.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: آموزش نصب سیستم عامل ویندوز7 برای لب تاب dell

تشکر ها
    14
    38 سپاس از10 پست

آموزش نصب سیستم عامل ویندوز7 برای لب تاب dell

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز
    من چند وقتیه که تمام سایت ها و وبلاگ های موجود رو به دنبال آموزش نصب ویندوز7 بر روی لب تاب دل جوستجو میکنم ولی اصلا چنین موضوعی پیدا نکردمClick here to enlarge
    با خودم گفتم یه موضوع جدید باز کنم با این عنوان که اساتید بزرگ بتونن افرادی مثل من رو راهنمایی کننClick here to enlarge
    دوستان لطف کنند که آموزش رو از اول تا آخر و به صورت کامل توضیح دهند اعم از چگونگی پارتیشن بندی ، نصب ویندوز و درایوهای مربوط به لب تاب دل
    برای شروع از سیستم خودم بگم که مدلش اینه:
    dell inspiron 5010
    CPU:intel core 5i
    ram:4G
    HDD:500G

با تشکر فراوان از تمامی دوستان بخصوص اساتید محترمClick here to enlarge

2. 4کاربر از mory007 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (1st March 2011),Meisam-Alishahi (2nd March 2011),pal-electronic (2nd March 2011),عماد عموئي (1st March 2011)

تشکر ها
    14
    38 سپاس از10 پست

یعنی هیچ ** نیست که این موضوع رو بلد باشه؟!!!

4. 3کاربر از mory007 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Meisam-Alishahi (2nd March 2011),pal-electronic (2nd March 2011),عماد عموئي (1st March 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mory007 Click here to enlarge
    یعنی هیچ ** نیست که این موضوع رو بلد باشه؟!!!
    هوالرزاق

با سلام خدمت دوست گرامي اول شما به من بگوييد كه ويندوزي كه روي لپ تاپ شما نصب بود 32 بيتي بود يا 64 بيتي و اينكه سي دي اي كه همراه با دستگاه به شما دادند براي چه ويندوز هايي است (64-bit , 32-bit) با تشكر.

موفق باشيد
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

6. 4کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (1st March 2011),Meisam-Alishahi (2nd March 2011),mory007 (1st March 2011),pal-electronic (2nd March 2011)

تشکر ها
    14
    38 سپاس از10 پست

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ویندوزی که روی لب تاب نصب بود 32 بیتی هستش و همراه لب تاب فقط یک سی دی که روش هم اینارو نوشته هست
    freeDOS operation system
    اگر منظور شما سی دی درایوها هست که به همراه لب تاب نبود!
    من خودم تمام اینترنتو جستجو کردم ولی بغیراز سایت دل هیچ جای دیگه درایوهارو نداشت که وقتی هم میخواستم از سایت دل درایوها رو دانلود کنم گذینه ای برای ذخیره نداشت و فقط باید درایو رو اجرا میکردم!درضمن درایوهای موجود در سایت دل،همگی برای ویندوز7 64بیتی بود!!!!!
    منظور من از ایجاد این پست این بود که نصب ویندوز 7 رو چه 32 بیتی باشه چه 64 بیتی،برای لب تاب DELL آموزش داده شود.از اول که روی لب تاب سیستم DOS فعاله تا اکتیو شدن ویندوز 7 با تمام درایوها

با تشکر از شما

8. 7کاربر از mory007 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (1st March 2011),Meisam-Alishahi (2nd March 2011),mmnnb (1st April 2011),mostafa2010 (28th August 2011),pal-electronic (2nd March 2011),محمد مهدوی (2nd March 2011),عماد عموئي (2nd March 2011)

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mory007 Click here to enlarge
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ویندوزی که روی لب تاب نصب بود 32 بیتی هستش و همراه لب تاب فقط یک سی دی که روش هم اینارو نوشته هست
    freeDOS operation system
    اگر منظور شما سی دی درایوها هست که به همراه لب تاب نبود!
    من خودم تمام اینترنتو جستجو کردم ولی بغیراز سایت دل هیچ جای دیگه درایوهارو نداشت که وقتی هم میخواستم از سایت دل درایوها رو دانلود کنم گذینه ای برای ذخیره نداشت و فقط باید درایو رو اجرا میکردم!درضمن درایوهای موجود در سایت دل،همگی برای ویندوز7 64بیتی بود!!!!!
    منظور من از ایجاد این پست این بود که نصب ویندوز 7 رو چه 32 بیتی باشه چه 64 بیتی،برای لب تاب DELL آموزش داده شود.از اول که روی لب تاب سیستم DOS فعاله تا اکتیو شدن ویندوز 7 با تمام درایوها

با تشکر از شما
    هوالرزاق

با سلام خدمت دوست گرامي mory007 شما چون درايور براي تعريف سخت افزاري براي لپ تاپ تان نداريد اول بايد از طريق يك نرم افزار از قطعات سخت افزاري خود Back up گرفته تا بعد از نصب ويندوز بشود با Restore سخت افزارتان را معرفي كرد، بعد به بقيه كار برسيم.

موفق باشيد
    اين هم نرم افزار
    فایل های پیوست شده
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

10. 4کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (2nd March 2011),Meisam-Alishahi (2nd March 2011),mory007 (2nd March 2011),pal-electronic (2nd March 2011)

تشکر ها
    14
    38 سپاس از10 پست
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
    نرم افزاری که معرفی کردید رو نصب کردم ولی وقتی گزینه Backup رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افتد!
    گزینه های دیگه رو هم امتحان کردم(search all drivers و searh non-microsoft drivers)
    اگه امکانش هست کمی توضیح بدیدClick here to enlarge

آیا امکانش هست که درایوهارو از جای دیگه دانلود کنیم به جای اینکه Backup بگیریم؟:10:

12. 3کاربر از mory007 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (2nd March 2011),Meisam-Alishahi (2nd March 2011),عماد عموئي (2nd March 2011)

تشکر ها
    14
    38 سپاس از10 پست

من نرم افزارPortable Double Driver 4.1.0 رو دانلود کردم و کار کردClick here to enlarge
    میخواستم بپرسم باید از تمام درایورها بک آپ تهیه کنم؟
    منظورم درایوهایی هست که توی سربرگ Provider بعنوان:
    Microsoft
    ATI Technologies Inc
    IDT
    Broadcom Corp
    Synaptics
    Realtek
    Broadcom
    Intel
    مشخص شده.البته بغیراز گذینه Microsoft بقیه درایورها به صورت پیش فرض تیک خورده:10:

14. 2کاربر از mory007 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (2nd March 2011),عماد عموئي (2nd March 2011)

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

هوالرزاق

با سلام خدمت دوست عزيز mory007 من آن نرم افزار را تست كردم مشكلي نداشت ، شما سخت افزار هاي مورد نياز را Select يا Select All كنيد و Start Backup را بزنيد مسير مورد نظر را انتخاب كرده و Ok را بزنيد تا شروع به Backup گيري كند
    اگر باز هم مشكل داشتيد به مسير زير برويد و تغييرات را اعمال كنيد:
    Properties/Compatibility تيك Run This Program In Compatibility Mode For را گذاشته و گزينه Windows Xp Servis Pack 2 را انتخاب كرده و در قسمت پايين Privilege Level گزينه Run This Program As Administrator را زده وOk را بزنيد
    بعد به مسير زير برويد:
    Control Panel/User Accounts/Chang User Account Control Setting رفته و مقدار آن را پايين بياوريد يعني Never Notify و Ok را بزنيد . سيستم را ريستارت كنيد و برنامه را اجرا كنيد.

راجع به برنامه Portable Double Driver 4.1.0 هم بگم به نسبت اين نرم افزار خوب نيست چون نرم افزار Double Driver به صورت پرتابل است ولي نرم افزاري كه به شما دادم يك نرم افزار نصبي و ريجستر شده است ولي آن نرم افزار در قسمت Restore دچار مشكل ميشود با اين حال ، من راهنمايي مورد نيازم را كردم.

موفق باشيد
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

16. 4کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (2nd March 2011),mory007 (2nd March 2011),mostafa2010 (28th August 2011),omid.akbari (3rd March 2011)

تشکر ها
    14
    38 سپاس از10 پست

با عرض سلام و تشکر فراوان خدمت دوست عزیزم آقا عماد
    همونجوی که گفتید تنضیمات رو انجام دادم ولی تغییری حاصل نشد:dash1:

اما چون اصرار داشتید که این نرم افزار بهتره من ورژن 3.28 اونو دانلود کردم کار کرد :shad1:

همون طوری که گفتید از درایورهام بک آپ تهیه کرم،البته به دو صورت Folder و Autorun
    البته بخاطر اطمینان بیشتر برای خودم که بدون درایو نمونمClick here to enlarge
    و باز هم بخاطر اطمینان بیشتر از هر کدام به دو صورت تمام بک آپ و بک آپ درایورهایی که با رنگ قرمز نشان داد شده بودClick here to enlarge
    میدونم که زیاده روی کردم ولی با این همه Backup گیری خیال خودمو راحت کردم که بعدا در رابطه با درایورهام مشکلی پیش نمیاد.
    حالا سر تا پا گوشم که راهنمایی های شما رو در رابطه با تعویض ویندوز یا نصب ویندوز7 رو بشنوم:shad1:
    با سپاسگذاری از شما استاد گرامی

18. 4کاربر از mory007 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (3rd March 2011),mostafa2010 (28th August 2011),omid.akbari (3rd March 2011),عماد عموئي (3rd March 2011)

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

نصب ويندوز سون 7

هو الرزاق

با سلام خدمت دوست گرامي جناب mory007 من به خاطر رفتارتان (( یعنی هیچ ** نیست که این موضوع رو بلد باشه؟!!! )) نمي خواستم جواب شما را بدهم چون دليل بر اين نيست كه شما هر سوالي را كه پرسيديد سريع جواب بگيريد چون تمام مديران و كاربران سايت به غير از كارهاي اين سايت كارهاي ديگري هم دارند كه به آنها هم بايد برسند به خاطر همين از رفتارتان خوشم نيامد . بگذريم ، بريم سر اصل مطلب ، شما تمام مراحل زير را تك به تك انجام دهيد :

اول از همه شما اگر اطلاعاتي روي Desktopو My Documents داريد را برداريد و در پارتيشن ديگري بگذاريد دوم ديسك حاوي ويندوز سون را درون DVD RW قرار دهيد و سيستم را ريستارت كنيد در صفحه اول همان قسمتي كه نام لپ تاپ نمايان ميشود F12 را بزنيد تا منوي بوت شما نمايان شود در پنجره باز شده DVD RW را انتخاب كنيد تا DVD RW بوت شود ، اگر F12 غير فعال است به قسمت Setup سيستمتان ، قسمت بوت رفته و بوت اول را روي DVD RW قرار دهيد و بعد از بوت شدن DVD RW بقيه مراحل نصب را طبق تصاوير زير مو به مو انجام دهيد ان شاءالله كه به مشكلي بر نمي خوريد :
    1

Click here to enlarge
    2
    Click here to enlarge
    3
    Click here to enlarge
    4
    Click here to enlarge
    5
    Click here to enlarge
    6
    Click here to enlarge
    7
    Click here to enlarge
    8
    Click here to enlarge
    9
    Click here to enlarge
    10
    Click here to enlarge
    11
    Click here to enlarge
    12
    Click here to enlarge
    13
    Click here to enlarge
    14
    Click here to enlarge
    15
    Click here to enlarge
    16
    Click here to enlarge
    17
    Click here to enlarge
    18
    Click here to enlarge
    19
    Click here to enlarge
    20
    Click here to enlarge
    21
    Click here to enlarge
    22
    Click here to enlarge
    23
    Click here to enlarge
    24
    Click here to enlarge

در صورت پايان كار نتيجه را اعلام كنيد.

موفق باشيد
    ویرایش توسط عماد عموئي : 3rd March 2011 در ساعت 18:16
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

20. 3کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (3rd March 2011),mory007 (3rd March 2011),mostafa2010 (28th August 2011)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع