.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: درخواست آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206

علایق
    الکترونیک/ بیشتر دانستن و کسب اطلاعات/سخت افزار و نرم ا
    شغل و حرفه
    سیستم صوتی و تصویری اتوموبیل/ تعمیرات الکترونیکی
    تشکر ها
    836
    1,194 سپاس از216 پست

درخواست آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206

درود بر شما اساتید خوب سایت کیانست.
    بنده با اجازتون در کنار کار سیستم صوتی اتومبیل دارم کار سیستم حفاظتی اتوموبیل رو هم کم کم استارت میکنم.
    نیاز به آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206 دارم. البته دزدگیری که قراره نصب بشه دسته دوم هست با برند متفرقه MAGICARE که خودم از روی یک پراید باز کردم و تا حدود زیادی با رنگ سیم بندی خود یونیت دزدگیر آشنایی دارم منتها گیر و ضعف بنده در قسمت اونطرف کار هست که همون وایرینگ خودرو باشه. و میدونم که نصب روی 206 پیچیدگی های خاصی داره مخصوصا برای بنده که در این زمینه مبتدی هستم.
    نیازمند حمایت شما اساتید در این زمینه هستم. لطفا راهنمایی کنید. که انشاالله بتونم شروع خوبی داشته باشم (خودرو مذکور صفر خواهد بود)
    سپاس

2. 4کاربر از mactavish بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (23rd July 2016),davood arbabi (23rd July 2016),mehran11 (8th February 2017),TuneUp_Vahab (18th July 2016)

علایق
    برق و الکترونیک
    شغل و حرفه
    تعمیرات تخصصی برق،انژکتور و کولر سواری
    تشکر ها
    4,336
    348 سپاس از130 پست

1 1 پاسخ : درخواست آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206

درود
    دوست عزیز لازمه ی نصب دزدگیر روی هرمدل ماشین آشنایی کامل با دسته سیم خود دزدگیر است،اساسی ترین آن وایرینگ درب ها است و...
    یه سری پایه های Bsi رو از روی نقشه دیدم واستون میزارم امید وارم بدرد بخوره فقط قبل از نصب حتما ولتاژ گیری کنید ببنید با خروجی های دزدگیر هم خوانی دارد یا نه.
    سوکت 16پایه مشکی(5:بازکن درب)(16قفل کن درب)،(4و12منفی بدنه)
    2پایه خاکستری=(1برق سوییچ)+(2برق مثبت«دینام»)
    26پایه زرد=(10:ورودی راهنما راست)+(23ورودی راهنما چپ)
    26پایه آبی=(8:لامپ سقفی)
    واسه قفل و باز پمپ هم میتونید داخل درب بزارین فقط دردسرش بیشتره اگر هم بخوایین میتونم راهنمایی کنم که پمپ نزارید،واسه 206صفر نمیدونم جواب میده این نقشه یا نه چون خیلی وقته نصب نکردم،تاکید میکنم حتما تک تک سیم هارو قبل از نصب روی Bsiولتاژگیری کنید که مشکلی پیش نیاد.

4. 7کاربر از davood arbabi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali09371487048 (16th February 2017),ARIYA (23rd July 2016),bijanmoradi (23rd July 2016),mactavish (23rd July 2016),mehran11 (8th February 2017),saman 20 (14th May 2017),TuneUp_Vahab (23rd July 2016)

علایق
    تعمیرات ایسو و بی اس ای
    شغل و حرفه
    نصب دزدگیر وساخت کلیدهایه ایمو بلایزر
    تشکر ها
    55
    720 سپاس از139 پست

1 1 پاسخ : درخواست آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206

سلام اگه دزدگیر ایشون جردن بود و لادری مثبت نداشت چیکا کنه میشه این سوالو ج بدید چون سوال منم هست ممنون میشم ج بدید

6. 3کاربر از hojat_ramezani بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (12th February 2018),mehran11 (8th February 2017),saman 20 (14th May 2017)

تشکر ها
    336
    301 سپاس از115 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست آموزش نصب دزدگیر روی پژو 206

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط hojat_ramezani Click here to enlarge
    سلام اگه دزدگیر ایشون جردن بود و لادری مثبت نداشت چیکا کنه میشه این سوالو ج بدید چون سوال منم هست ممنون میشم ج بدید
    سلام
    دوست عزیز با یدونه رله کوچک به راحتی لادری منفی را به مثبت یا بلعکس تبدیل کنید

8. 2کاربر از david zare بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (12th February 2018),TuneUp_Vahab (9th February 2018)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع