.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نصب دزدگیر تصزیری ماجیکار

علایق
    صوت وتصوير و برق خودرو
    شغل و حرفه
    ماهواره و برق خودو
    تشکر ها
    394
    379 سپاس از122 پست

Icon9 نصب دزدگیر تصزیری ماجیکار

درود دوستان من یک دزدگیر ماجیکار تصویری بر روی پراید مدل 93 نصب کردم همه سیم ها را وصل کردم بجز دو تا سیم سبز و زرد که واسه پمپهاس اون دوتا رو به سیم های قفل مرکز بستم اما کار نمیکند با چراغ امتحان چک کردم وقتی یک سر لامپ رو به برق میدم و طرف دیگه رو به سیم پمپ دزدگیر متصل میکنم با زدن قفل و باز لامپ تست روشن میشه لطفا راهنمایی کنید دوستان

2. 4کاربر از mahdi6655 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (15th December 2014),karim1350  (19th March 2015),m.jamali (16th December 2014),فتوحی (15th December 2014)

علایق
    الکترونیک- الکترو مکانیک
    شغل و حرفه
    تعمیر کار لوازم برقی خانگی،نمایندگی تعمیرمحصولات AEG وEV
    تشکر ها
    16,030
    23,086 سپاس از4,889 پست

دوست عزیز مشخصات دزدگیر رو کامل بنویس تا دوستان واساتید بهتر راهنمایی کنند

دزدگیرهای مجیکار داخل باکس ۲تا سوکت داره یکی واسه پالس منفی ودیگری پالس مثبته .در این مدل دقت کنید تا خسارتی به دزدگیر ویا رله مرکزی وارد نکنید
    موفق باشیدClick here to enlarge
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست IMG_۲۰۱۴۱۲۱۵_۱۹۲۱۲۰.jpg  

<<<< اعلام ادرس های جدید سایت>>>>
    <عضویت ویژه سایت با پرداخت آنلاین و فعال شدن آنی >

ONLY
    KIANSAT

نشان دوست نیکو آن است که خطای تو بپوشد و تو را پند دهد و رازت را آشکار نکند

4. 4کاربر از ASALAK بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

karim1350  (19th March 2015),m.jamali (16th December 2014),mahdi6655 (16th December 2014),فتوحی (15th December 2014)

علایق
    صوت وتصوير و برق خودرو
    شغل و حرفه
    ماهواره و برق خودو
    تشکر ها
    394
    379 سپاس از122 پست

Icon11 پاسخ : نصب دزدگیر تصزیری ماجیکار

[QUOTE=ASALAK;436133]دوست عزیز مشخصات دزدگیر رو کامل بنویس تا دوستان واساتید بهتر راهنمایی کنند

دزدگیرهای مجیکار داخل باکس ۲تا سوکت داره یکی واسه پالس منفی ودیگری پالس مثبته .در این مدل دقت کنید تا خسارتی به دزدگیر ویا رله مرکزی وارد نکنید
    موفق باشیدClick here to enlarge[/QUOTE درود دوست عزیز ممنون از راهنمایی مدل دستگاه M100هست من یک مشکل دیگه هم دارم سیم قرمز رو به برق مستقیم وصل کردم وسفید رو به حالت اول سوییچ وسیم زرد رو به استارت بعد سیم حالت دوم رو از وسط قطع کردم و به رله وصل کردم سیم سبز و ابی هم به رله نصب بود .سیم سبز 2
    تا هستش که جای سوکت یکی میشن اون یکی سبز رو کجا ببندم و ایا بقیه درست هستن ممنون میشم راهنمایی کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع