.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پورت USB (جلویی) مادربورد ASUS کار نمیکند.

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

پورت USB (جلویی) مادربورد ASUS کار نمیکند.

سلام دوستان
    پورت یو اس بی جلوی کیس مادر بورد ASUS کار نمیکند. کابل ها را در آوردم، تمیز نمودم، حتی شارژ لحیم هم کردم(قسمتی که به کیس متصل است) باز هم کار نمیکند. ضمنا بوسیله ی یک قطعه که می شد آن را به پین های USB مادر بورد وصل کرد، امتحان کردم باز هم کار نمیکند. تصاویری از مادر بورد، قطعه ای که با آن امتحان کردم را نیز میتوانید مشاهده بفرمایید.
    باتشکر
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست usb1.JPG   usb2.JPG   usb3.JPG  
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]

هر كسب و كار و هر صنعتي كه با پر كارها و كم كارها يك جور رفتار كند، دير يا زود لانه كم كارها مي شود.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

2. 8کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st March 2014),M.Salehi  (21st January 2012),Meisam-Alishahi (22nd January 2012),M_Repair (20th January 2012),SALEH (4th February 2012),Sinapars  (23rd January 2012),Tezar (5th July 2012),داوودی فر (23rd May 2013)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohammadbist Click here to enlarge
    سلام دوستان
    پورت یو اس بی جلوی کیس مادر بورد ASUS کار نمیکند. کابل ها را در آوردم، تمیز نمودم، حتی شارژ لحیم هم کردم(قسمتی که به کیس متصل است) باز هم کار نمیکند. ضمنا بوسیله ی یک قطعه که می شد آن را به پین های USB مادر بورد وصل کرد، امتحان کردم باز هم کار نمیکند. تصاویری از مادر بورد، قطعه ای که با آن امتحان کردم را نیز میتوانید مشاهده بفرمایید.
    باتشکر
    باسلام

اقا محمد شما یک پورت usb دیگری جایگزین کنید وتست نمایید مثلا یواس بی جلو رو برای تست بزنید اگرموجود باشد.اگرپورت دیگری روی مادربرد وجود دارد اون پورت رونیز تست نمایید

4. 10کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (21st January 2012),Meisam-Alishahi (22nd January 2012),mohammadbist (20th January 2012),SALEH (4th February 2012),SAMSUNG ELEC (30th January 2012),Sinapars  (23rd January 2012),SONY 3D (22nd January 2012),Tezar (5th July 2012),داوودی فر (23rd May 2013),شهریار (20th January 2012)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

آیا ایراد از مادربورد است؟

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Mehdi software Click here to enlarge
    باسلام
    اقا محمد شما یک پورت usb دیگری جایگزین کنید وتست نمایید مثلا یواس بی جلو رو برای تست بزنید اگرموجود باشد.اگرپورت دیگری روی مادربرد وجود دارد اون پورت رونیز تست نمایید
    سلام دوستان
    آقا مهدی یو اس بی جلو رو هم تست کرده ام ولی جواب نداد. متاسفانه فقط همین پورت روی مادربورد موجود است و جای دیگری روی مادربورد موجود نیست تا امتحان کنم. کلیر سی موس هم کردم ولی تاثیری نداشت. البته این رو هم عرض کنم که سیستم بدون هیچ اشکالی داره کار میکنه فقط تنها ایرادش همینه.
    ایراد این قسمت هم فکر میکنم از مادربورد باشه. چجوری میشه رفعش کرد؟
    باتشکر
    Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

هر كسب و كار و هر صنعتي كه با پر كارها و كم كارها يك جور رفتار كند، دير يا زود لانه كم كارها مي شود.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

6. 6کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st March 2014),M.Salehi  (21st January 2012),Meisam-Alishahi (22nd January 2012),SALEH (4th February 2012),Tezar (5th July 2012),داوودی فر (23rd May 2013)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام دوستان
    آقا مهدی یو اس بی جلو رو هم تست کرده ام ولی جواب نداد. متاسفانه فقط همین پورت روی مادربورد موجود است و جای دیگری روی مادربورد موجود نیست تا امتحان کنم. کلیر سی موس هم کردم ولی تاثیری نداشت. البته این رو هم عرض کنم که سیستم بدون هیچ اشکالی داره کار میکنه فقط تنها ایرادش همینه.
    ایراد این قسمت هم فکر میکنم از مادربورد باشه. چجوری میشه رفعش کرد؟
    باتشکر
    Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

هوالعلیم

با سلام ، بر روی یکی از پایه های پورت USB باید 5V داشته باشد اگر این ولتاژ وجود نداشت سلف و یا مقاومت فیوزی اطراف پورت را چک کنیداما اگر ولتاژ داشتید و پورت کار نمیکند(( پس از اطمینان از نحوه نصب و سلامت کابل اتصال )) مشکل از دیسکانکت بودن پل جنوبی است.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

8. 7کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (1st March 2014),M.Salehi  (22nd January 2012),mohammadbist (22nd January 2012),SALEH (4th February 2012),Sinapars  (23rd January 2012),Tezar (5th July 2012),داوودی فر (23rd May 2013)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

ولتاژ داریم ولی بسیار اندک است.

سلام دارم خدمت همه دوستان عزیز و آقای عالی شاهی
    در پورت ولتاژ داریم ولی بسیار اندک است حدود0.48 الی 0.50 ولت میباشد. آیا ایراد از چیپ است یا باید قطعه ای در مادربورد تعویض شود در این صورت کدام قطعه باید تعویض شود. اگر امکان دارد بنده را در تصاویر راهنمایی بفرمایید؟
    با تشکر از همه دوستان

تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست mm.jpg   mm (1).jpg  

[/CENTER]

10. 5کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (22nd January 2012),M.Salehi  (22nd January 2012),SALEH (4th February 2012),Tezar (5th July 2012),داوودی فر (23rd May 2013)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

سلام دارم خدمت همه دوستان عزیز و آقای عالی شاهی
    در پورت ولتاژ داریم ولی بسیار اندک است حدود0.48 الی 0.50 ولت میباشد. آیا ایراد از چیپ است یا باید قطعه ای در مادربورد تعویض شود در این صورت کدام قطعه باید تعویض شود. اگر امکان دارد بنده را در تصاویر راهنمایی بفرمایید؟
    با تشکر از همه دوستان

سلام اقا محمد
    Click here to enlarge

همونجوری که تو تصویر بالا مشخص کردم اون دوتا پین باید ولتاژ 5 ولت رو داشته باشند شما جهت اطمینان سیستم رو استارت کنید وبعد ولتاژ رو اندازه گیری کنید
    اگر ولتاژ این دو پین باز هم قطع بود یا کم نشون میداد مسیر اتصال پین ها رو روی مدار تعقیب کنید در بین مسیر مقاومت های فیوزی که ظاهرا به رنگ سفید هست رو کنترل کنید
    اگر در یک سر مقاوت ولتاژ کم یا اصلا نبود ودر سر دیگر آن ولتاژ برقرار بود همون مقاومت سوخته و مشکل دارد (البته این مساله فقط در مقاومت کم اهم و فیوزی درست است)
    موفق باشید

12. 6کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (22nd January 2012),mohammadbist (22nd January 2012),SALEH (4th February 2012),Sinapars  (23rd January 2012),Tezar (5th July 2012),داوودی فر (23rd May 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع