.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: ارتقا گوشی سونی اکسپریا sp

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

Icon7

دست درد نکنه داداش ممنونم یچیزی دیگه اره مصرف باطریم بالاتر رفته به نظر شما باطریم خراب نشده چون خیلی زودتر از اون رام 4.1باطری خالی میکنه دمت گرم داداش خیلی اقایی

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

Icon7

داداش بازم مزاحم شدم میخواستم بگم ی جوری توضیح بده که من حالیم بشه چون من وارد نیستم بازم ی دنیا ممنونتم ببخشید اذیتت میکنم چون تازه گرفتم گوشیو اعصابم ریخته به هم

علایق
    الکترونیک - کامپیوتر - اتومبیل
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

سلام جلال جان
    این فایل آخرین آپدیت واسه گوشی شما :
    دانلود رام خاورمیانه
    دانلود رام اروپا
    اگه منوی فارسی واسه گوشی میخواید رام خاورمیانه دانلود کنید اما اگه فقط کیبرد فارسی واسه تایپ مسیج و غیره میخواید رام اروپا دانلود کنید (من توصیه میکنم رام اروپا دانلود کنید)
    فایل آپدیت رو دانلود کنید و از این آموزش برای ارتقا گوشیتون استفاده کنید :

آموزش فلش کردن گوشی های سونی اندرویدی با نرم افزار FlashTool

قبل از فلش کردن بهتره گوشی رو از مسیر Settings > Backup & Reset > Factory Rest به تنظیمات کارخونه برگردونید و بعد گوشی رو فلش کنید
    Only Kiansat

4. نمایش تمام تشکر های Arash_323 در این پست:

جلال s (22nd February 2014)

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

Icon7

خیلی خیلی ممنونم داداش واقعا یک دنیا ممنون هنوز کاری رو گوشی انجام ندادم ولی با این توضیحات حتما میتونم گوشیمو درس کنم انجام که دادم خبرشو حتما بهت میدم خیلی گلی

6. نمایش تمام تشکر های جلال s در این پست:

Arash_323 (22nd February 2014)

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

Icon9

سلام داداش من برناممه فلش تول نصب کردم بعد رفتم تو پوشه درایور برای ساختن درایو تواون لیست گوشی من نبود طبق گفته شما همه تیک هارو زدم وزدم نصب بشه تو مرحله ای که میخواد دراوسازی کنه ارور میزنه از برنامه AdbDriverInstaller هماستفاده کردم اینم ارور داد در ضمن ویندوزم 8 نصب رو کامپیوترم من فک کنم از کامپیوتر باشه اره شاید رو ویندوز 8 جواب نمیده .شما چی فکر میکنی؟ داداش شرمنده مزاحم میشم .اگه راه حلی داری ممنون میشم بگی چیکار کنم برنامه فلش تول هم اخرین ورژن نصب کردم

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

اقا من تونستم گوشیمو فلش کنم برنامه اروپارو ریختم منوش اینگلیسی شده بد میخوام برنامه فارسیشو بریزم رام فارسیرو دانلود کردم ولی ی مشکلی هست وقتی رام داخل پوشه فلش تول کپی میکنم نمیشناسه البته من رام اروپارو به ftfتبدیل کردم همین کارو با رام فارسی کردم ولی فلش تول نمیشناسه چون فایل rarکه باز کردم توش 4تا فایا rar قرار داشت نمیدونم فایلاارو باید دونه دونه بریزم خواهش میکنم ی راهنمایی کنید ممنون

9. نمایش تمام تشکر های جلال s در این پست:

Arash_323 (2nd March 2014)

علایق
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

پیش فرض پاسخ : ارتقا گوشی سونی اکسپریا sp

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط جلال s Click here to enlarge
    اقا من تونستم گوشیمو فلش کنم برنامه اروپارو ریختم منوش اینگلیسی شده بد میخوام برنامه فارسیشو بریزم رام فارسیرو دانلود کردم ولی ی مشکلی هست وقتی رام داخل پوشه فلش تول کپی میکنم نمیشناسه البته من رام اروپارو به ftfتبدیل کردم همین کارو با رام فارسی کردم ولی فلش تول نمیشناسه چون فایل rarکه باز کردم توش 4تا فایا rar قرار داشت نمیدونم فایلاارو باید دونه دونه بریزم خواهش میکنم ی راهنمایی کنید ممنون
    سلام ببخشید من چند روز نبودم
    فایل رو باز کنید و اون 4 تا فایل rar کنار هم قرار بدین و روی فایل اول (فایل شماره 1 یا اونکه آخرش عدد نداره) کلیک راست کرده و Extract کنید
    بعد فایل FTF که از فشردگی خارج شده رو توی فلش تول کپی کنید

راستی اون مشکلتون که با درایور بود چطوری حل کردین؟ از یه ویندوز دیگه استفاده کردین؟
    ویرایش توسط Arash_323 : 2nd March 2014 در ساعت 02:28
    Only Kiansat

11. نمایش تمام تشکر های Arash_323 در این پست:

جلال s (2nd March 2014)

تشکر ها
    49
    27 سپاس از14 پست

سلام خوبی داداش نه یوزرمو پاک کردم ی یوزر جدید ساختم درس شد اره داداش دیدم جواب ندادی گفتم شانسی خودم همین کاری که شماگفتی انجام دادم درست شد ممنون از راهنماییت خیلی کمکم کردی راستی او ستای دیگه چیه فایلاش تکراریه فک کنم یا فرق میکنه؟

13. نمایش تمام تشکر های جلال s در این پست:

Arash_323 (2nd March 2014)

علایق
    تشکر ها
    2,065
    4,138 سپاس از471 پست

پیش فرض پاسخ : ارتقا گوشی سونی اکسپریا sp

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط جلال s Click here to enlarge
    سلام خوبی داداش نه یوزرمو پاک کردم ی یوزر جدید ساختم درس شد اره داداش دیدم جواب ندادی گفتم شانسی خودم همین کاری که شماگفتی انجام دادم درست شد ممنون از راهنماییت خیلی کمکم کردی راستی او ستای دیگه چیه فایلاش تکراریه فک کنم یا فرق میکنه؟
    سلام دوباره

اگه منظورتون اون سه تا فایل rar هست نه اونا اضافه نیستن اونا تیکه های فایل اصلی هستن اگه حجم هر 4 تا فایل rar رو باهم جمع کنید با فایل ftf تقریبا برابره
    بهتره برنامه فلش تول و دوتا رام ftf رو یه جا نگه دارید واسه وقتی که اگه خواستین دوباره فلش کنید و فایلهای rar رو میتونید پاک کنید
    Only Kiansat

15. نمایش تمام تشکر های Arash_323 در این پست:

جلال s (3rd March 2014)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع