PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاشیت AB 2این قطعه رو نیاز داشتم

داوودی فر
7th August 2012, 16:32
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
نیاز مبرم به مشخصات تحمل ولتاژ و جریان این قطعه را دارم (2 AB)و ایا این قطعه ترانزیستور هستش یا آی سی
AB 2
37

تصویری از این قطعه را نیز پیوست می کنم در ضمن با روشن شدن دستگاه ولتاژ 13 وات به پایه وسط این قطعه اعمال می گردد ولی خروجی ولتاژی ندارد و این قطعه در یگ دی وی دی مانیتور دار به نام سوپر و مدل SP-PD708f بکار رفته و الان این دستگاه قسمت دی وی دی ان معیوب است با تشکر و تقدیم احترام

علیزاده علی
7th August 2012, 17:14
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
نیاز مبرم به مشخصات تحمل ولتاژ و جریان این قطعه را دارم (2 AB)و ایا این قطعه ترانزیستور هستش یا آی سی
AB 2
37

تصویری از این قطعه را نیز پیوست می کنم در ضمن با روشن شدن دستگاه ولتاژ 13 وات به پایه وسط این قطعه اعمال می گردد ولی خروجی ولتاژی ندارد و این قطعه در یگ دی وی دی مانیتور دار به نام سوپر و مدل SP-PD708f بکار رفته و الان این دستگاه قسمت دی وی دی ان معیوب است با تشکر و تقدیم احترام

سلام و خسته نباشيد
دوست گرامي اين قطعه در اكثر مانيتور و پخش هاي چيني به وفور يافت ميشه و يه اي سي ريگلاتور 5ولت ميباشد
ميتوانيد از برد هاي اوراقي برداريد