.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل برنامه whatsapp

تشکر ها
    24
    145 سپاس از20 پست

مشکل برنامه whatsapp

با سلام
    من قبلا گوشی نوکیا x2-00 داشتم و برنامه whatsapp خیلی خوب کار میکرد بدونه هیچ مشکلی ولی الان نوکیا x3-00 گرفته ام ولی به هیچ عنوان این نرم افزار کار نمیکنه حتی برویه گوشی نصب نمیشود.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر
    [CENTER][RIGHT][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]یادت باشد که فقیر کسی نیست که کم دارد ، کسی است که بیشتر می طلبد. • یادت باشد خطا کردن یک کار انسانی است ؛ اما تکرار آن یک کار حیوانی. • یادت باشد کسی که اندرز را ارزان رد می کندبه زودی پشیمانی را به قیمت گرانی خواهد خرید. • یادت باشد امروز اولین روز بقیه ی زندگی تو است........ • یادت باشد نگرانی هرگز از گرفتاری های تو نمی کاهد ، فقط شادی امروزت را از بین می برد. • یادت باشد امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودی[/B][/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
    [/CENTER]

2. 2کاربر از mehdiroshan بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

iraj_kh (20th September 2012),Mostafa2007 (21st September 2012)

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mehdiroshan Click here to enlarge
    با سلام
    من قبلا گوشی نوکیا x2-00 داشتم و برنامه whatsapp خیلی خوب کار میکرد بدونه هیچ مشکلی ولی الان نوکیا x3-00 گرفته ام ولی به هیچ عنوان این نرم افزار کار نمیکنه حتی برویه گوشی نصب نمیشود.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر
    درود

دوست عزیز سیستم عامل هر دو گوشی جاوا میباشد همانطور که خودتان هم میدانید و ورژن MIDP 2.1 مچ شده است.یعنی هیچ تفاوتی ندارند.این گونه نرم افزار های چت ممکن است اینگونه باشد.شما ورژن های مختلف 2.6 .2.14 ,....... رو تست کرده.نرم افزار رو هم روی رم نریزید روی خود گوشی نصب کنید ببینید باز هم همین مشکل رو دارید.

راه ارتباطی با بنده از طریق جیمیل:

iraj.khosravani2@gmail.com

تشکر ها
    24
    145 سپاس از20 پست

با سلام
    ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون
    من بیشتر ورژن ها را امتهان کردم امما متاسفانه جواب نمیده!!!
    مستقیم روی رم نمیریزم این برنامه رو . با nokia pc sueitاینکارو میکنم همانطور که قبلا با گوشی قبلیم این کارو کردم. و حتی با خود گوشی دانلود کردم بازم نشد!
    فکر کنم این برنامه برایه این مدل گوشی نباشد.
    لطفا اگه کسی تجربه ای دارد راهنمایی کند
    با تشکر
    [CENTER][RIGHT][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B]یادت باشد که فقیر کسی نیست که کم دارد ، کسی است که بیشتر می طلبد. • یادت باشد خطا کردن یک کار انسانی است ؛ اما تکرار آن یک کار حیوانی. • یادت باشد کسی که اندرز را ارزان رد می کندبه زودی پشیمانی را به قیمت گرانی خواهد خرید. • یادت باشد امروز اولین روز بقیه ی زندگی تو است........ • یادت باشد نگرانی هرگز از گرفتاری های تو نمی کاهد ، فقط شادی امروزت را از بین می برد. • یادت باشد امروز همان فردایی است که دیروز منتظرش بودی[/B][/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
    [/CENTER]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع