با سلام خدمت کاربران و اساتید محترم.
دوستان عزیز من چنتا سوال در مورد بردهای صنعتی و فایل bios موجود در این بردها دارم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
من یه برد از این نوع مادربردها ی صنعتی کوچک دارم که تو یه دستگاه فلزیاب بکار رفته این برد سوخت و دست دو این برد رو تهیه کردم به علت اینکه اک این برد گیر نمیاد. برد رو گذاشتم رو دستگاه، دستگاه روشن میشه ولی مانیتور 7 اینچ دستگاه که بوسیله یه فلت از مانیتور به این برد وصله که بعد از لود شدن سیستم عامل، منو دستگاه مشخص میشد، حالا روشن نمیشه، که. حالا سوالی
دارم از دوستان برای کمک.
1-دوستانی که در مورد برنامه نویسی اطلاعات کافی دارن،به علت اینکه این برد دست دوم هست و قبلش در دستگاه صنعتی بکار رفته و یک سری از پینهای com خروجی سوکتاشو تغیر دادن و قسمت lpt رو کامل از برد خارج و استفاده نمیشد، که در این فلزیاب خیلی کاربرد داره.میشه تغییرات ویرایشی در ورودی و خروجی و قسمتهای فایل bios برای دستگاه صنعتی قبل که این برد روش بوده، انجام گرفته باشه که رو این دستگاه فلزیاب مانیتور روشن نمیشه.
*در ضمن این مادر برد یه فلش دیسک روشه که فکر کنم حکم هارد رو داره و یه رم 64 که ایسی bios زیر رم و روی برد قرارگرفته*
2-اگه سوال اولی تایید شد و فایل bios باید فلش بشه و باز برنامه داده بشه(فایل اصلی رو از شرکت سازنده برد دانلود کردم) به چه صورت هست.باید حتما با در گاه isa که رو این بردها وجود دار واسه برنامه، حتما به این صورت باید انتقال داده بشه یا اگه اشکالی پیش نمیاد میشه ایسی رو در بیاری و پرو گرامش کنی و بعد رو برد لحیمش کنی.