.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: خاموش شدن لبتاب dell vostro 1520

تشکر ها
    60
    655 سپاس از166 پست

پیش فرض خاموش شدن لبتاب dell vostro 1520

لبتاب را صبح خاموش کردم ولی عصر هر چی دکمه پاور را فشار دادم دیگر لبتاب روشن نشد و رم و cpu ,hdd غیره را در اوردم بازم هی عکس العملی نشان نداد حتی چراغ وصل کردن اداپتور هم نمی ایید اداپتور را چک کردم ولتاز ان درسته و خود لبتاب را باز کردم پاورجک هم درست بود و ولتاز تا قسمت های مختلف هم می ایید لطفا راهنمایی کنید من تا حدی در تعمیرات pc وارد هستم ولی در لبتاب نه لطفا راهنماییی کنید

2. 5کاربر از abas_65 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bahram chobin (15th July 2014),M.Salehi  (15th July 2014),masoud-sat (15th July 2014),mohaddess (14th July 2014),کشمیری (24th February 2017)

تشکر ها
    60
    655 سپاس از166 پست

پیش فرض پاسخ : خاموش شدن لبتاب dell vostro 1520

با سلام خدمت شما دوستان و بر اساس مطالب درون سایت فکر کنم باید بایوس ان اپدیت شود ببخشید برنامه بایوس چند مگ می باشد

4. 3کاربر از abas_65 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (15th July 2014),masoud-sat (15th July 2014),کشمیری (24th February 2017)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط abas_65 Click here to enlarge
    با سلام خدمت شما دوستان و بر اساس مطالب درون سایت فکر کنم باید بایوس ان اپدیت شود ببخشید برنامه بایوس چند مگ می باشد

سلام
    دوست عزیز
    نمیدونم حجمش دقیقا چقدر هست ولی شما برای آپدیت بایوس نیاز دارید دستگاه روشن بشه و حداقل تا محیط داس بالا بیاد
    در صورتی که دستگاه شما اصلا استارت نمیشه !!
    بهرحال بایوس یکی از گزینه های تعمییری در مورد دستگاه شماست که در این شرایط باید فایل بایوس رو با پروگرمر داخل ایسی بریزید

موفق باشید

6. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

babak.b (15th July 2014),bahram chobin (15th July 2014),masoud-sat (15th July 2014),SALEH (15th July 2014),کشمیری (24th February 2017)

تشکر ها
    60
    655 سپاس از166 پست

با تشکر از شما روشی هست بدون باز کردن بایوس را ریکاوری کرد . ثانیا سایت دل بسته است نمی توانم فایل بایوس را بگیرم و از سایت های دیگر گرفتم بعضی ها 3 مگ و بعضی ها 45 مگ بود مرا در شک انداخته کدام درست است لطفا راهنمایی کنید

8. 4کاربر از abas_65 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (15th July 2014),masoud-sat (15th July 2014),mohammad1362 (15th July 2014),کشمیری (24th February 2017)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط abas_65 Click here to enlarge
    با تشکر از شما روشی هست بدون باز کردن بایوس را ریکاوری کرد . ثانیا سایت دل بسته است نمی توانم فایل بایوس را بگیرم و از سایت های دیگر گرفتم بعضی ها 3 مگ و بعضی ها 45 مگ بود مرا در شک انداخته کدام درست است لطفا راهنمایی کنید

سلام
    خوب دوست عزیز در پست قبلی عرض کردم
    شما در حالتی که دستگاه کاملا خاموش هست نمیتونید بایوس رو به دستگاه منتقل کنید!
    تنها راهش اینه که ایسی بایوس بیرون بیاد و با دستگاه پروگرمر فایل بهش تزریق بشه

در ضمن اون فایلی که در سایت رسمی هست جهت آپدیت بایوس هست و با فایل تزریقی با پروگرمر کاملا متفاوت هست
    شما باید در صورت تمایل به تزریق بایوس با پروگرمر فایل سالم رو از یک ایسی فلش دستگاه سالم بک آپ بگیرید و استفاده کنید
    یا اینکه قبلا شخص دیگری این بکاپ رو در سایتی قرار داده باشه

کلا مساله کمی مشکل هست با در نظر گرفتن اینکه مورد... بایوس زدن تنها یک احتمال برای حل مشکل دستگاه شماست

موفق باشید

10. 4کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

babak.b (15th July 2014),masoud-sat (15th July 2014),mohammad1362 (9th December 2014),کشمیری (24th February 2017)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع