.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: طریقه ی آپدیت بایوس کارت گرافیک

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohammadbist Click here to enlarge
    اقای صالحی گرامی متشکرم از توجه شما
    من هرچقدر گشتم تا درایور جدید این مدل را دانلود کنم پیدا نکردم یا هم اینکه دانلود نمیشد حتی از خود سایت xfx ، فکر کنم همان قضیه تحریم باشد اگه لطف بفرمایید و لینک دانلود این مدل را بگذارید ممنون میشوم با تشکر
    [SIZE="5"]
    با سلام
    دانلود جدیترین ورژن درایور کارت گرافیک geforce البته نیاز به وی پی ان داریدg

از اینجا

2. 9کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (9th October 2011),elc.rgb (9th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),mohammadbist (8th October 2011),parsa63 (28th May 2012),SURENA (9th October 2011),tofighsob (19th January 2013),TuneUp_Vahab (2nd December 2012),داوودی فر (13th November 2013)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohammadbist Click here to enlarge
    سلام دوستان گرامی

چطوری میشه بایوس کارت گرافیک مدل XFX رو آپدیت کرد
    با تشکر

Click here to enlarge

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز من همه پستهای شما را مطالعه کردم چه توی این بخش و چه در بخش های دیگر ، اگر منظور شما از آپدیت بایوس گرافیک برای اجرای اورکلاک میباشد باید خدمتتان عرض کنم که برای اور کلاک توجه به چند بخش ، مهمتر از گرافیک هست 1- پاور خوب 2- سی پی یو با ضریب باز مولتی پلیر CPU multiplier rate Extermi و 3- یک RAM خوب با تایمینگ بسیار عالی که ((CAS Latency )) یا همان CL که باید در حداقل وضعیت باشد و دیگر پارامتر های تایمینگ مانند TRCD-TRP-TRAS-CMD و یک مادربرد خوب که ضریب فرکانس مسیرMCH اون قابل تغییر باشه و ... پس از دارا بودن از قطعاتی با قابلیت اورکلاک ، آنوقت برای اور کلاک کردن باید به تنظیمات SETUP مراجعه کرد و پس از محاسبه ضریب ها در بخش های مختلف اعمال ولتاژ شود تا به بهترین وضعیت پایدار برسیم ولتاژ ها را در این بخش ها VCC , VDIMM , N.B , PCI-E-V اعمال میکنیم.

بطور مثال ؛ قبل از شروع به افزایش FSB باید تنظیمات RAM را برای افزایش FSB آماده کنید تنظیمات برای CPU های اینتل و AMD متفاوت است نمونه ای محاسبه فرکانس RAM برای CPU های AMD

CPU Clock / (Ceil (Cpu Multiplier/2 ))= A
    یعنی تابع Ceil کوچکترین عدد صحیح که بزرگتر یا مساوی مقدار درون پرانتز است را بر میگرداند.

CPU Multiplier برای این cpu برابر با 10.5x و FSB آن برابر 200 است بنابر این CPU Clock برای آن برابر 2100 MH خواهد بود .

A=2100/(Ceil(10.5/2))=2100/(Ceil(5.25))=2100/6=350

اگر RAM شما DDR1 باشد فرکانس RAM شما همان A خواهد بود و اگر DDR2 باشد فرکانس RAM شما AX2 خواهد بود در واقع برای بدست آوردن فرکانس RAM در حالت DDR2 باید آن را در 2 ضرب کرد که برای مثال فوق 700 MH خواهد بود در CPU های اینتل و AMD رم در حد اکثر توانایی خود کار نمیکند.

در ضمن اور کلاک گرافیک تاثیر چندانی در پیشرفت کار نخواهد داشت پس بهتره که از آپدیت بایوس کارت پرهیز نمایید .

و جناب mohammadbist نکته ای که باید عرض کنم که بنده زیاد وقت تایپ کردن ندارم اگر در حوزه مسئولیت بنده سوالی فرمودید دوستان بزرگوار بنده ان شاالله جواب شما رو خواهند داد و راهنمایی تان میکنند پس اگر سوالی نمودید کمی تامل بفرمایید و اعتراض نکنید تا ان شاالله بنده و یا دوستان جوابتان را ارسال کنیم هم اکنون که دارم برای شما این موارد را تایپ میکنم ساعت 1:15 بامداد است و تازه بنده پس از اتمام پاسخ باید به بقیه کارهایم تا صبح رسیدگی نمایم البته جناب کیانی اعتراض شما را برایم پیام خصوصی نمودند و بنده یکی از پست های اخیرتان که از کلمات دوستانه ای استفاده نکرده بودید حذف کردم ، ان شاالله برای بعد شاهد این موارد نباشیم ، این سایت یک محیط کاملا دوستانه است و همه با هم در تعامل دوستی هستند که تعامل و تبادل علمی هم مینمایند.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 10کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (9th October 2011),elc.rgb (9th October 2011),M.Salehi  (11th October 2011),mohammadbist (9th October 2011),parsa63 (28th May 2012),SURENA (9th October 2011),TAHA1 (9th October 2011),tofighsob (19th January 2013),داوودی فر (13th November 2013),شعبانیان (19th September 2016)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع