PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدار اسیلاتور قابل نصب برروی اکثر منبع تغذیه های سویچینگ تلویزیون-DVD-DV و..

gholam tv
3rd January 2015, 18:08
سلام مداراسیلاتور دارای سه سیم است وجایگزین اس تی ار یا ترانزیستور پاور منبع تغذیه تلویزیون دی وی بی یادیویدی میشود من چند ماهی است برروی یک تیوی هایر ویک تیوی پاناروما نصب نموده ام ومشکلی هم نداشته است کافیست اس تی ارسوخته را ازمدارجدا وسه سیم آنرا مشکی رابه منفی خازن بزرگ تغذیه وسیم قرمزرابه ورودی چاپر وسیم سوم رابه یکی ازپایه های ابتوکوبلر که درکاتالوگ مشخص شده وصل وباپتانسیومترروی اسیلاتور ولتاژ110یا115رافیکس کنیم.

mehrabi3
3rd January 2015, 18:43
سلام دوست عزیز عکسها که واضح نیست لطفا بیشتر توضیح دهید ونقشه مداررا اگر دارید در سایت قرار دهید من یه عدد ار این اسیلاتور را نیاز دارم ایا اماده در بازار هست یا باید ساخت ممنون

gholam tv
3rd January 2015, 20:05
سلام دربازارموجوداست ببخشید دوربین درست حسابی برای عکس نداشتم انشا..عکسهای واضح قرارخواهم داد روی هردستگاهی که خواستیدنصب کنیدبگوییدتاراهنمایی کنم.

gholam tv
6th January 2015, 21:33
نصب مداراسیلاتور بجای اس تی ار خراب در الجی باشماره شاسیMC84Aشماره اس تی ارSTRF6654 فقط اس تی ار خراب را ازمدار خارج وطبق نقشه که ضمیمه کردم سه تا سیم مدار اسیلاتور رابجای پین های 1 و2 و3 اس تی ار لحیم کنید اگر تلویزیون روشن نشد به آرامی پتانسیومتر روی مدار اسیلاتور راکم یازیادکنید وولتاژ +B راتنظیم کنید.سیم سبز بجای پین یک اس تی ار سیم مشکی جای پین 2 اس تی ار سیم قرمزجای پین 3 اس تی ار