.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مودم ADSLمن فقط گوگل باز می کنه!

تشکر ها
    2,685
    1,334 سپاس از181 پست

مودم ADSLمن فقط گوگل باز می کنه!

سلام دوستان عید شما مبارک

دوستان من دوتا مودم مختلف خریدم اولی ALFEX بود که من به مدت یک ماه از سرویس شاتل استفاده می کردم از لحاظ سرعت خوب بود ولی قطع و وصل زیاد داشت من از شاتل بخاطر این مشکالات قطع سرویس کردم واز مخابرات سرویس گرفتم سرویس مخابرات خوب بود این مشکلات نداشتم

مشکل جدیدی برای من پیش امد اینه که مودم فقط صفحه گوگل باز میکنه .توی گوگل هر چی میخوام جستو جو میکنه ولی سایت اصلی را باز نمی کنه .به غیر از گوگل هیچ سایت نمیره.
    من برای حل این مشکل :
    مودم ریستارت و دوباره کانفینگ کردم بازم مشکلم حل نشد.
    مودم به یکی از اشنا ها دادم که دوباره ازمایش کنه که هیچ مشکلی نداشت البته با سرویس شاتل
    مودم بردم مخابرات طرف چند بار مودم ریستارت و کانفینگ کرد حل نشد
    گفت مودم با ید اپدیت بشه این مودم با سیستم ما سازگار نیست من مودم فرستادم گارانتی که مشکل حل کنه تقریبا دو هفته شده ولی هنوز مودم نیامد.
    من برای اینکه طی این مدت ترافیکم از بین نره رفتم یه مودم دیگه خریدم مودمPin Avid
    همین مشکل برای این مودم پیش امد. از *** استفاده میکنم خوبه تمام صفحات باز میکنه ولی با سرعت پایین چکار کنم باید با این شرایط بسازم
    حالا از دوستان که مشکل منو میدون لطفا کنن بگن مشکل من از کجاه ایا من خودم میتونم مودم اپدیت کنم؟

2. 2کاربر از majidgolboy بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (31st August 2011),علي اصلاني  (31st August 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    از چه مرورگری استفاده میکنید ؟ آیا با همه مرورگرها این مشکل را دارید ؟
    یکبار در قسمت تنظیمات مودم بررسی کنید که تنظیمات درست باشد و یکبار
    هم مودم را درل حالت وصل اتوماتیک قرار دهید ببینید تفاوتی دارد یا خیر ؟
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

4. نمایش تمام تشکر های ARIYA در این پست:

majidgolboy (31st August 2011)

تشکر ها
    51
    155 سپاس از51 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majidgolboy Click here to enlarge
    سلام دوستان عید شما مبارک

دوستان من دوتا مودم مختلف خریدم اولی ALFEX بود که من به مدت یک ماه از سرویس شاتل استفاده می کردم از لحاظ سرعت خوب بود ولی قطع و وصل زیاد داشت من از شاتل بخاطر این مشکالات قطع سرویس کردم واز مخابرات سرویس گرفتم سرویس مخابرات خوب بود این مشکلات نداشتم

مشکل جدیدی برای من پیش امد اینه که مودم فقط صفحه گوگل باز میکنه .توی گوگل هر چی میخوام جستو جو میکنه ولی سایت اصلی را باز نمی کنه .به غیر از گوگل هیچ سایت نمیره.
    من برای حل این مشکل :
    مودم ریستارت و دوباره کانفینگ کردم بازم مشکلم حل نشد.
    مودم به یکی از اشنا ها دادم که دوباره ازمایش کنه که هیچ مشکلی نداشت البته با سرویس شاتل
    مودم بردم مخابرات طرف چند بار مودم ریستارت و کانفینگ کرد حل نشد
    گفت مودم با ید اپدیت بشه این مودم با سیستم ما سازگار نیست من مودم فرستادم گارانتی که مشکل حل کنه تقریبا دو هفته شده ولی هنوز مودم نیامد.
    من برای اینکه طی این مدت ترافیکم از بین نره رفتم یه مودم دیگه خریدم مودمPin Avid
    همین مشکل برای این مودم پیش امد. از *** استفاده میکنم خوبه تمام صفحات باز میکنه ولی با سرعت پایین چکار کنم باید با این شرایط بسازم
    حالا از دوستان که مشکل منو میدون لطفا کنن بگن مشکل من از کجاه ایا من خودم میتونم مودم اپدیت کنم؟
    منم مودم ADSL دارم وقتی از تبدیل وواسطه استفاده کردم سرعت اینترنتم بیشتر شد وهم میتونید کانکشن رو پاک کنید ویک کانکشن جدید بسازید شاید مشکل حل شود

6. 4کاربر از kafar2713 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (31st August 2011),majidgolboy (31st August 2011),مهردادابوالحسنی (31st August 2011),علي اصلاني  (31st August 2011)

تشکر ها
    2,685
    1,334 سپاس از181 پست

از چه مرورگری استفاده میکنید ؟ آیا با همه مرورگرها این مشکل را دارید ؟

درود اقای اریا احسان پور
    از تمام مرورگر ها استفاده کردم :Internet Explorer firefox Opera
    بازم مشکلم حل نشد.

[/QUOTE]
    یکبار در قسمت تنظیمات مودم بررسی کنید که تنظیمات درست باشد و یکبار
    هم مودم را درل حالت وصل اتوماتیک قرار دهید ببینید تفاوتی دارد یا خیر ؟[/QUOTE]

این کار هم کردم هیچ جوای نگرفتم.

تشکر ها
    2,685
    1,334 سپاس از181 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط kafar2713 Click here to enlarge
    منم مودم ADSL دارم وقتی از تبدیل وواسطه استفاده کردم سرعت اینترنتم بیشتر شد وهم میتونید کانکشن رو پاک کنید ویک کانکشن جدید بسازید شاید مشکل حل شود

درود جناب kafar

من همه این کار ها را کردم ولی باز همونه.

9. نمایش تمام تشکر های majidgolboy در این پست:

ARIYA (1st September 2011)

تشکر ها
    2,685
    1,334 سپاس از181 پست

دوستان من این مودم بردم مخابرات برای من درست کنن .ولی درست نشد جواب اینها بود گفتن مودم شما باسیستم ما مچ نیست باید مودم اپدیت کنی من هم از دوستان وکسانی که روش اپدیت کردن مودم میدانند منو راهنمایی کنن.

11. 2کاربر از majidgolboy بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (1st September 2011),علي اصلاني  (1st September 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    چون با تمام مرورگرها این مشکل را دارید و اگر با ریست و ست کردن تنظیمات هنوز مشکل وجود دارد .
    پس همان دلیلی که اعلام کرده اند باید درست باشد . " عدم هماهنگی با سیستم مخابرات "
    اما گفتید که با وی پی ان سایتها را باز میکند پس خود مخابرات ای پی شما را مسدود کرده است
    یعنی با تغییر آی پی میتوانید استفاده کنید . از این نرم افزار استفاد ه کنید و ببینید فرقی میکند (با چند آی پی تست کنید)

مخفی کردن آدرس آی پی شما با Platinum Hide IP نسخه ۳٫۰٫۹٫۶ - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

.
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

13. 2کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

jalal_immortal (4th September 2011),majidgolboy (1st September 2011)

تشکر ها
    2,685
    1,334 سپاس از181 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط آریا احسان پور Click here to enlarge
    درود
    چون با تمام مرورگرها این مشکل را دارید و اگر با ریست و ست کردن تنظیمات هنوز مشکل وجود دارد .
    پس همان دلیلی که اعلام کرده اند باید درست باشد . " عدم هماهنگی با سیستم مخابرات "
    اما گفتید که با وی پی ان سایتها را باز میکند پس خود مخابرات ای پی شما را مسدود کرده است
    یعنی با تغییر آی پی میتوانید استفاده کنید . از این نرم افزار استفاد ه کنید و ببینید فرقی میکند (با چند آی پی تست کنید)

مخفی کردن آدرس آی پی شما با Platinum Hide IP نسخه ۳٫۰٫۹٫۶ - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

.

با تشکر اقای احسان پور

من با این نرم افزار امتحان کردم بازم جواب نداد
    .

15. 2کاربر از majidgolboy بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (2nd September 2011),jalal_immortal (4th September 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

درود
    متاسفانه باید با سرعت پایین v p n بسازید چون کلا افت شدیدی در سرعت این اواخر پیدا کرده اند و باید
    امیدوار بود که سرعتشان درست شود یا اینکه مخابرات مودمهای بیشتری از جمله مودم شما را ساپورت کند
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

17. 3کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

majidgolboy (2nd September 2011),sx222 (21st November 2011),TAHA1 (2nd September 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع