PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا شیت قطعه با مشخصه T380

Mahdi3
17th February 2013, 10:12
سلام /خواهشمندم توضیح دهید این قطعه چیست؟

شهریار
17th February 2013, 17:07
دوست عزیز سلام
عکس واضحی قرار دهید

KAZEM RASHIDI
17th February 2013, 18:22
سلام دوست گرامی لوکیشن شاسی چه نوشته شده ودر کجای مدار قرار دارد آیا مانند زینر برای تثبیت ولتاز استفاده نشده ویا کار یک رگلاتور را انجام نمی دهد

Mahdi3
17th February 2013, 23:27
دوست عزیز سلام
عکس واضحی قرار دهید

سلام جناب شهریار لطفا اگر کیفیت عکس بهتر شد تایید کنید. ممنون

Mahdi3
17th February 2013, 23:34
سلام دوست گرامی لوکیشن شاسی چه نوشته شده ودر کجای مدار قرار دارد آیا مانند زینر برای تثبیت ولتاز استفاده نشده ویا کار یک رگلاتور را انجام نمی دهد

سلام دوست عزیز چون این قطعه روی برد یک سه شاخه تلفن است و برد خیلی کوچک است روی شاسی چیزی نوشته نشده فقط میتونم بگم دو پایه آن به دوپایه دیودهای پل و یکی دیگر از پایه ها به به یکی از پایه های ترانزیستور پشتی خود به شماره فنی C1815 وصل است.

hasanzsat
18th February 2013, 00:59
با درود
قطعه مورد اشاره با توجه به مدارباید تریستور باشد که عمل بلوکه کردن ولتاژ بالا را انجام میدهد .

Mahdi3
18th February 2013, 01:23
با درود
قطعه مورد اشاره با توجه به مدارباید تریستور باشد که عمل بلوکه کردن ولتاژ بالا را انجام میدهد .

با تشکر دوست عزیز/منتها مشخصات فنی این قطعه رو میخام که چکش کنم چون تمام قطعات سالمند فقط سر این موندم

KAZEM RASHIDI
18th February 2013, 17:48
سلام از تصویر من این برداشت را نمودم که احتمالا سه شاخه ضد برق تلفن باشد اگر درست باشد تریستور را که نوشته بطرف خودت نگه داری از راست K--G--A پایه های آن است ومی توانی از تریستور شماره BT169D استفاده کنید این هم یک نقشه شاید بکار آید
موفق باشید

Mahdi3
19th February 2013, 00:41
سلام از تصویر من این برداشت را نمودم که احتمالا سه شاخه ضد برق تلفن باشد اگر درست باشد تریستور را که نوشته بطرف خودت نگه داری از راست K--G--A پایه های آن است ومی توانی از تریستور شماره BT169D استفاده کنید این هم یک نقشه شاید بکار آید
موفق باشید

سلام دوست عزیزم باز این قطعه که شما پیشنهاد دادید اطلاعات فنیش هست برای خودم هر چی دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم/ تست و نتیجه را اعلام میکنم. لطف بزرگی کردید سپاسگزارم