.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: (تایپیک کامل شد)مشکل صفحه سیاه همراه خط تیره در تعویض ویندوز

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

(تایپیک کامل شد)مشکل صفحه سیاه همراه خط تیره در تعویض ویندوز

سلام دوستان
    بنده میخواستم ویندوز عوض کنم که با یک مشکل روبرو شدم، صفحه ای سیاه همراه با خط تیره در حال چشمک زدن است و دیگر هیچ چیز دیگری نمی آید، فقط صفحه ی بوت ظاهر میشوند، حتی صفحه ی Press Any Key to boot cd هم نمی آید، از خیر ویندوز عوض کردن گذشته ام، ویندوز قبلی هم بالا نمی آید و همان صفحه همراه خط تیره در حال خودنمایی است.
    با تشکر
    ویرایش توسط M_Repair : 10th December 2011 در ساعت 01:40
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]

هر كسب و كار و هر صنعتي كه با پر كارها و كم كارها يك جور رفتار كند، دير يا زود لانه كم كارها مي شود.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

2. 9کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (6th December 2011),ARIYA (7th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),HrM.MOB!LE (6th December 2011),M.Salehi  (5th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011),M_Repair (5th December 2011),SALEH (5th December 2011),اشکین3 (10th December 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,740 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohammadbist Click here to enlarge
    سلام دوستان
    بنده میخواستم ویندوز عوض کنم که با یک مشکل روبرو شدم، صفحه ای سیاه همراه با خط تیره در حال چشمک زدن است و دیگر هیچ چیز دیگری نمی آید، فقط صفحه ی بوت ظاهر میشوند، حتی صفحه ی Press Any Key to boot cd هم نمی آید، از خیر ویندوز عوض کردن گذشته ام، ویندوز قبلی هم بالا نمی آید و همان صفحه همراه خط تیره در حال خودنمایی است.
    با تشکر
    باسلام

ازسالم بودن ویندوز مطمئن باشید.
    ازسالم بودن درایو مطمئن باشید
    بوت رو روی درایو تنظیم نمایید.
    گزینه FACTION رو ازستاپ ENABLE کنید.

4. 9کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (6th December 2011),ARIYA (6th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),HrM.MOB!LE (6th December 2011),M.Salehi  (5th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011),mohammadbist (5th December 2011),omid.akbari (7th December 2011),شهریار (5th December 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,725 سپاس از5,593 پست

سلام دوستان
    با تشکر
    با سلام اقا محمد
    با تشکر از جناب مهدی ....
    اقا محمد شما یکبار دیگر طبق روش قبلی که عرض کردم بایوس خالی کنید دوباره سیدی ویندوز را قرار دهید ببینید بوت میشود یا نه ؟؟
    اگر بوت نشد سیستم را خاموش و رم را از سیستم جدا کرده پینهای ان را تمیز کنید و دوباره جا بزنید وتست کنید منتظر اعلام نتیجه هستیم

6. 10کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (6th December 2011),ARIYA (6th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),HrM.MOB!LE (6th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011),mohammadbist (5th December 2011),M_Repair (6th December 2011),omid.akbari (7th December 2011),SALEH (5th December 2011),شهریار (5th December 2011)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست
    سلام آقامهدی و آقای صالحی عزیز
    آقای صالحی هر آن چه گفتید را دقیقا انجام دادم ولی باز هم مشکل پابرجاست. آقا مهدی میشه بگید FACTION چیه؟، راستی با چند تا سی دی ویندوز امتحان کردم در یکی شون فقط تا مرحله ای که باید نشانگر ماوس بیاد پیش میره یعنی جایی که باید رستارت بشه و صفحه گرافیکی نصب بیاد. بعد reset دوباره میره از مرحله اول شروع میشه جایی که فایل های سیستمی دارند کپی میشوند(صفحه آبی نصب) از همون جا میاد یه جور انگار در حلقه تکرار گیر کرده.
    بنده نمیدانم چرا بجای صفحه سیاه که اطلاعات سیستم رو نشون میده یک صفحه سیاه همراه با خط تیره چشمک زن میاد، مشکل اصلی در همین جاست. اگه این مشکل برطرف بشه و این صفحه نیاد ویندوز هم نصب میشه؟ Press any key to boot cd نمیاید، بجاش خط تیره میاد؟
    امیدوارم توضیحات کامل بوده باشه.
    ویرایش توسط mohammadbist : 6th December 2011 در ساعت 11:43

هر كسب و كار و هر صنعتي كه با پر كارها و كم كارها يك جور رفتار كند، دير يا زود لانه كم كارها مي شود.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

8. 5کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (6th December 2011),ARIYA (7th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),M.Salehi  (6th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011)

تشکر ها
    815
    1,043 سپاس از156 پست
    با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده خودم با چنین مشکلی بر خورد داشتم که با تعویض ویندوز برام پیش اومده ابتدا سیستم رو باز کرده و تمام قطعات رو بر داشتم و پاک کردم و دوباره پردازش کردم و بدونه مشکل بالا اومد.

موفق باشید
    ویرایش توسط h_ahmadi92 : 6th December 2011 در ساعت 15:08

10. 6کاربر از h_ahmadi92 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (6th December 2011),ARIYA (7th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),M.Salehi  (6th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011),mohammadbist (6th December 2011)

تشکر ها
    56,313
    7,477 سپاس از1,197 پست

با سلام دوست من از کلید F8 استفاده و درایور رو CD&DVD RW انتخاب کن . در غیر اینصورت توضیحات خود را کامل بنویس . با تشکر
    Click here to enlarge

12. 5کاربر از abady بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),M.Salehi  (6th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011),mohammadbist (6th December 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,725 سپاس از5,593 پست

سلام آقامهدی و آقای صالحی عزیز
    آقای صالحی هر آن چه گفتید را دقیقا انجام دادم ولی باز هم مشکل پابرجاست. آقا مهدی میشه بگید FACTION چیه؟، راستی با چند تا سی دی ویندوز امتحان کردم در یکی شون فقط تا مرحله ای که باید نشانگر ماوس بیاد پیش میره یعنی جایی که باید رستارت بشه و صفحه گرافیکی نصب بیاد. بعد reset دوباره میره از مرحله اول شروع میشه جایی که فایل های سیستمی دارند کپی میشوند(صفحه آبی نصب) از همون جا میاد یه جور انگار در حلقه تکرار گیر کرده.
    بنده نمیدانم چرا بجای صفحه سیاه که اطلاعات سیستم رو نشون میده یک صفحه سیاه همراه با خط تیره چشمک زن میاد، مشکل اصلی در همین جاست. اگه این مشکل برطرف بشه و این صفحه نیاد ویندوز هم نصب میشه؟ Press any key to boot cd نمیاید، بجاش خط تیره میاد؟
    امیدوارم توضیحات کامل بوده باشه.

با سلام اقا محمد عزیز
    آیا جدیدا در رمهای سیستم تغییری داده اید؟
    دو سه روز پیش مشکلی شبیه این داشتم که از دو رم با مارکهای متفاوت استفاده شده بود که ظاهرا باهم همخوانی نداشتند و مثل سیستم شما صحفه مشکی با تعدادی حروف نا خوانا ظاهر میشد و بعد ریستارت میکردم البته بنده با تعویض رم مشکلش رو حل کردم...
    شما توضیح دهید از کی این مشکل بوجود آمد آیا تغییری در سسیتم سخت افزار بوجود اوردید ؟؟
    در ضمن اگر دو عدد رم دارید حتما یکی را جدا کنید و تست کنید
    اگر پاور دیگری دارید حتما پاور را نیز تعویض کنید منتظر پاسخ شما هستیم

14. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),hamed_p (9th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011),mohammadbist (6th December 2011)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

سلام آقای صالحی عزیز
    از دیروز این مشکل برام پیش اومد. بنده هیچ تغییر سخت افزاری در سیستم انجام ندادم. این سیستمی هم که خدمتتان عرض شد یک رم دارد با رم دیگر تست میکنم و نتیجه را اعلام میکنم، ولی پاور ندارم که با آن تست کنم راستی چرا باید با پاور تست کنم سیستم بالا میاد همه قطعات سالمه منظور سی دی رام کار میکنه ، چراغ صفحه کلید روشن میشه لیزر ماوس هم همین طور و غیره.
    با تشکر از شما دوست گرامی

[/CENTER]

16. 5کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),hamed_p (9th December 2011),M.Salehi  (6th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,725 سپاس از5,593 پست

سلام آقای صالحی عزیز
    از دیروز این مشکل برام پیش اومد. بنده هیچ تغییر سخت افزاری در سیستم انجام ندادم. این سیستمی هم که خدمتتان عرض شد یک رم دارد با رم دیگر تست میکنم و نتیجه را اعلام میکنم، ولی پاور ندارم که با آن تست کنم راستی چرا باید با پاور تست کنم سیستم بالا میاد همه قطعات سالمه منظور سی دی رام کار میکنه ، چراغ صفحه کلید روشن میشه لیزر ماوس هم همین طور و غیره.
    با تشکر از شما دوست گرامی

سلام مجدد
    اقا محمد عزیز من عرض کردم مشکلی کاملا شبیه مشکل شما داشتم که با تعویض رم حل شد این ایراد کاملا سخت افزاری هست شما بعد از تعویض رم انشالله نتیجه میگیرید اگر نشد پاور را نیز اگر ندارید از یکی از دوستان برای تست بگیرید
    پاور دارای خروجیهای ولتاژ متفاوتی هست استارت سیستم ملاک سالم بودن پاور نیست اگر در قسمتی از ولتاژ خروجی پاور نوسان یا افت ولتاژ باشد باعث چنین مشکلی میتواند بشود

18. 7کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (7th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),hamed_p (9th December 2011),kr@l k@mel (6th December 2011),Meisam-Alishahi (8th December 2011),mohammadbist (6th December 2011),rahimk007 (6th December 2011)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

سلام دوستان و اقای صالحی عزیز
    مشکل بنده به قیمت فرمت هارد دیسک حل شد، رم و پاور سیستم سالم بود چون با چند تا سیستم دیگر آزمایش نمودم. حال از شما دوستان درخواست نرم افزاری که بتواند اطلاعات را برگرداند (البته در صورت امکان) را دارم. و همچنین اگر فایل پی دی اف آموزشی(کامل) Fdisk را دارند در صورت امکان برای دانلود قرار دهند.
    با تشکر ازهمه

[/CENTER]

20. 5کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (11th December 2011),elc.rgb (10th December 2011),hamed_p (9th December 2011),M.Salehi  (9th December 2011),M_Repair (10th December 2011)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع