.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: کمک در مورد نهوه ساختن ایل ایدی

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

پیش فرض کمک در مورد نهوه ساختن ایل ایدی

سلام :لطفا در مورد نهوه ساختن ایل ایدی در حال حاضر در ایران راهنمایی کنید با تشکر
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

2. 3کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (3rd January 2014),NPS2014 (3rd January 2014),saeed sky (11th January 2014)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد نهوه ساختن ایل ایدی

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m.aminifar Click here to enlarge
    سلام :لطفا در مورد نهوه ساختن ایل ایدی در حال حاضر در ایران راهنمایی کنید با تشکر

سلام جناب امینی فر

تونت چندتا راهکار برای اضافه کردن ایران به لیست کشورها گذاشته بودن
    ولی متاسفانه من تست کردم جواب نداد

4. 6کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th December 2014),HrM.MOB!LE (13th January 2014),m.aminifar (3rd January 2014),NPS2014 (3rd January 2014),saeed sky (11th January 2014),اث میلان (2nd November 2014)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge

سلام جناب امینی فر

تونت چندتا راهکار برای اضافه کردن ایران به لیست کشورها گذاشته بودن
    ولی متاسفانه من تست کردم جواب نداد

من هم تست کردم بی نتیجه بود
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

6. 4کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th December 2014),M.Salehi  (15th March 2014),saeed sky (11th January 2014),اث میلان (2nd November 2014)

تشکر ها
    28
    36 سپاس از9 پست

Icon14 پاسخ : کمک در مورد نهوه ساختن ایل ایدی

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m.aminifar Click here to enlarge
    من هم تست کردم بی نتیجه بود
    با اجازه اساتید بزرگ خودم

شناسه کاربری اپل یا همان Apple ID در اپل برای iTunes Store، App Store، iBookstore و Mac App Store یکسان می باشد و تنها با داشتن یک Apple ID می توانید از این فروشگاه ها نرم افزار، آهنگ، کتاب و مجله دانلود دریافت (مجانی یا خریداری) کنید.
    اگر شما شناسه کاربری اپل یا Apple ID دارید:
    زمانی که شما از خدمات اپل مانند فروشگاه آنلاین اپل یا ثبت محصول به صورت آنلاین استفاده می کنید به این معنا است که شما شناسه کاربری اپل دارید و می توانید از این شناسه برای ایتیونز (iTunes)، فروشگاه نرم افزار های مک (Mac App Store)، سرویس ابر اطلاعات (iCloud)، سرویس پیغام چند رسانه ای (iMessage)، سرویس تماس تصویری (FaceTime)، سرویس بازی (Game Center) و دیگر سرویس های اپل استفاده کنید.
    پیشنهاد اپل در استفاده از این شناسه این است که هر کاربر تنها یک شناسه داشته باشد و از ساخت چند شناسه (Apple ID) خودداری کنید.
    اگر شما هنوز شناسه کاربری اپل (Apple ID) ندارید این مقاله به شما نحوه ساخت آن در کامپیوتر شما به وسیله نرم افزار iTunes یا در دستگاه های iOS (ایفون، آی-پد و آیپاد لمسی) آموزش می دهد.
    قبل از شروع ساخت این شناسه این نکته را برای کاربران داخل ایران باید متذکر شویم که ساخت این شناسه برای کاربران داخل ایران محدود می باشد و این به این معنا می باشد که این کاربران می بایست از سرویس های مخفی کننده آدرس اینترنتی (IP) استفاده کنند و این موضوع باید در تمام مراحل ساخت، دانلود یا خرید نرم افزار رعایت شود.
    ساخت شناسه کاربری اپل در کامپیوتر:
    ۱. نرم افزار آیتیونز را بر حسب سیستم عامل (ویندوز یا OSX) دانلود و نصب کنید.
    ۲. بر روی iTunes Store (در سمت راست پنجره آیتیونتز) کلیک کنید و کشور خود را به وسیله پرچمی که در گوشه سمت راست قرار دارد انتخاب کنید.
    نکته: کاربران داخل ایران با توجه به اینکه تمام کارت های خرید اپل که توسط فروشندگان ارایه می شود متعلق به کشور آمریکا می باشد، می بایست این کشور را انتخاب کنند.
    ۳. به فروشگاه نرم افزار اپل (App Store) با کلیک کردن بر روی آن بروید.

۴. قبل از ساخت شناسه شما ابتدا می بایست یک نرم افزار مجانی را دانلود کنید. برای پیدا کردن نرم افزار مجانی به لیست های برترین ها در سمت راست پنجره نگاه کنید. سپس به پایین بروید تا به لیست برترین نرم افزارهای مجانی (Top Free App) برسید. سپس یکی از آنها را انتخاب و در صفحه بعد بر روی دکمه Free App در زیر آیکون نرم افزار کلیک کنید.

۵. در پنجره باز شده بر روی ساخت شناسه کاربری اپل یا Create Apple ID کلیک کنید.

۶. شما به صفحه ساخت شناسه اپل (Welcome to the iTunes Store) انتقال داده می شوید. بر روی دکمه ادامه (Continue) کلیک کنید.

۷. شما در این مرحله نیاز است که قرارداد استفاده از فروشگاه اپل را قبول کنید. برای این کار چک مارک “I have read and agree to these terms and conditions.” را بزنید.
    ۸. بر روی دکمه ادامه (Continue) کلیک کنید.
    ۹. آدرس پست الکترونیکی (Email)، رمز ورود برای شناسه کاربری (بهتر است با رمز عبور پست الکترونیکی متفاوت باشد) و در ادامه سئوال های امنیتی را انتخاب و پاسخ آن را بنویسید، سپس تاریخ تولد خود وارد نمایید.
    ۱۰. شما می توانید یک آدرس پست الکترونیکی دیگر برای بازیابی رمز ورود در زمان فراموشی نیز وارد کنید که پیشنهاد ما به شما این است که حتما این قسمت را پر کنید.
    ۱۱. سپس بعد از اطمینان از درستی اطلاعت بر روی دکمه ادامه (Continue) کلیک کنید.

۱۲. گزینه هیچکدام (None) را از لیست نوع پرداخت (Payment Type) انتخاب کنید.

نکته: کاربرانی که در این قسمت گزینه None برای آنها نمایش داده نمی شود به دلیل اتصال به اینترنت با آدرس اینترنتی مناطق غیر مجاز به ایجاد شناسه کاربری اپل بدون ارایه کارت اعتباری است. برای رفع این مشکل از پروکسی یا *** های قانونی استفاده کنید تا این گزینه برای شما نمایش داده شود.
    ۱۳. پس از پر کردن قسمت های نام و آدرس بر روی دکمه ادامه (Continue) کلیک کنید.
    نکته: آدرس اعلام شده می بایست آدرسی صحیح باشد در غیر اینصورت مورد تایید قرار نمی گیرد. شما می توانید از آدرس زیر به عنوان نمونه استفاده کنید:
    Address: No. 1, Prospect Park W, Brooklyn
    Town/City: New York
    State/Province: New York
    Postal Code (Zip Code): 11215
    Country: United States
    Daytime Phone: 1 020 5556436
    Evening Phone: 1 456 2584563
    Mobile Phone: 0098 920 1234567
    ۱۴. در انتها صفحه صحت اطلاعات (Verify your Account) یه شما نمایش داده می شود. سپس می بایست به صندوق پست الکترونیکی (Mailbox) خود رفته و نامه الکترونیکی (email) تایید اطلاعات ارسال شده توسط فروشگاه آینتونز (iTunes Store) را پیدا کنید.
    ۱۵. نامه الکترونیکی را باز کرده و بر روی لینک تایید (Verify Now) کلیک کنید.

۱۶. زمانیکه بر روی لینک کلیک کردید سایت شناسه اپل از شما می خواهد که به وسیله شناسه اپل (پست الکترونیکی و رمز عبور وارد شده در قسمت ۹) خود وارد شوید.
    ۱۷. بعد از ورود شما می بایست نامه الکترونیکی با عنوان “Return to the Store” دریافت کنید.
    ۱۸. حال زمانی که شما در آیتیونر وارد می شوید پنجره موفقیت ساخت شناسه اپل (Apple ID) مانند شکل زیر به شما نمایش داده می شود و با کلیک بر روی شروع خرید (Start Shopping) شما به صفحه خانگی فروشگاه اپل ارجاع داده می شوید.

8. 6کاربر از amiredg بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th December 2014),ezdeham (29th December 2014),m.aminifar (16th March 2014),اث میلان (2nd November 2014),حبیب 60 (12th February 2014),شاپور اول (4th March 2018)

تشکر ها
    120
    396 سپاس از125 پست

پیش فرض فراموش کردن آپل آی دی

با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیران
    من
    5s gold دارم
    اشتباها رستوریه قبلی با برنامه اپل آی دی رفت تو گوشی که مال دوستم تو دبی بود
    اونم خیلی وقت میشد که واسه خودش ای دی درست کرد ولی الان متاسفانه رمزش یادش رفت و حتی نمیتونه به ایمیلش بره چون بلوک شده
    منم شدم گرفتار
    نه رمز دارم میتونم کاری کنم
    لطفا اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
    با تشکر

10. 3کاربر از amolpana بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th December 2014),m.aminifar (16th March 2014),اث میلان (2nd November 2014)

تشکر ها
    120
    396 سپاس از125 پست

یکی نیست اینجا یه کم راهنمایی کنه ؟

12. 2کاربر از amolpana بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th December 2014),اث میلان (2nd November 2014)

علایق
    کوه نوردی وحیوانات
    شغل و حرفه
    تعمیرات لوازم صوتی وتصویری
    تشکر ها
    716
    792 سپاس از255 پست

Icon16

سلام وقت بخير گوشي اپل مدل a1387 دارم كه اپل اي دي و پسوورد را فراموش كردم بايد چيكار كنم مرسي

14. 2کاربر از saeidazimi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th December 2014),KIAN FAR (10th January 2015)

تشکر ها
    1,382
    1,318 سپاس از392 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeidazimi Click here to enlarge
    سلام وقت بخير گوشي اپل مدل a1387 دارم كه اپل اي دي و پسوورد را فراموش كردم بايد چيكار كنم مرسي

به لینک زیر مراجعه کنید

iforgot.apple.com

16. 2کاربر از poyul بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (30th December 2014),KIAN FAR (10th January 2015)

تشکر ها
    3,441
    16,256 سپاس از3,296 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeidazimi Click here to enlarge

الان گوشی در منوی اصلی هست یا ریست کردین

18. 2کاربر از vahid6630 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

karim1350  (5th March 2018),KIAN FAR (3rd March 2018)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع