.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 117

موضوع: سوالات ومشکلات انواع لپ تاب ونوت بوک دراین تایپک مطرح کنید

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط amir2738 Click here to enlarge
    با تشکر از شما استاد گرامی.فکر میکنم مشکل از قسمت اتصال فلت برد پردازشگر به خود پنل LCD هستش.فکر نمیکنم قابل تعمیر باشه؟
    هوالعلیم
    با سلام ، لطفا از قسمتی که طبق تشخیص شما اشکال دارد ، عکس واضح بگیرید تا بنده مشاهده کنم در ضمن آن قسمتی که فرمایش میکنید اشکال دارد را علامت بزنید.
    موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

2. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

amir2738 (5th September 2010),elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (5th September 2010),mohammadbist (22nd December 2011),pal-electronic (5th September 2010)

تشکر ها
    1,478
    219 سپاس از51 پست

چه لب تابي بخرم؟

با سلام.راهنمايي براي خريد يه لب تاب براي كارهاي شخصي كه هم مقاوم و هم شيك باشه(مشكي،15")،با مشخصات سخت افزاري.در رنج قيمت 1 تا1،300 ؟:10:
    ویرایش توسط shok53 : 9th September 2010 در ساعت 14:12

4. 4کاربر از shok53 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),kiani (1st February 2011),Meisam-Alishahi (9th September 2010),mohammadbist (22nd December 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط shok53 Click here to enlarge
    با سلام.راهنمايي براي خريد يه لب تاب براي كارهاي شخصي كه هم مقاوم و هم شيك باشه(مشكي،15")،با مشخصات سخت افزاري.در رنج قيمت 1 تا1،300 ؟:10:
    هوالعلیم
    با سلام ، شما همین سوال را در تایپیک قبلی تان مطرح فرمودید بنده عرض کردم این بخش مربوط است به طرح مشکلات و سوالات سخت افزاری لپ تاب لطفا این سوال را در قسمت مربوط آن مطرح بفرمایید و نظم سایت رو بهم نریزید لطفا جهت طرح سوالتان به لینک مقابل مراجعه بفرمایید.انجمن NOTEBOOK - مجمع متخصصین وتعمیرکاران الکترونیک کیان ست
    با تشکر
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

6. 4کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (8th October 2010),kiani (1st February 2011),mohammadbist (22nd December 2011)

تشکر ها
    0
    16 سپاس از4 پست

با سلام
    من یک لب تاب اچ پی مدل کامپکت دارم وقتی که دکه پاورش رو می زنم برا روشن شدن روشن نمیشه باید چند بار این کار رو تکرار کنم تا روشن بشه و وقتی روشن میشه تصویر ندارم و زود هم خاموش میشه کلر سی موس هم کردم ولی جواب نداده مشکل چیه یکی از خازنهای قهوی رنگ روی برد هم حالت سوختگی پیدا کردن و لی تو تست بازر سالمه مرسی

8. 3کاربر از ashkan_2417 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),Meisam-Alishahi (5th October 2010),mohammadbist (22nd December 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ashkan_2417 Click here to enlarge
    با سلام
    من یک لب تاب اچ پی مدل کامپکت دارم وقتی که دکه پاورش رو می زنم برا روشن شدن روشن نمیشه باید چند بار این کار رو تکرار کنم تا روشن بشه و وقتی روشن میشه تصویر ندارم و زود هم خاموش میشه کلر سی موس هم کردم ولی جواب نداده مشکل چیه یکی از خازنهای قهوی رنگ روی برد هم حالت سوختگی پیدا کردن و لی تو تست بازر سالمه مرسی
    هوالعلیم
    با سلام ، شما قبل از هر چیزی سراغ RAM های لپ تاب برید آنها را خارج ساخته و پایه RAM و اسلات RAM را با اسپری خشک ناهیدشستشو دهید( شستشو اسلات را با دقت انجام دهید و زیاد اسپری نکنید) سپس لپ تاب را چک کنید و نتیجه را اعلام بفرمایید، در ضمن CLR_CMOS در لپ تاب تاثیری چندانی ندارد و تقریبا بی نتیجه است.
    موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

10. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (5th October 2010),kiani (1st February 2011),mohammadbist (22nd December 2011),SURENA (7th October 2010)

تشکر ها
    0
    16 سپاس از4 پست

سلام و خسته نباشید من این کاری رو که گفید کردم و پایه های رو با اسپری شستشو دادم اما هنوز همون مشکل رو دارم به نظر شما از پل جنوبی نیست داغ میکنه اگر روشن بمونه ممکن پشت دستت هم بسوزه خازنها ی اطرافش از یک طرف راه می دهد نشون نمی ده که پل جنوبی سوخته ولی 2 تا از خازنهای قهوه ای پشت برد دقیقاً جایی که پل جنوبی است از هر دو طرف راه می دهد و یکی از خازنهای تو برد هم که کنار ترانزیستور فت است حات سوختگی پیدا کرده ولی تو تست بازر سالم نشون می دهد از بایوس چی میتونه باشه لطفاً کمکم کنید مرسی

12. 4کاربر از ashkan_2417 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),Meisam-Alishahi (6th October 2010),mohammadbist (22nd December 2011),SURENA (7th October 2010)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام و خسته نباشید من این کاری رو که گفید کردم و پایه های رو با اسپری شستشو دادم اما هنوز همون مشکل رو دارم به نظر شما از پل جنوبی نیست داغ میکنه اگر روشن بمونه ممکن پشت دستت هم بسوزه خازنها ی اطرافش از یک طرف راه می دهد نشون نمی ده که پل جنوبی سوخته ولی 2 تا از خازنهای قهوه ای پشت برد دقیقاً جایی که پل جنوبی است از هر دو طرف راه می دهد و یکی از خازنهای تو برد هم که کنار ترانزیستور فت است حات سوختگی پیدا کرده ولی تو تست بازر سالم نشون می دهد از بایوس چی میتونه باشه لطفاً کمکم کنید مرسی
    هوالعلیم
    با سلام ، از حرف های شما مشخص میشه که شما همکار ما هستید پس بهتره که راهنمایی فنی شوید ، ببینید بنده به شیوه کار شما و چگونگی تست قطعات شما آگاهی ندارم ولی تست پل جنوبی به این صورت که شما فرمایش می کنید نیست ، دو سرخازنهای SMD 0.1 واتی اطراف پل را نسبت به GD (بدنه ) چک کنید در صورتی که بیزر بوق ممتد زده ولی مولتی متر عدد 8 الی 35 را نشان دهد مشکلی نیست البته بسته به نوع مدار پیرامون و توابع منطقی آن دارد بوق زدن ممتد بیزر بر سر خازنها ، در مدارات مجتمع نشان دهنده خرابی پل نیست در ضمن فرمایش نکردید که نوع داغ کردن پل به چه صورتی است ( سطحی _ نقطه ای ) که در دو مورد ذکر شده هرکدام علت خاصی دارد در صورت داغ کردن نقطه ای ( یعنی وقتی که انگشت را بر روی چیپ قرار دادید داغ شدن را به صورت نقطه ای حس میکنید تا جائیکه انگشتتان بسوزد ) در اغلب این موارد مشکل از خود چیپ است و در مورد گرم شدن سطحی عوامل زیادی وجود دارد که ذکر عوامل در حوصله شما و وقت بنده نیست شما مشخص کنید که نوع حرارت چیپ به چه صورتی است تا بهتر و دقیق تر راهنمایی شوید.
    موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

14. 7کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

amir2738 (7th October 2010),elc.rgb (5th November 2011),jesus (6th October 2010),KIAN FAR (6th October 2010),kiani (1st February 2011),mohammadbist (22nd December 2011),SURENA (7th October 2010)

تشکر ها
    0
    16 سپاس از4 پست

سلام و خسته نباشید قبلش مرسی از راهنمایی های شما و تشکر و سپاس فراوان
    گرم شدن چیپ از نوع نقطه ای است و بشیتر وسط چیپ داغ میشه تا اطراف اون و خازنهای قهوهای یک طرف به بدنه بوق می زنه و طرف دیگه نه اونطرف که بوق میزنه بوق ممتد است اطاف چیپ بوق نمیزنه بلکه پشت چیپ اگه بخوام صد در د مطمئن شم که از خود چیپ است چکار باید بکنم راستش من تازه تعمیرات لب تاب رو کار میکنم و زیاد وارد نیستم بازم تشکر از حصله که به خرج می دید و راهنمایی های که انجام می دید .

16. 5کاربر از ashkan_2417 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (6th October 2010),Meisam-Alishahi (6th October 2010),mohammadbist (22nd December 2011),SURENA (7th October 2010)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام و خسته نباشید قبلش مرسی از راهنمایی های شما و تشکر و سپاس فراوان
    گرم شدن چیپ از نوع نقطه ای است و بشیتر وسط چیپ داغ میشه تا اطراف اون و خازنهای قهوهای یک طرف به بدنه بوق می زنه و طرف دیگه نه اونطرف که بوق میزنه بوق ممتد است اطاف چیپ بوق نمیزنه بلکه پشت چیپ اگه بخوام صد در د مطمئن شم که از خود چیپ است چکار باید بکنم راستش من تازه تعمیرات لب تاب رو کار میکنم و زیاد وارد نیستم بازم تشکر از حصله که به خرج می دید و راهنمایی های که انجام می دید .
    هوالعلیم
    با سلام ، طبق فرمایشات و تستی که انجام دادید مشکل از چیپ است اما به جهت اینکه شما بخواهید پارامتر های دیگری را چک کنید تا از اشکال چیپ مطمئن شوید و چون موارد تست جنوبی زیاد است با اجازه مدیریت و هیئت مدیره محترم سایت شماره تماسم را برای شما پیام خصوصی می کنم تا تلفنی راهنمایی شوید . (البته باید اجازه دهید تا با مدیریت محترم و یا معاونت محترم سایت جهت ارسال شماره تماس هماهنگ کنم)
    موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

18. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),jesus (6th October 2010),KIAN FAR (6th October 2010),kiani (1st February 2011),mohammadbist (22nd December 2011)

تشکر ها
    0
    16 سپاس از4 پست

سلام خوبيد شما
    من ولتاژ رم رو دارم ولي فركانس رو ندارم فكر كنم بايوس باشه
    presario f700
    mxe 07164
    29lv008gttc-70g
    2u473400

20. 4کاربر از ashkan_2417 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),Meisam-Alishahi (7th October 2010),mohammadbist (22nd December 2011),pal-electronic (7th October 2010)

صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع