.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست بایوس لبتابs.ericssonمدلk1595c

تشکر ها
    5,571
    5,301 سپاس از984 پست

پیش فرض درخواست بایوس لبتابs.ericssonمدلk1595c

سلام
    دوستان نیاز فوری به بایوس این مدل
    لبتاب رو دارم.مرسی

2. نمایش تمام تشکر های bahram chobin در این پست:

yeknaz3 (23rd May 2014)

تشکر ها
    5,571
    5,301 سپاس از984 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست بایوس لبتابs.ericssonمدلk1595c

سلام
    به گفته یکی از دوستان عزیزم این مدل لبتاب یه لبتاب مشترک هست و هیچ شرکت و سایتی ساپورتش نمیکنه و به هیچ وجه نمیشه بایوس این مدل رو گیر آورد.مادربردش هم ساخت شرکتlg هست
    با تزریق بایوس یک مدل لبتابlg(به صورت کوشش و خطا)مشکل حل شد و لبتاب بخوبی کار میکنه.فقط هنگام بالا اومدن سیستم بجای لوگویs.ericssonلوگویlgبالا میاد.وهیچ مشکلی نداره.

از جناب استاد عزیز اقای علیشاهی بسیار گله مندم .ایشون استاد و مدیر این بخش هستن ولی کم لطفی میکنن و به سایت سر نمیزنن.این بخش بخاطر نداشتن مدیر فعال خوابیده.امیدوارم این بخش هم فعال بشه
    مرسی

4. نمایش تمام تشکر های bahram chobin در این پست:

Meisam-Alishahi (22nd May 2014)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست بایوس لبتابs.ericssonمدلk1595c

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط bahram chobin Click here to enlarge

از جناب استاد عزیز اقای علیشاهی بسیار گله مندم .ایشون استاد و مدیر این بخش هستن ولی کم لطفی میکنن و به سایت سر نمیزنن.این بخش بخاطر نداشتن مدیر فعال خوابیده.امیدوارم این بخش هم فعال بشه
    مرسی

هوالعلیم

با سلام خدمت دوست بزرگوار جناب چوبین عزیز ، انتقاد شما از نحوه عملکرد بنده در این سایت رو قبول دارم و به این مسئله هم کاملا واقفم اما وقتم بسیار محدود هست ولی تا جایی که بتونم انجام وظیفه میکنم البته لازم به ذکر هست که بعضی از سوالات دوستان و کاربران تکراری هست و کاربر حتی به خودش زحمت جستجو در تاپیک های مشابه رو نمیده یا بعضی وقتها دوستان سوالی میپرسند که خیلی کلی هست مثلا : (( مادربردم روشن میشه اما تصویر ندارم )) و سوالاتی از این قبیل که اگر بنا به پاسخ گویی به این سوالات باشد بنده باید چندین صفحه تایپ کنم و کلی از بخشها رو تشریح کنم و یا در بعضی دیگر از سوالات ، کاربر همکار سوال میپرسه و بنده رو مورد خطاب قرار میده و از من جواب میخواد که مثلا فلان قسمت مادربرد لپ تاپ خراب شده من چکار کنم؟ بنده میام پاسخ این آقا رو میدم بعدش این کاربر حتی به خودش زحمت نمیده جواب بده آیا مشکل حل شد یا خیر و یا اینکه بر خلاف نظر بنده میاد و به تشخیص خودش یه کار دیگه ای میکنه بعد دوباره از من نظر میخواد !!! و یا کاربری میاد سوالی میپرسه بعدش بعضی از دوستان میان جواب میدن که در بعضی از مواقع پاسخ کاملا اشتباه است و به جهت اینکه فضای سایت مشوش نشه و دوستانی که زحمت کشیدند و پاسخ دادند از بنده حقیر ناراحت نشن پاسخ اون کاربر رو نمیدم متاسفانه این نکات مواردی هستند که باعث میشه کمتر تاپیک ایجاد کنم . من برای مدیر این سایت خوب و بزرگ احترام بسیار زیادی قائلم و ایشون فردی بسیار زحمتکش و بزرگوار هستند و هیئت مدیره این سایت هم که اغلب از دوستان بنده هستند انسانهای زحمت کش ، باسواد و بی ادعایی هستند به همین دلایل هست که من در این سایت اگر چه کمرنگ اما بصورت دائم حضور دارم و بصورت تلفنی ، جواب دادن به پیام خصوصی و پاسخ به پست زده شده انجام وظیفه میکنم و ان شاالله تا جایی که وقتم به من اجازه بده در خدمت شما و دوستان باشم.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

6. نمایش تمام تشکر های Meisam-Alishahi در این پست:

ASHKAN-NO (23rd May 2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع