.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: مشکل دراجرای بازی فیفا 2012

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

سلام
    آقای صالحی مشکلشو فهمیدم این بازیو روی دو سه تا سیستم امتحان کردم مشکل از آنتی ویروس نود 32 می باشد اون کامپیوتری که انتی ویروس روش نصب نبود بازی اجراشد واون دوتا دیگه هم که انتی ویروس نود داشت دقیقا همین ارور سیستم منو داد آنتی ویروی سیتم خودمو پاک کردم وبازیو مجدد نصب بازی اجرا شد .
    حالا چرا نود32 سر این فایل dll اخطارمیده نمی دونم حالا با این وضعیت نمی دونم دوباره همین انتی ویروسو نصب کنم می توسم دوباره بازی به مشکل بخوره یا یه مدل دیگه نصب کنم چون من کلا به نود32 اعتقاد دارم .
    بازم متشکرم
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 2کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (12th November 2011),M.Salehi  (12th November 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,725 سپاس از5,593 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام
    آقای صالحی مشکلشو فهمیدم این بازیو روی دو سه تا سیستم امتحان کردم مشکل از آنتی ویروس نود 32 می باشد اون کامپیوتری که انتی ویروس روش نصب نبود بازی اجراشد واون دوتا دیگه هم که انتی ویروس نود داشت دقیقا همین ارور سیستم منو داد آنتی ویروی سیتم خودمو پاک کردم وبازیو مجدد نصب بازی اجرا شد .
    حالا چرا نود32 سر این فایل dll اخطارمیده نمی دونم حالا با این وضعیت نمی دونم دوباره همین انتی ویروسو نصب کنم می توسم دوباره بازی به مشکل بخوره یا یه مدل دیگه نصب کنم چون من کلا به نود32 اعتقاد دارم .
    بازم متشکرم

با سلام اقا مصطفی
    شما میتونید بعد از نصب بازی انتی ویروس نود را دوباره نصب کنید
    اگر بعد از نصب در هنگام بازی باز ارور داد که کمی بعید به نظر میرسد میتوانید قبل از استارت بازی نود را غیر فعال کنید موقتا .....
    اگر در هنگام اسکن دوباره به فایل بازی گیر داد اطلاع دهید تا چاره ای پیدا کنیم
    ولی در کل فکر نکنم مشکلی پیش بیاد زیرا در موقع نصب dll فایل اجرایی هست اخطار میدهد هنگام بازی نباید گیر بده موفق باشید

4. 2کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (12th November 2011),mostafa2010 (12th November 2011)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

سلام دوستان منم تو اجرای بازی فیفا مشکل دارم موقع نصب هیچ اروری نمیده ویروس یابم نصب نیسترو سیستمم اما بازی اجرا نمیشه و این ارور و میده
    the program cant start because XINPUT1_3.dll is missing from your camputer . try reinstalling the program to fix this problem.
    ** میتونه راهنمایییم کنه

6. نمایش تمام تشکر های entezar1111 در این پست:

M.Salehi  (29th May 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,725 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط entezar1111 Click here to enlarge
    سلام دوستان منم تو اجرای بازی فیفا مشکل دارم موقع نصب هیچ اروری نمیده ویروس یابم نصب نیسترو سیستمم اما بازی اجرا نمیشه و این ارور و میده
    the program cant start because XINPUT1_3.dll is missing from your camputer . try reinstalling the program to fix this problem.
    ** میتونه راهنمایییم کنه

با سلام
    دوست عزیز احتمالا اون فایل اجرایی که در ارور مشاهده میشه بدرستی در سیستم شما نصب نشده اول از همه داخل سیدی بازی مخصوصا سیدی یک رو بدقت ببینید نرم افزارهای جانبی رو همه رو نصب کنید مثل دایرکتیکس و ...

نتیجه رو اطلاع بدید

موفق باشید

8. 2کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

barrdia12q  (5th August 2012),iraj_kh (1st June 2012)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 از 1 پست

سلام
    برای منم موقع نصب هیچ اروری نمیده ولی بعد نصب با ارور مواجه میشم . از ارور عکس گرفتم و در فایل پیوست قرار دادم
    لطفا راهنمایی کنید.
    سپاس
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست untitled.JPG  

10. 2کاربر از king92 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

barrdia12q  (5th August 2012),M.Salehi  (4th August 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,686
    38,725 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط king92 Click here to enlarge
    سلام
    برای منم موقع نصب هیچ اروری نمیده ولی بعد نصب با ارور مواجه میشم . از ارور عکس گرفتم و در فایل پیوست قرار دادم
    لطفا راهنمایی کنید.
    سپاس
    با سلام
    دوست عزیز
    دقیقا نمیشه گفت این ارور برای چی هست البته تا اونجا که من میدونم این ارور مربوط به کارت گرافیک هست احتمالا یکی از نرم افزارهای جانبی درست نصب نشده کنترل کنید

موفق باشید

12. 2کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (4th August 2012),barrdia12q  (5th August 2012)

سرپرستی بخش رسیورها و بخش نرم افزارهای کامپیوتر و موبایل

تشکر ها
    2,975
    11,319 سپاس از1,757 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط king92 Click here to enlarge
    سلام
    لطفا راهنمایی کنید.
    سپاس
    با عرض معذرت از جناب صالحی استاد عزیز که در کار ایشان فضولی میکنم.
    دوست عزیز این ارور معمولا به نیازمندی سیستم شما برای باز کردن این بازی برمیگردد.
    لطفا مشخصات سیستم خود را اعلام کنید
    ابتدا شما diretx خود را آپدیت کنید سپس آخرین آپدیت درایور کارت گرافیک خود را نصب کنید سپس ببینید مشکل حل نشده

14. نمایش تمام تشکر های barrdia12q در این پست:

M.Salehi  (5th August 2012)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع