PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایبد ایر

hamidali.bz12
13th May 2014, 10:13
سلام من 2 ماهی میشه برا ***** زادم که 7 ساله شه ایبد 32 گیگ سیلور وای فای دار سیم کارت خور گرفتم2 روز مونده به عید نوروز بلمب خریم البته عیدی نوروزش رو گرفته بودم تا 3 روز بیش یکی از دوستام که علاقه بسیار شدید به موبایل داره گفت اینکه هیچ برنامه ای نداره و نمیدونم این ندار و اون نداره تا همون روز بیش بردم یه مغازه ویه سیم کارت ایرانسل خریدم وانداخت روش و گفتم بروزش کن ایمیل و ابل ایدی هم ساختش و 50 هزارتومن هم هزینش شد این کارا رو که انجام داد بعد از 1 ساعتو نیم امد م خونه .دیدن گفت حالا شد. ولی یکی از دوستام که این مدل رو داشت گفت فقط میشه ایبد به ایبد ایمیل و بیام داد ودر ضمن چون اخرین ورزن رو ریختی رو تبلت ایر وات ساب نداره ؟ایا راسته ؟وایا راهی هستش برا نصبش ؟من از موبایلای هوشمند و تبلت زیرصفر هستم حقیقتن ممنون میشم از شما اساتید این حرفه باسخگو باشید ممنون وتشکر از شما ورژن کنونی 7 و خورده ای هستش گفت اخرین ورژن این تبلت که 3 روز بیش ریختم با تشکر منتظر جوابتونم .وراهنمایی خوبتون .

hamidali.bz12
24th March 2015, 19:44
روشه نصبه واتساب بروی ایبد ایر 4g جیلبریک شده ورژنه 7.1.2 قبلن نصب بوده و بعلت بایین بودنه ورژنش باک کردم که از نو نصبش کنم در اب استور که متاسفانه بالا نیومد با وجود سرعته بالایی اینترنت وای فای در واقع برا ابدیته برنامهای دیگه هم نو ریتینگ میزنه در اب استور راهی هست برای نصبه واتساب با تشکر بسیار .