.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ال سی دی HYUNDAI مدل LT42X

تشکر ها
    1
    10 سپاس از3 پست

پیش فرض ال سی دی HYUNDAI مدل LT42X

بادرود
    ال سی دی فوق در اثر بالا رفتن ولتاژ برق شهر معیوب شده با بررسی متوجه خرابی در برد پاور شدم(در شکل برد وسط)با تعویض یک ترانزیستور و یک ای سی SMD
    پاور راه اندازی شد وولتاژهای خروجی بطور کامل داریم.حال با روشن کردن دستگاه یک لجظه بک لایت روشن میشودو LED پاور مرتب چشمک میزندو خبری از روشن شدن نیست
    در برد سمت راست که مشاهده میکنید یک ای سی هستش به شماره A29040BL-70F به نظر بنده باید پروگرام بشه ایا نظر اساتید محترم همینه؟
    در صورت موجود بودن فایل مورد نظر اگه ارسال بشه ممنون میشم.......با سپاس فراوان
    [IMG]https://www.**********/attachment.php?attachmentid=160138&d=1571404731[/IMG][IMG]https://www.**********/attachment.php?attachmentid=160139&d=1571404757[/IMG]

هر جا دل آرام گیرد خانه من است..بصورت کلی دهلرانی م
    علایق
    باستان شناسی.الکترونیکو کامپیوتر ،فضا و اخترشناسی
    شغل و حرفه
    کارشناسی برق و کامپیوتر .آشنا به باستان شناسی مدرن .علا
    تشکر ها
    566
    820 سپاس از313 پست

پیش فرض پاسخ : ال سی دی HYUNDAI مدل LT42X

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط flashx Click here to enlarge
    بادرود
    ال سی دی فوق در اثر بالا رفتن ولتاژ برق شهر معیوب شده با بررسی متوجه خرابی در برد پاور شدم(در شکل برد وسط)با تعویض یک ترانزیستور و یک ای سی SMD
    پاور راه اندازی شد وولتاژهای خروجی بطور کامل داریم.حال با روشن کردن دستگاه یک لجظه بک لایت روشن میشودو LED پاور مرتب چشمک میزندو خبری از روشن شدن نیست
    در برد سمت راست که مشاهده میکنید یک ای سی هستش به شماره A29040BL-70F به نظر بنده باید پروگرام بشه ایا نظر اساتید محترم همینه؟
    در صورت موجود بودن فایل مورد نظر اگه ارسال بشه ممنون میشم.......با سپاس فراوان
    [IMG]https://www.**********/attachment.php?attachmentid=160138&d=1571404731[/IMG][IMG]https://www.**********/attachment.php?attachmentid=160139&d=1571404757[/IMG]

با سلام
    دوست عزیز همینجوری یکدفعه نمیشه رفت سراغ تعویض فایل فلش شما ابتدا باید ببینید که سیگنال PW_ON و بعد از آن سیگنال INV_ON سر برد پاور از طرف مین برد فرستاده میشود یا نه ممکن است شما به دلیل عدم وجود این سیگنالها تلویزیون روشن نشود و در ضمن حتی اگر این سیگنالها هم فرستاده شوندباز هم مثلا اگر در مدارات اینورتر یک خازن اس ام دی نشتی دار داشته باشید مثلا نزدیک ایسی اینورتر باز هم همین نتیجه عدم بوت را دارید.
    در هر صورت شما باید ابتدا تست خودآزمون برد پاور رو انجام بدید که منظور این است که باید برد پاور و ولتاژهای آن را بدون وصل کردن به مین برد بتوانید فراخوانی کنید و پس از آن هم به صورت دستی سیگنال روشن شدن بکلایت رو به برد پاور تزریق کنید یا بدید تا بدون برد مین شما بکلایت و تمام ولتاژهای پاور رو داشته باشید و اونموقع است که میتوانید قضاوت کنید.
    بعد از انجام تست خودآزمون شما دو حالت دارید یا بکلایت روشن میمونه و یا نمیمونه و سیستم پروتکت میکنه که در صورت اول اونموقع باید برید سراغ مین و در حالت دوم شما متوجه میشید که مشکل از برد پاور است نه برد مین.
    با تشکر

تشکر ها
    1
    10 سپاس از3 پست

با سلام
    با تشکر از پاسخ شما
    به نظر شما با توجه به بالا رفتن برق شهر چند درصد احتمال معیوب شدن فایل فلش هست؟

Click here to enlargeClick here to enlarge

هر جا دل آرام گیرد خانه من است..بصورت کلی دهلرانی م
    علایق
    باستان شناسی.الکترونیکو کامپیوتر ،فضا و اخترشناسی
    شغل و حرفه
    کارشناسی برق و کامپیوتر .آشنا به باستان شناسی مدرن .علا
    تشکر ها
    566
    820 سپاس از313 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط flashx Click here to enlarge
    با سلام
    با تشکر از پاسخ شما
    به نظر شما با توجه به بالا رفتن برق شهر چند درصد احتمال معیوب شدن فایل فلش هست؟

Click here to enlargeClick here to enlarge

با سلام

دوست عزیز.......
    یک قطعه پردازشی میتواند در اثر انواع شوک ها حفاظه آن دچار نقص شود..نقص در خواندن............ یا غیره

ولی بتدا شما ولتاژ گیری کنید
    یک جراح ابتدا نظر میدهد سپس تمام آزمایشات خود را انجام میدهد.بعد دست به تیغ بر می دارد.....

شما آزمایشات خود را انجام دهید..........ولتاژ گیری کنید.بعد دست به تیغ تیز ببرید..........
    درود

تشکر ها
    1
    10 سپاس از3 پست

باسلام مجدد به شما دوست و استاد عزیز
    تمامی فرمایشات و راهکارشما صحیح و متین
    اما باتوجه به نوع برند فوق نکاتی را خدمتتون عرض میکنم
    توی یکی از سایتها بیشترین راهکاری که برای برطرف شدن عیب اراِیه میدن پروگرام فلشِ
    برای همین بعد از تعمیر برد پاور با مکافات برای تهیه قطعات اون (شاید به گفته شما هنوز ایراد داشته باشد)شکم به ای سی فلش یا ایپرم رفت.
    برای همین گشتی توی نت زدم اصلا هیچ اثری ازین مدل توی هیچ سایتی نبود(دریغ از یک عکس)
    در اسرع وقت کارهای انجام شده با ضمیمه عکس ارسال میکنم تا بنده را راهنمایی کنید..
    باکمال تشکر
    Click here to enlarge

تشکر ها
    1
    10 سپاس از3 پست

باسلام و عرض پوزش از وقفه ...
    مجددا که بررسی کردم متوجه اشتباهم در توضیح عیب شدم
    همانطور که قبلا عرض شد tv در اثر بالا رفتن ولتاژ شهر با زدن کلید پاور led پاور چشمک میزد و روشن نمیشد بابررسی برد پاور متوجه نبود ولتاژهای خروجی پاور شدم فقط 5 ولت بود.
    با تعویض یک ای سی و ترانزیستور در پشت برد تمامی ولتاژها ساخته شد.
    در حال حاضر زمانی که کلید پاور زده میشه لامپ استند بای خاموش شده وtv روشن نمیشه...... زمانی که دوشاخ برق را قطع کنیم همزمان بک لایت چشمک میزند.
    تمام ولتاژهای دقیق در حالت استندبای و زدن میکروسویچ پاور در شکل پایین اورده شده
    برای اینکه پاور دستی راه اندازی بشه برای این مورد بایستی کدام پایه متصل بشه در ضمن هر گونه راه حلی بنظرتون لازمه بفرمایید ممنون میشم

Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

تشکر ها
    1
    10 سپاس از3 پست

با درود
    موقع ولتاژگیری متوجه شدم وقتی TV را از برق میکشم پایه CTL یک لحظه ولتی پدیدار میشه (حدود 1.5 ولت) و بک لایت چشمک میزند.
    در حالی که تمام سوکتها متصل و تنها باقطع کردن سیم مربوط به CTL (از مین جدا شد)واتصال ان با یک مقاومت 1Kبه 5ولت ....بکلایت روشن شد در واقع به اینصورت ای سی برد اینورتور فعال شد.(چون قبلش تست کردم ای سی اینورتور تغذیه نداشت)
    پس به این ترتیب مشکل از مین است.
    قطعه معیوبی در مین پیدا نکردم ..چون خرابی دستگاه در اثر بالا رفتن ولتاژ برق شهر بالا رفته مشکل میتونه نرم افزاری باشه
    به نظر شما چه کاری میتونم برای مشکل نرم افزاری دستگاه انجام بدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کسانی که مطلب فوق را خوانده اند ، به این مطالب هم سر زده اند :

1. ایپروم ال سی دی HYUNDAI H-LCD1702
    توسط arkan74 در انجمن فلش وایپرام DVD&LCD-TV
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: 22nd December 2013, 13:51
  2. اجرا نکردن سی دی در DVD -HYUNDAI - HDP 111
    توسط KOUROSH 5 در انجمن مشکلات ورفع عیوب DVD&VCDو پرسش وپاسخ
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 21st February 2011, 02:38
  3. فایل فلش سی دی خودرو هیوندای Hyundai
    توسط KIAN FAR در انجمن فایل های فلش و ایپرام پخش وCD ماشین
    پاسخ ها: 1