.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آموزش درست درمان کانفیگ کردن مودم D-Link Wireless N 150 ADSL2+Modem Roter

علایق
    اینترنت
    شغل و حرفه
    نرم افزار کامپیوتر
    تشکر ها
    76
    315 سپاس از68 پست

آموزش درست درمان کانفیگ کردن مودم D-Link Wireless N 150 ADSL2+Modem Roter

سلام دوستان لطفاً اگه کسی میتونه آموزش دقیق کانفیگ این مودم رو برام بزاره طوری که میخوام رو سرعت دانلودم اثر مثبت داشته باشه آخه من و داداشم هردو از اینترنت 512 پارس آنلاین استفاده میکنیم مودم من همین مودم ذکرشده است و مودم داداشم زایکسل هستش اما سرعت دانلود مال داداشم بسیار بالاتر از منه در صورتی که هردو از اکانت 512 یک شرکت استفاده میکنیم ،لطفاً اساتید محترم راهنمایی کنن ...
    نام کامل مودم : D-Link Wireless N 150 ADSL2+Modem Roter
    پیشاپیش کمال تشکر از همه ی دوستان و اساتید محترم که با نظراشون من رو به یه نتیجه ای میرسونن .Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    ویرایش توسط meysam.ir : 10th May 2012 در ساعت 12:18
    درود بر کیانست و درود بر خلیج همیشگی فارس

اگه گفتی دکمه ی تشکر کدومه !؟

2. 4کاربر از meysam.ir بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (11th May 2012),karim_9 (11th May 2012),mohammadrs (19th June 2013),SONY 3D (11th May 2012)

علایق
    اینترنت
    شغل و حرفه
    نرم افزار کامپیوتر
    تشکر ها
    76
    315 سپاس از68 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط meysam.ir Click here to enlarge
    سلام دوستان لطفاً اگه کسی میتونه آموزش دقیق کانفیگ این مودم رو برام بزاره طوری که میخوام رو سرعت دانلودم اثر مثبت داشته باشه آخه من و داداشم هردو از اینترنت 512 پارس آنلاین استفاده میکنیم مودم من همین مودم ذکرشده است و مودم داداشم زایکسل هستش اما سرعت دانلود مال داداشم بسیار بالاتر از منه در صورتی که هردو از اکانت 512 یک شرکت استفاده میکنیم ،لطفاً اساتید محترم راهنمایی کنن ...
    نام کامل مودم : D-Link Wireless N 150 ADSL2+Modem Roter
    پیشاپیش کمال تشکر از همه ی دوستان و اساتید محترم که با نظراشون من رو به یه نتیجه ای میرسونن .Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge
    کمک دوستان !
    درود بر کیانست و درود بر خلیج همیشگی فارس

اگه گفتی دکمه ی تشکر کدومه !؟

4. 4کاربر از meysam.ir بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

karim_9 (11th May 2012),majidgolboy (11th May 2012),mohammadrs (19th June 2013),SONY 3D (11th May 2012)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    در دفترچه آن به طور کامل توضیح داده شده است . فقط در قسمت VPI عدد 0 و در قسمت VCI عدد 35 قرار دهید

.
    فایل های پیوست شده
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

6. 11کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ALEDAVOD (27th July 2012),h655 (9th June 2013),hoseynn (13th October 2012),jamal_lote (25th April 2013),karim_9 (11th May 2012),majidgolboy (11th May 2012),meysam.ir (11th May 2012),mohammadrs (19th June 2013),SONY 3D (11th May 2012),TAHA1 (11th May 2012),محمد مهدوی (11th May 2012)

تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

Icon8 بچز ست پخ کن توش

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ذوق نکن سایت چرت خر گاو الاغ بز اصلا ولکن بچزم تو این سایت توس تو دهنت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع