دوستان گلم سلام
میگن کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره اما کوزه ما بد جورشکسته و یکماهه هم به نتیجه ای نرسیدیم
یه گوشی htc DisireV T328W دارم مال خودمه گوشی خوبی بود اما یه ماهه که وقتی وای فای رو روشن میکنم و باهاش کار نمیکنم درست موقعیکه گوشی تو استند بای میره نور ال سی دی خاموش میشه یهویی ریستارت میکنه و وقتیکه وای فای خاموش باشه گوشی سرعتش خیلی پایینه مثلا یه دکمه رو باید چند بار لمس کنی که عمل کنه درست مثل مشکل تاچ . گوشی سوپر سی آی دی و اس اف هست و بوت لودرش هم آنلاکه چند تارامرسمی کارخونه ای ریختم اما هر بار که فلش کردم بدتر از قبل شد چندین رام کاستوم هم زدم نشد که نشد انگاری درست مثل کامپیوتری که هاردش خراب باشه و گیر کنه می مونه یه سری ازدوستان گفتن مشکل سخت افزاری هست و من باطریشو هم نو زدم بازم حل نشد به منبع هم و صل کردم جریان کشی قبل از پاورنداشت و موقعی که روشن شد جریان متغیری از2صدم تا 34 صدم داره در کل اقداماتی که انجام دادم و نتیجه نگرفتم:
1-ریلاک بوت لودر و نصب چند رام RUU
2-انلاک مجدد بوت لودرنصب ریکاوری و چند رام کاستوم
3- تعویض باطری
4- اولترا کردن کامل برد
5-حذف خازن سر کانکتورباطری که به پایه های مثبت و منفی وصله جهت اطمینان ازعدم اتصالی موقتی
دوستان دیگه کلا ازتعمیر اینگوشی نا امیدم و کل فرومهای ایرانی و خارجی رو هم گشتم و جوابی نیافتم اگرکسی راهی بلده راهنمایی کنه سپاسگذارم

توضیح: گوشیرو در حالت خاموش به شارژر وصل میکنم بعد چند دقیقه خود بخود روشن میشه و موقع شارژ هم همش ریستارت میکنه
در موقع ریستارت شدن هم چندین بار ویبره میزند