.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: درخواست برنامه فلش ECU magnet marille

تشکر ها
    51
    120 سپاس از36 پست

سلام

کسی ecu مگنتی مارلی داره؟ که کد سوییچ هم داشته باشه ؟؟ ترجیحا مدل : 6LPA.01 یا 6LP1.02 قطعا مالتی پلکس.

خریدارم .

ماشین من 5 ماهه که خاموشه !!!

یه مسلمان شیر پاک خورده من را یاری کنه .

ارادتمند

2. 2کاربر از mohsen207 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (24th January 2016),sajadnasirpor  (28th July 2013)

علایق
    الکترونیک و تکنولوژیهای جدید خودرو
    شغل و حرفه
    عیب یابی وتعمیرسیستمهای الکترونیکی اغلب خودروهای روز
    تشکر ها
    553
    764 سپاس از111 پست

پیش فرض پاسخ : ramin

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohsen207 Click here to enlarge
    سلام و عرض ادب

برای سیستم مالتی پلکس هست ؟

ایا کد سوییچ را هم دارید ؟ یا بی کد شده هست ؟

فکر کنم اگر با کد سوییچ و برای سیستم مالتی پلکس هست به دردم میخوره .

برای 206 2000 سی سی میخوام با موتور : EW10J4

خیلی نیاز دارم
    یا اگه برنامه ای باشه برای که بتونم کد سوییچ را از ecu : MAGNET MARELLI IAW 6LPA.01 بیرون بیارم ... کارم راه میوفته .

سپاس از شما و همه اساتید سایت بزرگ کیان ست .

ارادتمند .
    سلام . بله برا مدل مولتی پلکس و نوع جدیدتر از مولتی پلکس 206 یعنی سیستم فول CAN هست . فقط مدل ایسیو با اونیکه شما میخواهید فرق داره یعنی MM 6LPB.02 . من میتونم کد سوئیچ رو هم از فایل ایسیو خودت برات در بیارم . اگه فایل ایسیوی خودت رو داری برام بفرست تا کد رو برات در بیارم . فکر میکنم این بهتر هم باشه چون برنامه اصلی ایسیو شما هم دستکاری نمیشه و احتمال اینکه بخاطر اختلاف ورژن این برنامه با ایسیوی شما ایسیو دچار اشکال بشه هم از بین میره . ضمنا شما مگه ایسیو نداره موتورت ؟؟ پس چرا دوباره پست زدی و درخواست ایسیو کردی ؟؟ ایسیو هم میتونم برات پیدا کنم !
    ویرایش توسط aidin.r.o : 9th June 2013 در ساعت 01:05

4. 5کاربر از aidin.r.o بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (24th January 2016),hz_hamed (9th June 2013),mnsb13600 (9th June 2013),mohsen207 (9th June 2013),حميد ذوالعلا (9th June 2013)

تشکر ها
    51
    120 سپاس از36 پست

سلام قربان

بله موتور خودش ecu داره
    مشکل اینجاس که ما اومدیم سیستم غیر مالتی پلکس موتور فابریک را به مالتی پلکس تبدیل کردیم و قاعدتا ECU ماشین باید عوض میشد و ....

ecu فابریک خودش را دارم با BSI و ... + کد سوییچ و .... ختی خود سوییچ و مغزی سوییچ Click here to enlarge

ولی چون میخواستم سیستم ماشین که 206 تیپ 5 مدل 84 که مالتی پلکس هست این موتور را نصب کنم مجبور به این کار شدیم .

الان سیم کشی و همه چی درسته موتور هم راحتم روشن میشه ولی با ECU و BSI , ... ماشین دوستم که لنگه موتور من رو داره .... !!!

الان ecu که من دارم مشکلش فقط کد سوییچ هست و گر نه روشن میشه !

راجع به دامپ فایل ecu هم یکی از دوستان ecu را گرفته برده واسه اینکه کد را بیرون بیاره اگر نتونست باید دست به دامن شما بشیم .

خدا اخر و عاقبت من را با این ماشین بخیر کنه .!

در هر صورت ممنون که توجه کردید و راهنماییم کردید

6. 4کاربر از mohsen207 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

alizade_731 (24th January 2016),hz_hamed (9th June 2013),mnsb13600 (9th June 2013),حميد ذوالعلا (10th June 2013)

شغل و حرفه
    تعمیرات ecu-
    تشکر ها
    19
    34 سپاس از12 پست

Ic مکنت مارلی c5

باسلام ...فایل خام ای سی یو مگنت مارلی 6lpb خودروی c5 ...v, نیازدارم که خام واماده تعریف کلید باشه ...ایسی بشماره st10f280 وفلش داخل میکرو میباشد ...کسی از ذوستان واساتید داشته باشه عنایت کنید ماشینه خودمه ....متشکرم

8. نمایش تمام تشکر های ئشایغ1 در این پست:

alizade_731 (24th January 2016)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع