.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: نرم افزار تبدیل فایل ویدوی تصویری به فرمتهای دیگه.....ازچه نوع فرمتی برای.....................

تشکر ها
    625
    1,233 سپاس از188 پست

نرم افزار تبدیل فایل ویدوی تصویری به فرمتهای دیگه.....ازچه نوع فرمتی برای.....................

به نام خدا
    باسلام
    خسته نباشید به استادان عزیز و دیگر دوستان
    لطفا راهنمای گنید از چه نوع فرمتی برای تبدیل فایلهای ویئدوی و تصویری به فرمت دیگه ای که رو همه دستگاهای پخش شود

درضمن ازچه فرمتی برای پخش از ضبط ماشین استفاده کنم فایل{ تصویری}

باتشکر بی نهایت
    [CENTER][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]زنده باد کیانست[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]یاد گرفتن را:[/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Purple"]کسانی درک میکنند که با یک چشم بر گذشته بگریند و با چشم دیگربه آینده لبخند بزنند.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Blue"]با كليك كردن بر روي واژه سپاس باعث خوشحال كردن نويسنده ها شويد[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

2. 10کاربر از majid10 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

*IRAN* (20th September 2014),elc.rgb (14th December 2011),erfani7 (18th June 2012),farshid_vb (26th December 2011),hamed_p (14th December 2011),Mahdi_Sat (1st September 2014),mohammadbist (14th December 2011),M_Repair (14th December 2011),SALEH (13th December 2011),داوودی فر (18th May 2012)

علایق
    مشهد
    شغل و حرفه
    مشهد
    تشکر ها
    144
    399 سپاس از74 پست

بهترین برنامه jetAudio راحت ساده با کیفیت.با فرمت avi.mpg

موفّّق باشید
    [COLOR=Navy][B]هنوز انتخاب با شماست و فرصت های زیادی باقی است . انتخاب با شماست که می خواهید چگونه زندگی کنید . از هر لحظه و شرایطی که شروع کنید ، شرایط تازه ای خلق می کنید .:dani:[/B][/COLOR]

4. 7کاربر از حامد شکوهی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (14th December 2011),hamed_p (14th December 2011),Mahdi_Sat (1st September 2014),majid10 (14th December 2011),mohammadbist (14th December 2011),M_Repair (14th December 2011),داوودی فر (18th May 2012)

تشکر ها
    625
    1,233 سپاس از188 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط حامد شکوهی Click here to enlarge
    بهترین برنامه jetAudio راحت ساده با کیفیت.با فرمت avi.mpg

موفّّق باشید
    ازشما دوست عزیز متشکرم

دوست عزیزمنظورم برنامه پخش فایل نبود........منظور من نرم افزار تبدیل فرمتهای تصویری به دیگر فرمت ها
    دوم هم از چه نوع فرمتی برای رایت فایل تصویری روی cd و dvd استفاده کنم که روی همه دستگاه ها پخش بشه
    سوم اینکه فایل تصویری را به چه فرمتی تبیل کنم که روی ضبط ماشین پخش بشه
    باتشکر
    [CENTER][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]زنده باد کیانست[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]یاد گرفتن را:[/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Purple"]کسانی درک میکنند که با یک چشم بر گذشته بگریند و با چشم دیگربه آینده لبخند بزنند.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Blue"]با كليك كردن بر روي واژه سپاس باعث خوشحال كردن نويسنده ها شويد[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

6. 7کاربر از majid10 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

barrdia12q  (14th December 2011),elc.rgb (14th December 2011),hamed_p (14th December 2011),Mahdi_Sat (1st September 2014),mohammadbist (14th December 2011),M_Repair (14th December 2011),داوودی فر (18th May 2012)

تشکر ها
    13,389
    2,267 سپاس از462 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majid10 Click here to enlarge
    ازشما دوست عزیز متشکرم

دوست عزیزمنظورم برنامه پخش فایل نبود........منظور من نرم افزار تبدیل فرمتهای تصویری به دیگر فرمت ها
    دوم هم از چه نوع فرمتی برای رایت فایل تصویری روی cd و dvd استفاده کنم که روی همه دستگاه ها پخش بشه
    سوم اینکه فایل تصویری را به چه فرمتی تبیل کنم که روی ضبط ماشین پخش بشه
    باتشکر

یه برنامه ای به نام ویدئو مجید کانورتور هست که از تو گوگل دانلود کن خیلی خوبه به همه فرمتها میتونی تبدیل کنی حتی به فرمت انواع گوشی های موبایل
    میشه فایل های تصویری رو به mp3 تبدیل کنی که قابل پخش تو ماشین یا حتی تصویری رو میتونی به فرمتهای دلخواه تبدیل کنی که داخل تنظیمات این کاورتور موجود میباشد

8. 6کاربر از hamed_p بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

barrdia12q  (14th December 2011),elc.rgb (14th December 2011),Mahdi_Sat (1st September 2014),mohammadbist (14th December 2011),M_Repair (14th December 2011),داوودی فر (18th May 2012)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majid10 Click here to enlarge
    به نام خدا
    باسلام
    خسته نباشید به استادان عزیز و دیگر دوستان
    لطفا راهنمای گنید از چه نوع فرمتی برای تبدیل فایلهای ویئدوی و تصویری به فرمت دیگه ای که رو همه دستگاهای پخش شود

درضمن ازچه فرمتی برای پخش از ضبط ماشین استفاده کنم فایل{ تصویری}

باتشکر بی نهایت
    باسلام

دوست عزیز هرپخشی واسه خودش فرمت هایی رو ساپورت میکنه که توبیشترینشون فرمت DAT ویاMPEG قابل پخشه تودفترچه همراهش هم قیدمیشه.

بااین نرم افزار زیرفرمت هاروتغییربده

تبدیل و تغییر فرمت های بیش از 400 فرمت تصویری با XnView v1.98.4 Full - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

10. 10کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

barrdia12q  (14th December 2011),elc.rgb (14th December 2011),hamed_p (14th December 2011),hasank (16th June 2012),iraj_kh (14th December 2011),kr@l k@mel (14th December 2011),majid10 (14th December 2011),mehran139 (20th September 2014),mohammadbist (14th December 2011),داوودی فر (18th May 2012)

تشکر ها
    61
    118 سپاس از46 پست

پیش فرض درخواست Converter برای فایل های TS

سلام
    من فیلم هایی را از طریق رسیور وبا داشتن سیسکم (یعنی کانال های کارتی) با پسوند MPEG-2-TS ضبط کردم که فقط خود رسیور توانایی باز پخش آن ها را دارد، از Bros.TS.Converter.3.1.1.108 برای تعییر فرمت این فیلم ها(با پسوند MPEG-2-TS )استفاده کردم ولی هیچ کدام قادر به این کار نبودند شاید به این علت که کدی یا کارتی است حتی جدید ترین پلیر ها هم قادر به پخش این فایل ها در کامپیوترنیستند .و تنها رسیور می تواند آنها را پخش کند البته اگر فیلم ها کدی نباشند مثلا از شبکه ای مثل فارسی وان یا هر شبکه آزاد دیگر پخش شوند پلیر VLC قادر به پخش آن در کامپیوتر است آیا Converter ویا راه کاری برای این مشکل دارید. من از اکثرپلیر های به روز شده برای تماشای این فیلم ها در کامپیوتر استفاده کردم که فایل های TS کدی را نشان نمی داد و همچنین Converter های زیر هم استفاده کردم
    Aiseesoft-Total-Video-Converter-platinum-v7.1.26
    Bros.TS.Converter.3.1.1.108
    video-converter-platinum5

با تشکر
    ویرایش توسط kohansal : 1st September 2014 در ساعت 18:50

علایق
    نقشه کشی
    شغل و حرفه
    تعمیرکار
    تشکر ها
    1,188
    878 سپاس از239 پست

Icon16 پاسخ : نرم افزار تبدیل فایل ویدوی تصویری به فرمتهای دیگه.....ازچه نوع فرمتی برای.....................

دوست عزیز شما میتونید از فرمت فکتوری نیز استفاده کنید که نرم افزاری بسیار پر قدرت بوده بیشتر فرمت هارو ساپورت میکنه

برای سوال دومتون هم avi پیشنهاد بنده است
    با تشکر abdi2

13. نمایش تمام تشکر های abdi2 در این پست:

*IRAN* (20th September 2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع