.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 117

موضوع: سوالات ومشکلات انواع لپ تاب ونوت بوک دراین تایپک مطرح کنید

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط dimorun Click here to enlarge
    شما راه زنده کردن باتری های مرده رو تایید می کنید ؟

کافی است باتری را به مدت 14 الی 15 ساعت در داخل فریزر قرار دهید!

تا باتری لپ تاپ شما کاملأ فریز شود!

سپس باتری را 3 الی 4 بار شارژ و دشارژ نمایید.

اکنون باتری لپتاپ شما پس از گذراندن یک خواب زمستانی جان تازه ای پیدا کرده است و میتوانید بیش از گذشته برای شما کار کند.

شما تایید میکنید این مطلب رو ؟

هوالعلیم

با سلام ، بنده به شخصه این کار رو برای لپ تاپ هایی که به کلینیک خانه سخت افزار نکا میارن انجان نمیدم ، خیلی از کارها انجام شدنی است اما اصولی نیست ، مثل همین کاری که شما فرمودید ، یا قرار دادن باطری قلمی ضعیف شده بر روی سطح داغ یا بخاری که این عمل باعث میشه باطری مجددا برای چند وقت دیگر کار کنه ، اساسا کارکردن سلولهای باطری یک فرایند کاملا شیمیایی هست و مواد کربنی داخل باطری با تحریک های خارجی دستخوش تغییرات میشوند، اما این تغییرات بصورت ثابت و دائمی نیستند . پیشنهاد بنده به شما به جهت استفاده بهینه از لپ تاپ و عدم by pass شدن ولتاژ باطری معیوب به دستگاه ، خرید باطری نو و اورجینال میباشد.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

2. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

dimorun (13th April 2011),elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (13th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (13th April 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط armmman1 Click here to enlarge
    با سلام خدمت همه دوستان سایت
    یه لپ تاپ chain tech هست که وقتی روشن میشه روی صفحه لوگوی بایوس هنگ میشه و همه LED روشن میشن و جالبه که با فشار دادن 8 بار از هر کدام از کلیدهای صفحه کلید هنگ بر طرف میشه و سیستم بالا میاد
    البته بعضی از مواقع هم این مشکل پیش نمیاد و سیستم راحت بالا میاد لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
    در ضمن من کار تعمیرات کامپیوتر انجام میدم و با تعمیر لپ تاپ هم تا حدودی آشنا هستم .

هوالعلیم

با سلام ، شما ابتدا هارد را از دستگاه جدا بفرمایید مشاهده کنید که آیا هنگ برطرف میشه یا خیر ، اگر هنگ برطرف نشد با تعویض ram دستگاه را تست نمایید . لطفا نتیجه را اعلام بفرمایید.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

4. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (13th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (13th April 2011)

تشکر ها
    0
    10 سپاس از2 پست

با تشکر از توجه و پاسخ شما عرض شود که مشکل با مواردی که فرمودید رفع نشد حتی دوتا خازن رو که کمی باد کرده بودن تعویض کردم اما مشکل همچنان پا برجاست

6. 5کاربر از armmman1 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),Meisam-Alishahi (17th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (13th April 2011)

تشکر ها
    8
    77 سپاس از19 پست
    سلام

آقاعماد من همه ی کارایی راکه گفتی مو به مو انجام دادم (مشکل من این بود که لپ تاپ دل اینسپایرون ان5010 داشتم ووقتی خاموش یاریستارتش میکردم ویندوز بالا نمی آمد وویندوزسون هم نصب نمیشه درضمن دو ماه قبل هم این مشکل برام پیش اومدوگارانتی یک سال داشت بردم درستش کردن وگفتن مشکل ازهاردشه وخلاصه دوباره روز ازنو نوروزی ازنو این مشکل برام پیش اومده ودوباره دوستام گفتن باید فرمت بشه وکل اطلاعاتم راکه باچه زحمتی بدست اورده بودم به باد رفت تاحالا بیش از هفتاد سی دی آموزشی وهفت سیدی نصبی آموزشی راسه بارکپی وفرمت کردم میترسم دیگه دوی دی رامش خراب بشه(منظورم اینه که من کارم بیشترنگاه کردن به فیلمهای آموزشی هست).
    خواهش میکنم کمکم کنید که فقط امیدم راهنمایی های شما هست.

8. 6کاربر از golamir بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (24th April 2011),Meisam-Alishahi (17th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (16th April 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط armmman1 Click here to enlarge
    با تشکر از توجه و پاسخ شما عرض شود که مشکل با مواردی که فرمودید رفع نشد حتی دوتا خازن رو که کمی باد کرده بودن تعویض کردم اما مشکل همچنان پا برجاست
    هوالعليم

با سلام ، اساسا لپ تاپ شما ظاهري شبيه لپ تاپ دارد اما در اصل ساختار فيزيكي داخلي آن و المانهاي مربوطه كاملا با pc مطابقت ميكند طبق فرمايشات شما و كارهايي كه انجام داديد ميتوان به اينصورت نظر داد ابتدا cpu دستگاه را تعويض نماييد و درجه حرارت را در setup چك نماييد اگر همچنان مشكل رفع نشد بايوس دستگاه را پروگرام نماييد در صورت نتيجه نگرفتن از موارد پيشنهادي بنده ، اندازه v core , v ram , f ram , pin 13 14 15 pci slat را اعلام بفرماييد.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

10. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (24th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),M_Repair (24th April 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (24th April 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط golamir Click here to enlarge
    سلام

آقاعماد من همه ی کارایی راکه گفتی مو به مو انجام دادم (مشکل من این بود که لپ تاپ دل اینسپایرون ان5010 داشتم ووقتی خاموش یاریستارتش میکردم ویندوز بالا نمی آمد وویندوزسون هم نصب نمیشه درضمن دو ماه قبل هم این مشکل برام پیش اومدوگارانتی یک سال داشت بردم درستش کردن وگفتن مشکل ازهاردشه وخلاصه دوباره روز ازنو نوروزی ازنو این مشکل برام پیش اومده ودوباره دوستام گفتن باید فرمت بشه وکل اطلاعاتم راکه باچه زحمتی بدست اورده بودم به باد رفت تاحالا بیش از هفتاد سی دی آموزشی وهفت سیدی نصبی آموزشی راسه بارکپی وفرمت کردم میترسم دیگه دوی دی رامش خراب بشه(منظورم اینه که من کارم بیشترنگاه کردن به فیلمهای آموزشی هست).
    خواهش میکنم کمکم کنید که فقط امیدم راهنمایی های شما هست.

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز بايد خدمتتان عرض كنم كه با فرمت معمولي و fdisk كردن هارد مشكل هارد برطرف نميشه ، شما ابتدا يك سي دي Hiren Boot تهيه كنيد و با برنامه MHDD كل سطح Data Area هارد را اسكن نماييد و وضعيت را اعلام بفرماييد يا ميتوانيد با برنامه HDTune وضعيت هارد را چك بفرماييد در صورت چك كردن هارد با HDTune چند شات از تمامي تب هاي اين برنامه تهيه كرده و ارسال بفرماييد .
    موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

12. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (24th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),M_Repair (24th April 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (24th April 2011)

تشکر ها
    11,217
    5,133 سپاس از745 پست

با سلام :

ایا لب تاب دل مدل D830 LATITUDE وب کم دارد ؟ اگر خیر . یک سنسور یا لنز کنار لولای سمت چپ ال سی دی هست . این چیه و برای چیست ؟

در عکس ضمیمه مشخص شده :
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست DSC01033.jpg  
    لطفا تاپیک را تا نتیجه نهایی ادامه دهید

14. 7کاربر از khadem بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (24th April 2011),Meisam-Alishahi (24th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),M_Repair (24th April 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (24th April 2011)

تشکر ها
    12
    82 سپاس از23 پست

لپ تاب وایو مدل VGN-C260E

باسلام من یه لپ تاب وایو مدل VGN-C260E داذم که به دلیله ارتباط با یک مصرف کننده با ولتاژ بالاتر سوخت آیا امکانه تعمیرش هست لطفا راهنمایی کنید
    با سپاس
    Click here to enlarge

16. 6کاربر از مهدی نصرتی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),Meisam-Alishahi (24th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),M_Repair (24th April 2011),omeed_1355 (24th May 2011),عماد عموئي (24th April 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط khadem Click here to enlarge
    با سلام :

ایا لب تاب دل مدل D830 LATITUDE وب کم دارد ؟ اگر خیر . یک سنسور یا لنز کنار لولای سمت چپ ال سی دی هست . این چیه و برای چیست ؟

در عکس ضمیمه مشخص شده :

هوالرزاق

با سلام خدمت khadem ، لپ تاپي كه شما داريد متأسفانه وب كم ندارد و آن جايي را كه در عكس نشان داديد براي حسگر نور محيط است.
    و كارش اين است كه زماني نور محيط كم يا زياد ميشود اين حسگر براساس نور محيط ، نور صفحه ال سي دي را تنظيم ميكند.

Click here to enlarge

موفق باشيد

[CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

18. 8کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),khadem (24th April 2011),KIAN FAR (24th April 2011),Meisam-Alishahi (24th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),M_Repair (24th April 2011),omeed_1355 (24th May 2011),شهریار (24th April 2011)

شغل و حرفه
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط مهدی نصرتی Click here to enlarge
    باسلام من یه لپ تاب وایو مدل VGN-C260E داذم که به دلیله ارتباط با یک مصرف کننده با ولتاژ بالاتر سوخت آیا امکانه تعمیرش هست لطفا راهنمایی کنید
    با سپاس
    Click here to enlarge

هوالعليم

با سلام ، لطفا جمله ،
    به دلیله ارتباط با یک مصرف کننده با ولتاژ بالاتر سوخت
    را بيشتر توضيح دهيد و بفرماييد كه چه نوع مصرف كننده اي بوده ؟ و هم اكنون لپ تاپ شما در چه وضعيتي است؟ در ضمن ناراحت نباشيد لپ تاپ با هر وضعيت خرابي قابل تعمير است.

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

WWW.NHH.IR

20. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (24th April 2011),mohammadbist (25th December 2011),omeed_1355 (24th May 2011),شهریار (24th April 2011),عماد عموئي (25th April 2011)

صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع