Click here to enlarge نوشته اصلی توسط HOASghary Click here to enlarge
درود بر تمامی دوستان کیان ست
واقعا از خوندن تک تک پستهای این تاپیک و تبادل اطلاعات دوستان و مدیران محترم لذت بردم

اساتید گرامی بنده هم بابت علاقه ای که به شغل تعمیرات دارم
میخوام وارد این حرفه شوم
(تعمیرات ای سی یو )
تا جایی که مقدور باشه از اطلاعات و راهنماییهای مدیران محترم بهره خواهم برد به امید روزی که ما هم بتونیم خدمتگزاری برای دوستان دیگه باشیم
سپاس
درود
لطفا بنده رو هم راهنمایی فرمایید
در ابتدا از دوستان میخوام که نظر خودشونو در رابطه با بازار کار این حرفه بگن
آیا بنده با سنی حدود ۴۱سال و متاهل میتونم این شغل رو یاد بگیرم تا تو این بد روزگار بتونم از پس خرجی اجاره خونه و مغازه و.... بربیام
متاسفانه تو شغل قبلیم کاملا متفاوت با این شغل بود موفق نشدم
البته تو حرفه خودم اوستای قابلی بودم متاسفانه بد روزگار مجالی واسم باقی نگذاشت (گذشته ها گذشته) میخوام از صفر شروع کنم امیدوارم بتونم شرمنده زن و بچه نباشم

لطفا بفرمایید با توجه به تکنولوژی روز و راحت تر کار کردن و شناسایی نمودن عیب و ایراد قطعات در حال حاظر تو این حرفه چه ابزار و قطعاتی نیاز دارم
حدودا توی شهرستان با چه بودجه ای میتونم این حرفه رو به صورت تغریبا حرفه ای و به روز راه اندازی کنم

ناگفته نمونه درسته که عرض کردم شغل قبلیم متفاوت با این حرفه بوده ولی تا حدودی دست به آچار هم هستم الکترونیک هم جزئی سررشته دارم
مدرک برق خودرو و تعمیر لوازم خانگی هم از فنی حرفه ای شهرمون دارم ( البته مربوط به سالهای قبل میباشد قبل از انژکتور شدن خودروها ) در کل اینکه با تعمیرات و الکترونیک بیگانه نیستم
روی راهنمایی دوستان و مدیران محترم این سایت خیلی حساب کردم لطفا راهنمایی فرمایید
سپاس بیکران .