.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: بهترین نرم افزارمبدل صوت وتصویر به فرمتهای دیگه

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

پیش فرض بهترین نرم افزارمبدل صوت وتصویر به فرمتهای دیگه

دوستان سلام

من چن تا سوال داشتم ازدوستانی که به هر طریقی دراین مورد تجربه دارند خواهش میکنم که نظر خودشون رو اعلام نمایند .

1 . بهترین نرم افزاری تبدیل فرمتهای مختلف صوتی وتصویر به یکدیگر ؟
    2 . بهترین نرم افزاررایت سی دی ودی ** دی ؟
    3 . بهترین نرم افزار میکس وتدوین صوت وتصویر ؟

بنده چن تا فیلم دارم روی دی ** دی می خوام اونو روی سی رایت کنم بهترین راه وساده ترین وسریعترین راه ممکن چیه ؟

ممنونم
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 12کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (30th October 2011),ARIYA (10th June 2011),elc.rgb (31st October 2011),hosaini 2000  (30th October 2011),mohammadbist (30th October 2011),M_Repair (9th June 2011),P E N D A R (9th June 2011),SURENA (9th June 2011),مهدی چیت بند (21st June 2011),اميركيان (9th June 2011),داوودی فر (21st December 2011),عماد عموئي (9th June 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    دوستان سلام

من چن تا سوال داشتم ازدوستانی که به هر طریقی دراین مورد تجربه دارند خواهش میکنم که نظر خودشون رو اعلام نمایند .

بنده چن تا فیلم دارم روی دی ** دی می خوام اونو روی سی رایت کنم بهترین راه وساده ترین وسریعترین راه ممکن چیه ؟

ممنونم
    باسلام

دوست عزیزمیتوانید ازتایپیک زیرکانورتررودریافت کنید.برای رایت میتونید ازNEROاستفاده نمایید.البته نرم افزارهای زیادی برای رایت هست.برای میکس هم میتوانید ازنرم افزارهایی مثل win dvdوphoto to filmوغیره استفاده کنید.دراسرع وقت اون هم قرارمیدم الان سرعت خوبی ندارم.

نرم افزارتبدیل فرمتهای صوتی وتصویری به یکدیگر(Converter) - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک
    ویرایش توسط M_Repair : 9th June 2011 در ساعت 16:16

4. 14کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (30th October 2011),ARIYA (10th June 2011),elc.rgb (31st October 2011),hosaini 2000  (30th October 2011),KOUROSH 5 (15th November 2011),mohammadbist (30th October 2011),mostafa2010 (9th June 2011),P E N D A R (9th June 2011),SURENA (9th June 2011),مهدی چیت بند (21st June 2011),محمد دهقان (30th October 2011),اميركيان (9th June 2011),داوودی فر (21st December 2011),عماد عموئي (9th June 2011)

تشکر ها
    629
    1,200 سپاس از212 پست

دوستان سلام

ممنونم
    • 1- McFunSoft video convert master
    • 2- ulead corel video storio12
    • 3- premier 6 یا edus5
    • بهترین راه استفاده از استفاده از nero 6 هستش
    [CENTER]
    [/CENTER]

6. 11کاربر از P E N D A R بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (30th October 2011),ARIYA (30th October 2011),elc.rgb (31st October 2011),hosaini 2000  (30th October 2011),mohammadbist (30th October 2011),mostafa2010 (30th October 2011),SURENA (9th June 2011),مهدی چیت بند (21st June 2011),محمد دهقان (30th October 2011),داوودی فر (21st December 2011),عماد عموئي (9th June 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

دوستان سلام

ممنونم
    هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010
    دوست عزيز شما ميتوانيد با نرم افزار فوق به راحتي فايل هاي تصويري خود را در حجم هاي متفاوت و يكسان برش دهيد.

امکانات نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.24.0531 :
    - تبدیل انواع فرمت های ویدیویی به یکدیگر
    - استخراج صدای فیلم و ذخیره آن به صورت فایل صوتی
    - استخراج فریم های انواع فرمت فیلم به صورت عکس در فرمت های مختلف
    - تبدیل عکس به فیلم (قرار دادن چند عکس به دنبال هم و ساخت فیلم)
    امکانات خاص نسخه Ultimate:
    - ویرایش فیلم به صورت برش، تغییر اندازه، اضافه کردن جلوه های ویژه و Watermark به فیلم و ...
    - تبدیل فرمت های صوتی به هم
    - چسباندن چند کلیپ فیلم به هم
    این برنامه سعی دارد که بیشتر فرمت های فیلم را برای تبدیل و ویرایش پوشش داده و می توان گفت کامل ترین فرمت های پشتیبانی شونده را در بین نرم افزارهای مشابه داراست.
    فرمتهای ورودی برنامه:
    فیلم:
    AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
    AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)
    صوت:
    MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format
    عکس:
    BMP, GIF, JPEG, PNG
    فرمتهای خروجی برنامه:
    فیلم:
    AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV
    H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)
    صوت:
    MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format
    عکس:
    BMP, GIF, JPEG, PNG
    وسائل خروجی برنامه:
    iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch
    iPhone, iPhone 3G, Apple TV
    PSP, PS3
    Xbox, Xbox 360
    General 3GP mobile phone, BlackBerry, etc.
    General MP4 players: Archos, Creative Zen, iRiver, etc.
    Window Mobile device: Pocket PC, Dell Axim X51, HP iPaq hw6500 series, etc.
    توجه: کرک ویروس نیست. اگر آنتی ویروس شما آن را ویروس شناسایی کرد اشتباه می کند. تعریف برخی از آنتی ویروسها از کرک تغییر کرده است و کرکها را هم جزء ویروس به شمار می آورند.
    نحوه کرک (رجیستر) کردن برنامه:
    از سریال زیر استفاده کنید:

Name: rasekhoon.net

Key: 1DC7-E1D0-9221-12AA-98C5-78AD-9AD2-04E2
    در صورت رحیستر نشدن از Patch موجود در فولدر Crack برای رجیستر و کرک کردن برنامه استفاده کنید. آن را اجرا کنید و فایل UILib8_MFCDll.dll را که در محل نصب نرم افزار است به آن بدهید.

Click here to enlarge

با تشكر

ویرایش توسط عماد عموئي : 9th June 2011 در ساعت 18:59
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

8. 13کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (30th October 2011),ARIYA (10th June 2011),elc.rgb (31st October 2011),hosaini 2000  (30th October 2011),mohammadbist (30th October 2011),mostafa2010 (30th October 2011),P E N D A R (10th June 2011),reza-r (30th October 2011),rza 1 (28th November 2011),SONY 3D (30th October 2011),مهدی چیت بند (21st June 2011),محمد دهقان (30th October 2011),داوودی فر (21st December 2011)

تشکر ها
    2
    28 سپاس از4 پست

من نظرم اینه که یا از total video convertor 3.70 -3.71 استفاده کن یا اگر کیفیت خروجی بهتر میخوای از های شرکت aiseesoft استفاده کن. convertor
    اگر هم برای برش فایلهای ts میخوای ازsmart cutter استفاده کن چون بسته به قدرت و سرعت سیستمت میتونه تا صدها یا حتی هزار برابر سر عت معمولی برش بده.

10. 9کاربر از farzad_mese2005 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (30th October 2011),ARIYA (30th October 2011),elc.rgb (31st October 2011),hosaini 2000  (30th October 2011),mohammadbist (30th October 2011),mostafa2010 (30th October 2011),reza-r (30th October 2011),محمد دهقان (30th October 2011),داوودی فر (21st December 2011)

علایق
    رسيور
    شغل و حرفه
    تعميركار
    تشکر ها
    4,909
    2,154 سپاس از379 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط عماد عموئي Click here to enlarge
    هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010
    دوست عزيز شما ميتوانيد با نرم افزار فوق به راحتي فايل هاي تصويري خود را در حجم هاي متفاوت و يكسان برش دهيد.

امکانات نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.24.0531 :

- تبدیل انواع فرمت های ویدیویی به یکدیگر

- استخراج صدای فیلم و ذخیره آن به صورت فایل صوتی

- استخراج فریم های انواع فرمت فیلم به صورت عکس در فرمت های مختلف

- تبدیل عکس به فیلم (قرار دادن چند عکس به دنبال هم و ساخت فیلم)

امکانات خاص نسخه Ultimate:

- ویرایش فیلم به صورت برش، تغییر اندازه، اضافه کردن جلوه های ویژه و Watermark به فیلم و ...

- تبدیل فرمت های صوتی به هم

- چسباندن چند کلیپ فیلم به هم

این برنامه سعی دارد که بیشتر فرمت های فیلم را برای تبدیل و ویرایش پوشش داده و می توان گفت کامل ترین فرمت های پشتیبانی شونده را در بین نرم افزارهای مشابه داراست.

فرمتهای ورودی برنامه:

فیلم:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV

AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

صوت:

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

عکس:

BMP, GIF, JPEG, PNG

فرمتهای خروجی برنامه:

فیلم:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV

H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

صوت:

MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format

عکس:

BMP, GIF, JPEG, PNG

وسائل خروجی برنامه:

iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch

iPhone, iPhone 3G, Apple TV

PSP, PS3

Xbox, Xbox 360

General 3GP mobile phone, BlackBerry, etc.

General MP4 players: Archos, Creative Zen, iRiver, etc.

Window Mobile device: Pocket PC, Dell Axim X51, HP iPaq hw6500 series, etc.

توجه: کرک ویروس نیست. اگر آنتی ویروس شما آن را ویروس شناسایی کرد اشتباه می کند. تعریف برخی از آنتی ویروسها از کرک تغییر کرده است و کرکها را هم جزء ویروس به شمار می آورند.

نحوه کرک (رجیستر) کردن برنامه:

از سریال زیر استفاده کنید:

Name: rasekhoon.net

Key: 1DC7-E1D0-9221-12AA-98C5-78AD-9AD2-04E2

در صورت رحیستر نشدن از Patch موجود در فولدر Crack برای رجیستر و کرک کردن برنامه استفاده کنید. آن را اجرا کنید و فایل UILib8_MFCDll.dll را که در محل نصب نرم افزار است به آن بدهید.

با تشكر

سلام
    فایل آلوده به ویرووس می باشد.

12. 5کاربر از reza-r بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (31st October 2011),elc.rgb (31st October 2011),hosaini 2000  (30th October 2011),mohammadbist (30th October 2011),داوودی فر (21st December 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع