.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: درخواست کمک برای راه اندازی و نصب نانواستیشن

شغل و حرفه
    همه کاره‌ی هیچکاره
    تشکر ها
    101
    168 سپاس از86 پست

درخواست کمک برای راه اندازی و نصب نانواستیشن

سلام
    از مدیران و عزیزان و اساتید خواهش میکنم یه آموزش جامع در مورد نصب و راه اندازی آنتن نانواستیشن2 برای افراد مبتدی مثل من قرار بدن.
    نامردا 30 میخوان که بیان نصب کنن در صورتی که بچه ها میگن کار خاصی انجام نمیدن و خودت میتونی نصب کنی.
    please help me:670519_computer4:
    [FONT=IranNastaliq][COLOR=Navy][FONT=Tahoma][SIZE=3]به حباب نگران لب یک رود قسم,غصه هم میگذرد[/SIZE][/FONT][B][SIZE=2]:31719_301:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

2. 4کاربر از sasysajad بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (5th September 2012),iraj_kh (5th September 2012),King Up (5th September 2012),امید کراش (5th September 2012)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    روش خاصی ندارد . باید انتن را در محل مناسب که دید کافی به آنتن فرستنده داشته باشد قرار دهید
    احتمالا بر روی آنتن چند چراغ هست که میزان سیگنال دریافتی را نشان میدهد که راحت تر تنظیم کنید
    کابلی که از آنتن به پایین آمده را به پاور آنتن که دو سوکت دارد وصل کنید و سوکت دیگر که مربوط به درگاه
    LAN کامپیوتر است را به LAN وصل کنید . سپس در قسمت نتورک کانکشن در کنترل پنل ویندوز یک کانکشن
    Broadband یا PPPoE بسازید و یوزر و پسورد کانکت را در آنجا وارد کنید . سپس با اجرای کانکشن اگر جهت
    دریافت سیگنال درست باشد ارتباط برقرار و به نت وصل خواهید شد . بعضی از سرویس دهنده ها کانکشنهای
    آماده دارند که به صورت نرم افزار اجرایی است و فقط باید یوزر و پسورد را در آن وارد کنید
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

4. 6کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmadreza_2010 (5th September 2012),iraj_kh (5th September 2012),sardarshams (5th September 2012),sasysajad (5th September 2012),SURENA (22nd September 2012),امید کراش (5th September 2012)

شغل و حرفه
    همه کاره‌ی هیچکاره
    تشکر ها
    101
    168 سپاس از86 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ARIYA Click here to enlarge
    درود
    روش خاصی ندارد . باید انتن را در محل مناسب که دید کافی به آنتن فرستنده داشته باشد قرار دهید
    احتمالا بر روی آنتن چند چراغ هست که میزان سیگنال دریافتی را نشان میدهد که راحت تر تنظیم کنید
    کابلی که از آنتن به پایین آمده را به پاور آنتن که دو سوکت دارد وصل کنید و سوکت دیگر که مربوط به درگاه
    LAN کامپیوتر است را به LAN وصل کنید . سپس در قسمت نتورک کانکشن در کنترل پنل ویندوز یک کانکشن
    Broadband یا PPPoE بسازید و یوزر و پسورد کانکت را در آنجا وارد کنید . سپس با اجرای کانکشن اگر جهت
    دریافت سیگنال درست باشد ارتباط برقرار و به نت وصل خواهید شد . بعضی از سرویس دهنده ها کانکشنهای
    آماده دارند که به صورت نرم افزار اجرایی است و فقط باید یوزر و پسورد را در آن وارد کنید
    تشکر استاد
    اینو هم عرض کنم که این آنتن کار کرده هست و در حال حاضر برای یه شرکت دیگه تنظیم شده.
    باید خود آنتن را ببرم آی اس پی تنظیمات خاصی انجام بدن؟
    دکمه ریستش هم کنده شده.آیا قابل تعمیر هست؟قیمت تعمیرش چقد میشه و کجا؟
    و اصلا نیازی هست تعمیر کنم ؟یا بدون دکمه ریست هم کار میده؟
    [FONT=IranNastaliq][COLOR=Navy][FONT=Tahoma][SIZE=3]به حباب نگران لب یک رود قسم,غصه هم میگذرد[/SIZE][/FONT][B][SIZE=2]:31719_301:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

6. 4کاربر از sasysajad بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmadreza_2010 (5th September 2012),ARIYA (5th September 2012),iraj_kh (5th September 2012),امید کراش (5th September 2012)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    بله باید ببرید تا تنظیمات با آی اس پی فعلی ست شود یا اینکه مشخصات به شما داده شود و خودتان تنظیم کنید نیازی به ریست نیست .
    اگر ریست کنید باید مجدد تنظیمات را انجام دهید . فکر کنم از طریق مروگر و وارد کردن آی پی و یوزر پسورد درج شده روی مودم
    بتوانید مودم را ریست کنید . ویدئو زیر در یوتوب دیدم شاید در نصب اولیه آنتن به شما کمک کند .

.

فایل های پیوست شده
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

8. 4کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

iraj_kh (5th September 2012),Mostafa2007 (5th September 2012),sasysajad (5th September 2012),امید کراش (5th September 2012)

تشکر ها
    14,827
    19,315 سپاس از3,180 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط sasysajad Click here to enlarge
    سلام
    از مدیران و عزیزان و اساتید خواهش میکنم یه آموزش جامع در مورد نصب و راه اندازی آنتن نانواستیشن2 برای افراد مبتدی مثل من قرار بدن.
    نامردا 30 میخوان که بیان نصب کنن در صورتی که بچه ها میگن کار خاصی انجام نمیدن و خودت میتونی نصب کنی.
    please help me:670519_computer4:

درود

خیلی عذر میخوام ولی دوستتون کاملا اشتباه کردن.چرا که نصب این آنتن به قدری سخت هست که شامل 5 بخش آموزشی کامل میشود.سری UBNTواقعا مثل ساختار لینوکس میمونن.اموزشش در کل فضای اینترنت پخش هست میتونید از گوگل پیدا کنید ولی بنده پیشنهاد میدم که اگر میخواهید به صورت عالی در ذهنتان ماندگار شود این 60 هزار تومان را نوش جان نصابان کنید و به صورت عملی یاد بگیرید چون نوشتاری خیلی پیچیده است و به یکی دبار یاد نخواهید گرفت نه شما بلکه هر انسانی.
    راه ارتباطی با بنده از طریق جیمیل:

iraj.khosravani2@gmail.com

10. 4کاربر از iraj_kh بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ahmadreza_2010 (5th September 2012),ARIYA (5th September 2012),sasysajad (5th September 2012),امید کراش (5th September 2012)

شغل و حرفه
    همه کاره‌ی هیچکاره
    تشکر ها
    101
    168 سپاس از86 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط iraj_kh Click here to enlarge
    درود

خیلی عذر میخوام ولی دوستتون کاملا اشتباه کردن.چرا که نصب این آنتن به قدری سخت هست که شامل 5 بخش آموزشی کامل میشود.سری UBNTواقعا مثل ساختار لینوکس میمونن.اموزشش در کل فضای اینترنت پخش هست میتونید از گوگل پیدا کنید ولی بنده پیشنهاد میدم که اگر میخواهید به صورت عالی در ذهنتان ماندگار شود این 60 هزار تومان را نوش جان نصابان کنید و به صورت عملی یاد بگیرید چون نوشتاری خیلی پیچیده است و به یکی دبار یاد نخواهید گرفت نه شما بلکه هر انسانی.
    آخه حرف زور میزنن داداش من.دوست من نصابه میگه خودم میام نصب میکنم.کار راحتیه.ولی قبول نمیکنن.
    بحث فقط 30-40 تومن نصب نیست.میگه کابل هم فقط کابل خودمونو تایید میکنیم.من قیمت گرفتم هرمتر 500 در صورتی که همونو به من میخواد بده 1500.من 20 متر احتیاج دارم.حالا آدم حق داره کفری بشه یا نه؟بدبختانه مشکل هم اینجاس که فقط سرویس اینا منطقه مارو پوشش میده.دیگه حسابی کلافم کرده حرفاش.

12. 3کاربر از sasysajad بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

iraj_kh (6th September 2012),King Up (7th September 2012),SURENA (22nd September 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع