.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل در کولر 18 هزار پنجره ای

تشکر ها
    60
    655 سپاس از166 پست

پیش فرض مشکل در کولر 18 هزار پنجره ای

با سلام کولر اجنرال 18 باد گرم می داد و برای همین اول ان را سرویس کردم و بعد گاز ان را خالی کردم چون فکر می کردم گاز ندارد و حال وقتی ان را شارز کردم فشار شارز بیشتر 40 نمی اید و موتور تریپ می کند و حال با این فشار هم که می گذارمش کار کند لوله های ان یخ نمی زند و بعد از 15 دقیقه کمپرسور داغ می کند و تریپ می کند لطفا راهنمایی کنید

تشکر ها
    5,514
    19,836 سپاس از3,912 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در کولر 18 هزار پنجره ای

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط abas_65 Click here to enlarge
    با سلام کولر اجنرال 18 باد گرم می داد و برای همین اول ان را سرویس کردم و بعد گاز ان را خالی کردم چون فکر می کردم گاز ندارد و حال وقتی ان را شارز کردم فشار شارز بیشتر 40 نمی اید و موتور تریپ می کند و حال با این فشار هم که می گذارمش کار کند لوله های ان یخ نمی زند و بعد از 15 دقیقه کمپرسور داغ می کند و تریپ می کند لطفا راهنمایی کنید
    ببرید دوباره گازگیری کنید گاز مناسب استفاده نشده

لوله ها نباید یخ یا برفک بزنند : این مورد بعلت عدم وجود گاز است

3. نمایش تمام تشکر های TITIO در این پست:

hasanzsat (8th April 2017)

تشکر ها
    719
    3,463 سپاس از465 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در کولر 18 هزار پنجره ای

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط abas_65 Click here to enlarge
    با درود
    اگر با سیستمهای برودتی اشنایی دارید و به اصطلاح دست به اچارید خدمتتان عرض کنم که اگر پیش از تخلیه گاز کولرتان نشتی گاز نداشت دو مورد باید عامل مشکل بود یکی پایین امدن توان موتور یا به قول تعمیر کارها کمپرس موتور ضعیف شده باشد .دوم گیر بودن لوله کپی کولر.
    در حال اگر سیستم را وکیم کردید شارژ میکنید و فشار گازبیشتر از 40بالا نمی رود همان دو مورد را بررسی کنید
    اورلود کردن موتور هم به خاطر کم بود گاز برگشتی است
    که باید کمپرسور را خنک کند
    پیروز باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع