.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بوت نشدن سیستم pc با مادربرد مدل N15135 بعداز نصب ویندوز 7 و ریستارت کردن

تشکر ها
    105
    150 سپاس از53 پست

پیش فرض بوت نشدن سیستم pc با مادربرد مدل N15135 بعداز نصب ویندوز 7 و ریستارت کردن

سلام
    سیستم pc که یکی از پایه های فن cpu خراب شده بود و ویندوز xp نصب شده بود و جای سوکت usb مادربرد برای موس و کیبرد و ... کار نمیکرد . اول فن را تعویض کردم و بعد ویندوز 7 را به درخواست مشتری نصب کردم . ویندوز به صورت عادی نصب شد . چون دوباره سوکت usb ها کار نمیکرد .با سی دی درایور پک نرم افزار usbرا نصب کردم و بعد از نصب پیغام ریستارت داد که . با قبول سیستم ریستارت شد . فن cpu روشن و فن پاور هم روشن ال ای دی پاور روشن ولی بوت نمیشه . یعنی چراغ مانیتور به صورت خاموش روشن چشمک میزنه .
    2 بار باطری مادربرد را خارج و clear cmos را اجرا کردم . ولی تغییری نکرد . قطعاتی که برای تست تعویض کردم ram و cpu و پاور تغییری نکرد . کارت گرافیک را در سیستم دیگه امتحان کردم کار میکرد . یه بار هم بدون هارد و دی وی دی رام امتحان کردم ولی بازم بوت نشد . وقتی برق را وصل میکنی قبل از زدن پاور چراغ قرمز که توی تصویر مشخص کردم روشن میشه و بعد از زدن پاور فن ها روشن و چراغ قرمز خاموش میشه . توی مادربرد های دیگه چراغ قرمز خاموش و چراغ سبز روشن میشد . این مادربرد هم به اینصورت هست یا نه ؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکل از کجاست . با تشکر .

2. 2کاربر از arstan بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bahram chobin (1st January 2015),M.Salehi  (1st January 2015)

تشکر ها
    5,571
    5,301 سپاس از984 پست

پیش فرض پاسخ : بوت نشدن سیستم pc با مادربرد مدل N15135 بعداز نصب ویندوز 7 و ریستارت کردن

سلام
    دوست عزیز برا شروع cpu و رم و گرافیک و رو خارج کن.فقط پاور بش وصل باشه.پاور رو به برق بزن ولی استارت نزن
    در این حالت انگشتت رو بزار روی پل جنوبی.ببین داغ میشه یا نه؟

4. نمایش تمام تشکر های bahram chobin در این پست:

M.Salehi  (1st January 2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع