.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل در شناسایی ظرفیت فلش مموری super talent

تشکر ها
    291
    136 سپاس از17 پست

پیش فرض مشکل در شناسایی ظرفیت فلش مموری super talent

با درود خدمت همکاران گرامی
    من یک فلش مموری 4 گیگ super talent دارم که حدود دو سال بود ازش استفاده میکردم اونو به فلش پلیر داخل ماشین وصل کردم و چند ترانه خواند وقتی اونو به کامپیوتر وصل میکنم حجمش 1.99 ترابایت نشون میده ونه فرمت میشه ونه هیچ کار دیگه . با اکثر نرم افزارهای موجود در سایت وسایتهای دیگه نتونستم اونو احیا کنم لطفا راهنمایی فرمایید . در ضمن آیسی پردازشگرش au6983 و vid= 058f و pid= 9380 و دوتا آیسی حافظه بشماره FBNL52AHGKW3WG دارد.... با سپاس از شما

2. 4کاربر از ghasem 22 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (6th November 2011),elc.rgb (6th November 2011),mohammadbist (6th November 2011),شهریار (6th November 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    آن را با رسیور سری X95USB فرمت کنید . در ضمن آیا پیغام Write Protect میدهد ؟
    اگر بله یک نرم افزار در بخش مربوط به این ارور قرار دادم آن را تست بفرمائید
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

4. 4کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (6th November 2011),mohammadbist (6th November 2011),TAHA1 (6th November 2011),شهریار (6th November 2011)

تشکر ها
    291
    136 سپاس از17 پست

بادرود و سپاس
    با رسیور 95 فرمت کردم فرمت میشه باز هم همان مقدار 1.99 ترا بایت را نشان میدهد در ضمن با اون نرم افزار که فرموده بودید پیغام usb flash drive not found میده. با سپاس
    ویرایش توسط ghasem 22 : 6th November 2011 در ساعت 18:04

6. نمایش تمام تشکر های ghasem 22 در این پست:

mohammadbist (6th November 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع