبهترین splitter

14. 3کاربر از sasanis بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

eshareh (16th October 2012),molten (16th October 2012),داوودی فر (15th October 2012)

تشکر ها
    142
    363 سپاس از74 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط colomb Click here to enlarge
    دوست عزیز hjsplit فقط برای تکه تکه کردن فایلهای iso و rar و zip جهت آپلود هست که بعد از اینکه این فایلهای تکه تکه شده توسط یک کاربر دانلود بشن فقط توسط این نرم افزار ( hjsplit ) قابل چسباندن به یکدیگر و ساخت فایل اصلی هستند.اما فایلهای صوتی و تصویری که توسط این نرم افزار تکه تکه میشن وقتی دوباره با همین نرم افزار بهم چسبانده شوند فابل استفاده نخواهند بود.در ضمن شما هم گفتید که بعد از تکه تکه شدن فایل ویدیویی قابل دیدن نخواهد بود پس برای چی از این نرم افزار استفاده کنیم با اینکه میدانیم فایلهای تکه تکه شده قابل دیدن نیستند.در ضمن نرم افزار ImTOO Video Editor امکانات زیادی در این زمینه داره..

دوست عزیز، خدمت شما عرض کنم :
    تمام فایل هایی تصویری که به این روش از همه جدا شده اند، مجددا قابلیت اتصال به یکدیگر را هم دارند. بنده خودم همیشه و بدین روش مشغول دانلود فیلم هستم . با توجه به اینکه تبلیغ انجمن های دیگه در کیان ست صلاح نیست، بنده از کپی کردن لینک های که این قضیه را تایید میکنند، معذور هستم. در صورت صلاحدید شما میتونم آنها را ارسال کنم.

همانطور هم که بنده گفتم و شما اشاره کردید، وقتی فیلم به این روش ، چند تکه میشه، هیچکدام ار تکه ها به تنهایی قابلیت دیدن را ندارد. بنده هم اشاره کردم که این روش برای آپلود کردن و دانلود مجدد خوب است ، و تکه های فایل را مجددا میتوان توسط همین نرم افزار و به راحتی متصل کرد.
    1 نکته مهم این است که کاربری که سوال را مطرح کرده، نیازش برای تکه تکه کردن فایل چیست ؟ اگر ایشان بخواهد هر تکه فیلم را به تنهایی ببیند، باید از روشی که شما پیشنهاد کردید استفاده کنند اما اگر هدف دیگه ای داشته باشند، می توانند از هر روشی که دوست دارند استفاده کنند.

در انتها بنده اصلا منکر قابلیت های نرم افزار ImTOO Video Editor نشدم. برداشت من از صحبت جنابعالی این است که بنده قابلیت های این نرم افزار را انکار کرده ام در صورتیکه اصلا ایطور نیست. Click here to enlarge

16. 4کاربر از molten بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bohlol (16th October 2012),colomb (16th October 2012),eshareh (16th October 2012),meshail_12 (16th October 2012)

تشکر ها
    1
    21 سپاس از8 پست

4425-5797-5019-1520 : Activate key cod بعد از نصب وارد optionsشوید و key را وارد کنید

Frame Accurate H.264 AVCHD Editor Without Re-Encoding این نرم افزار برای فایل تصویری با فرمت mpg,tsبهترین cutter

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع