PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پاور matrixI

MEHDI&R
20th April 2016, 22:55
با سلام خدمت دوستان.پاور فوق از نوع 20پین است که وقتی سیم سبز و مشکی را اتصال کوتاه میکنم فن پاور یک لحظه روشن میشود و دوباره خاموش میشود.در ضمن وقتی به مادر برد متصل میکنم بدون زدن سویچ پاور خود بخود مین روشن میشود.لطفا راهنماییم کنید

ASHKAN-NO
21st April 2016, 00:39
درود
عزیز فعلا مین برد را بیخیال شوید
ابتدا پاور را بررسی و تعمیر کنید
بعد اگر مین برد هم مشکل داشت رسیدگی کنیدابتدا چک کنید ببینید خازنهای تغذیه
باد نکرده باشند ؟لحیم سردی چطور ؟؟خودتان برای تعمیر چه کارهایی انجام
داده اید ؟؟ولتاژ روی سیم سبز چند هست ؟؟
توضیحات کامل شود و همیشه موقع سوال کردن
توضیح دهید که چه کارهایی برای رفع عیب شده
نتیجه کار ؟

MEHDI&R
21st April 2016, 06:45
سلام جناب اشکان متوجه شدم که دو خازن در قسمت خروجی باد کرده پس از تعویض آنها حتما اعلام نتیجه میکنم.سپاس

ASALAK
21st April 2016, 09:56
درود دوستان
در اكثر پاورهاي سويچينگ باد كردن .شورت شدن خازنها مسير ولتازها باعث اختلال يا از كار افتادن انها ميشود
شما خازنها رو تعويض كنيد به احتماتل قوي راه خواهد افتاد
موفق باشيد
http://kiansat.kim/images/icons/2-2.gif

MEHDI&R
22nd April 2016, 16:39
سلام دوستان عزیز.من اون دوتا خازنو عوض کردم.الان وقتی سیم سبزو مشکی را بهم اتصال میدم پاور روشن میشود ولی وقتی اتصال را بر میدارم پاور خاموش میشود.من تا حالا پاور تعمیر نکردم نمیدونم ای حالت یعنی درسته یا بازم مشکل داره

MEHDI&R
23rd April 2016, 13:07
سلام دوستان عزیز.من اون دوتا خازنو عوض کردم.الان وقتی سیم سبزو مشکی را بهم اتصال میدم پاور روشن میشود ولی وقتی اتصال را بر میدارم پاور خاموش میشود.من تا حالا پاور تعمیر نکردم نمیدونم ای حالت یعنی درسته یا بازم مشکل داره

سلام دوستان کسی میتونه به من کمک کنه🙋

MEHDI&R
23rd April 2016, 15:59
درود دوستان
در اكثر پاورهاي سويچينگ باد كردن .شورت شدن خازنها مسير ولتازها باعث اختلال يا از كار افتادن انها ميشود
شما خازنها رو تعويض كنيد به احتماتل قوي راه خواهد افتاد
موفق باشيد
http://kiansat.kim/images/icons/2-2.gif
سلام دوست عزیز.من مدار چک کردم 2 عدد خازن 1000میکرو باد کرده بود تعویض کردم.الان وقتی سیم سبز و مشکیو اتصال کوتاه میکنم پاور روشن میشه ولی وقتی اتصال را برمیدارم خاموش میشه.لطفا منو راهنمایی کنید که با این روش تست من درسته یا نه

ASHKAN-NO
23rd April 2016, 21:08
درود
دوست عزیز پاور را به سیستم بزنید
ببینید وضعیت چطور هست و ولتاژ ها
درسته یا خیر ؟

MEHDI&R
24th April 2016, 07:56
سلام جناب اشکان پاورو به مین که متصل میکنم بدون زدن سوئیچ خود بخود مین روشن میشه.به نظرم مین مشکل داره.

MEHDI&R
24th April 2016, 15:13
سلام جناب اشکان پاورو به مین که متصل میکنم بدون زدن سوئیچ خود بخود مین روشن میشه.به نظرم مین مشکل داره.

سلام جناب اشکان.به نظرتون مشکل از کجاس.آیا مشکل یکسره روشن شدنه مین قابل حل شدن هست

MEHDI&R
26th April 2016, 02:06
سلام دوستان.فکر میکنم کلا از پاسخ دادن به سوالات من منصرف شدید.ممنون از راهنمایی هایی که تا الان کردید