.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: چرا بعداز نصب کارت گرافیک در ویندوز 7 مشکل به وجود میاد

تشکر ها
    625
    1,233 سپاس از188 پست

چرا بعداز نصب کارت گرافیک در ویندوز 7 مشکل به وجود میاد

با سلام
    ضمن عرض خسته نباشید خدمت استادان عزیز و همه دوستانی که در این مورد اطلاعاتی که دارن لطفا در این قسمت منو راهنمای کنید)
    باتشکر
    دوستان عزیز من ویندوز 7 را رو سیستمم نصب نمودم و مشکلی که برام پیش اومده اینه که بعداز اینکه کارت گرافیکم نصب میکنم ویندوز بالا نمیاد یا بعداز بالا اومدن بعداز یک ساعتی یا کمتر خاموش میشه مشکل از چه چیزی میباشد لطفا راهنمایم کنید!
    درضمن ناگفته نموند که قبل از نصب گرافیک ویندوز همچی مشکلی نداره

سیستم
    هارد: 160سا تا
    سی پی یو :6600 دو هسته ای
    رم: دو گیگ
    گرافیک: یک گیگ
    [CENTER][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]زنده باد کیانست[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]یاد گرفتن را:[/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Purple"]کسانی درک میکنند که با یک چشم بر گذشته بگریند و با چشم دیگربه آینده لبخند بزنند.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Blue"]با كليك كردن بر روي واژه سپاس باعث خوشحال كردن نويسنده ها شويد[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

2. 8کاربر از majid10 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (23rd January 2012),KIAN FAR (23rd January 2012),M.Salehi  (19th January 2012),mohammadbist (19th January 2012),M_Repair (19th January 2012),SALEH (19th January 2012),اشکین3 (16th January 2012),بيتا (23rd January 2012)

تشکر ها
    1,535
    2,389 سپاس از460 پست

دوست عزيز از سي دي اورجينال نسخه ويندوز7 براي نصب برنامه استفاده كنيد در غير اينصورت كارت گرافيك را از شيار مربوطه جدا كرده با مسواك و تينر شستشو داده سپس مجددا امتحان نماييد
    ویرایش توسط M.Salehi : 20th January 2012 در ساعت 00:23

4. 9کاربر از اشکین3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (23rd January 2012),KIAN FAR (23rd January 2012),M.Salehi  (19th January 2012),majid10 (19th January 2012),mohammadbist (19th January 2012),M_Repair (19th January 2012),TAHA1 (16th January 2012),بيتا (23rd January 2012),داوودی فر (23rd January 2012)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majid10 Click here to enlarge
    با سلام
    ضمن عرض خسته نباشید خدمت استادان عزیز و همه دوستانی که در این مورد اطلاعاتی که دارن لطفا در این قسمت منو راهنمای کنید)
    باتشکر
    دوستان عزیز من ویندوز 7 را رو سیستمم نصب نمودم و مشکلی که برام پیش اومده اینه که بعداز اینکه کارت گرافیکم نصب میکنم ویندوز بالا نمیاد یا بعداز بالا اومدن بعداز یک ساعتی یا کمتر خاموش میشه مشکل از چه چیزی میباشد لطفا راهنمایم کنید!

سیستم
    باسلام

دوست عزیز ویندوز 7 بیشترمواقع خودش درایو کارت گرافیکو نصب میکنه ونیازی به نصبش نداره وبا هم تداخل میکنن
    ویرایش توسط M.Salehi : 20th January 2012 در ساعت 01:27

6. 12کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (23rd January 2012),KIAN FAR (23rd January 2012),M.Salehi  (20th January 2012),majid10 (20th January 2012),mohammadbist (19th January 2012),SALEH (19th January 2012),SONY 3D (20th January 2012),XCRUZER (16th March 2012),احمد برقکار (20th January 2012),اشکین3 (22nd January 2012),بيتا (23rd January 2012),داوودی فر (23rd January 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majid10 Click here to enlarge
    با سلام
    باتشکر

سیستم

با سلام دوست عزیز
    بعد از نصب ویندوز سون خود سیستم عامل یعنی سون کارت گرافیک شما رو شناسایی میکنه و درون خودش ورژن تقریبا جدید کارت گرافیک رو داره...
    مشکل شما اینجاست شما از روی سیدی کارت گرافیک ورژن قدیمی تر رو نصب میکنید و بخاطر همین مشکل بوجود میاد
    در صورت تمایل به نصب درایور کارت گرافیک یکی از جدیدترین درایور ها رو تو این ادرس قرار دادم نصب کنید (البته اگر کارت گرافیک شما جیفرس باشد )
    موفق باشید

http://kiansat.kim/showthread.php?t=33896

8. 11کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (23rd January 2012),KIAN FAR (23rd January 2012),majid10 (20th January 2012),mohammadbist (22nd January 2012),SALEH (22nd January 2012),SONY 3D (20th January 2012),TAHA1 (24th January 2012),احمد برقکار (20th January 2012),اشکین3 (22nd January 2012),بيتا (23rd January 2012),داوودی فر (23rd January 2012)

تشکر ها
    125
    39 سپاس از8 پست

ويرايش مطالب

جناب اقاي صالحي عزيز
    عاليجناب در چند جا من ديدم كه مطالب كاربران را ويرايش ميكني مطلب جناب جوانمرد را هم ويرايش كرده اي حال نميدونم ايشان در جريان هستند يا نه به نظر بنده برتر دانستن خود از ديگران ار درستي نيست وبا اينكه من در جريان تاپيك بودم فايلي را براي دانلود گذاشته بودند كه شما كل تاپيكش را حذف نموده اي درست هست كه شما مدير بخشي اما نوشته ايشون كاملا درست و قانوني بود و هيچ توهيني هم به كسي نكرده بود و يك درايور صدا براي لپ تاپ بود كعه اثري از ان نيست اميدوارم با سعه صدر بيشتري به مسايل بنگريد

10. 4کاربر از boskaman بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (22nd January 2012),SALEH (22nd January 2012),اشکین3 (24th January 2012),بيتا (23rd January 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط boskaman Click here to enlarge
    جناب اقاي صالحي عزيز
    عاليجناب در چند جا من ديدم كه مطالب كاربران را ويرايش ميكني مطلب جناب جوانمرد را هم ويرايش كرده اي حال نميدونم ايشان در جريان هستند يا نه به نظر بنده برتر دانستن خود از ديگران ار درستي نيست وبا اينكه من در جريان تاپيك بودم فايلي را براي دانلود گذاشته بودند كه شما كل تاپيكش را حذف نموده اي درست هست كه شما مدير بخشي اما نوشته ايشون كاملا درست و قانوني بود و هيچ توهيني هم به كسي نكرده بود و يك درايور صدا براي لپ تاپ بود كعه اثري از ان نيست اميدوارم با سعه صدر بيشتري به مسايل بنگريد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بنده هیچ گونه فایلی را حذف نکردم نمیدونم منظور شما چیه؟
    اگر فایلی توسط یک مدیر حذف بشه تا مدتها پست مورد نظر در همون قسمت باقی میمونه و فقط علت حذف نمایش داده میشه ...... بنده یادم نمیاد پست جناب جوانمرد رو حذف کرده باشم
    در ضمن فرمودید من اکثر پستها رو ویرایش کردم اگر منظورتون همین پستهایی هست که در این تاپیک هست؟؟؟ بله در نوشته ایشون مشکلی بود که با اطلاع خودشان ویرایش شد
    حالا من نمیدونم شما با من چه مشکلی دارید ؟؟؟؟
    لطفا اگر مطمئن هستید من درایور یا فایلی را حذف کردم با دلیل مدرک بگید کجا بوده تا بنده پاسخ دهم
    موفق باشید

12. 10کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (23rd January 2012),KIAN FAR (23rd January 2012),majid10 (25th January 2012),mohammadbist (22nd January 2012),M_Repair (23rd January 2012),SALEH (22nd January 2012),TAHA1 (24th January 2012),اشکین3 (24th January 2012),بيتا (23rd January 2012),داوودی فر (23rd January 2012)

تشکر ها
    116
    18 سپاس از4 پست
    جناب اقاي صالحي عزيز

سلام دوست من boskaman من قبلا اكثر پستهاي جناب صالحي رو خوندم ايشون يكي از مديران فعال و با اخلاق كيانست هستند در بيشتر موارد ديدم كه ايشون تا ساعاتي از صبح بيدار بودند ومشغول كمك و راهنمايي به كاربران بودند فكر كنم شما كمي در مورد ايشون كم لطفي كرديد

14. 9کاربر از بيتا بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (23rd January 2012),KIAN FAR (23rd January 2012),M.Salehi  (23rd January 2012),Mahdi3 (23rd January 2012),majid10 (25th January 2012),mohammadbist (23rd January 2012),M_Repair (23rd January 2012),اشکین3 (24th January 2012),داوودی فر (23rd January 2012)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

دوست عزیز فکر نمیکنم چنین چیزی صحت داشته باشه؟

جناب اقاي صالحي عزيز
    آقای boskaman سلام
    من فکر نمیکنم چنین چیزی صحت داشته باشه. اگر منظورتون این تاپیک است بنده کاملا در جریان این تاپیک هستم و قبلا دیده ام هیچ تغییری صورت نگرفته است. ضمنا آقای صالحی از مدیران شایسته و زحمت کش سایت هستند. اگر شما تازه عضو سایت شده باشید از این موضوع بی خبرید. اگر هم از کاربران قدیمی سایت هستید که می بایست با آقای صالحی آشنا باشید و از زحمات ایشان مطلع باشید. هر کاربری که از ایشان کمک خواسته ایشان با کمال متانت و بردباری کاربر را یاری نموده است. من به عنوان برادر کوچکتان از شما میخواهم که در دیدگاه خود نسبت به آقای صالحی عزیز تجدیدنظر بفرمایید. موفق باشید.
    باتشکرازشما
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]

هر كسب و كار و هر صنعتي كه با پر كارها و كم كارها يك جور رفتار كند، دير يا زود لانه كم كارها مي شود.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

16. 7کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (23rd January 2012),KIAN FAR (23rd January 2012),M.Salehi  (23rd January 2012),majid10 (25th January 2012),M_Repair (23rd January 2012),TAHA1 (24th January 2012),اشکین3 (24th January 2012)

تشکر ها
    1,535
    2,389 سپاس از460 پست

پاسخ به جناب بوسكامن

با سلام اساتيد گرامي بنده چند روز مسافرت بودم
    در پاسخ به جناب بوسكامن بايد عرض كنم اقاي صالحي از دوستان و عزيزان ميباشد و حرف ندارند ايشان شما زود قضاوت كرديد ايشان با هماهنگي من يه پست را ويرايش كردند و ان درايور صدايي را كه شما ميفرماييد حذف كردن در تاپيك ديگري موجودهست و شما گويا اشتباه كرديد

بفرماييد اينم ان تاپيك :
    درایور صدا لب تاب دل INSPIRON N4030 Dell - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک
    ویرایش توسط M.Salehi : 24th January 2012 در ساعت 22:38

18. 6کاربر از اشکین3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (24th January 2012),M.Salehi  (24th January 2012),majid10 (25th January 2012),mohammadbist (24th January 2012),M_Repair (24th January 2012),TAHA1 (24th January 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست
    جناب اقاي صالحي عزيز
    با سلام مجدد خدمت دوستان گرامی
    مطلبی بود لازم دونستم خدمتتان عرض کنم
    ویرایش کردن یک پست کاربر توسط مدیر همیشه دلیل بر خودنمایی و خود بزرگ بینی نیست
    گاها مشاهده میشه کاربری متنی رو با عجله تایپ کرده و حرفی از قلم افتاده و کاملا موضوع رو برعکس جلوه میده و چون بعد از گذشت چند دقیقه دیگر قادر به اصلاح و ویرایش نیست
    این کار توسط مدیر انجام میشود و این مساله نباید باعث ناراحتی کاربران بلکه باید مورد تشکر قرار گیرد زیرا مدیر مربوطه وقت گذاشته و ویرایش کرده (البته بنده این کارها رو جزو وظایفم میدونم و منتی برای کسی نداردو همچنین سایر مدیران زحمت کش سایت)
    موفق باشید

20. 6کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

boskaman (19th February 2012),KIAN FAR (24th January 2012),majid10 (25th January 2012),mohammadbist (24th January 2012),M_Repair (24th January 2012),TAHA1 (24th January 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع