.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: (حل شده) راهنمای دربازه اطلاعات پاک شده هارد

تشکر ها
    53
    115 سپاس از31 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمای دربازه اطلاعات پاک شده هارد

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط hedayat3 Click here to enlarge
    به نظر من بهترین راه استفاده از برنامه RecoverMyFiles است.حتما تستش کن
    سلام دوست من نرم افزار را نصب کردم درایور را انتخاب کردم و ریکاوری کردم فولدرها را در قسمت سمت چپ پیدا کردم اما دیگر نمیتوانم جلوتر بروم اگر کسی با این نرم افزار اشنایی دارد راهنماییم کند

2. 2کاربر از qqaa بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

SALEH (23rd October 2013),پروانه (22nd October 2013)

علایق
    کامپیوتروالکترونیک ونرم افزار
    تشکر ها
    24,677
    21,399 سپاس از3,576 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط qqaa Click here to enlarge
    سلام دوست من نرم افزار را نصب کردم درایور را انتخاب کردم و ریکاوری کردم فولدرها را در قسمت سمت چپ پیدا کردم اما دیگر نمیتوانم جلوتر بروم اگر کسی با این نرم افزار اشنایی دارد راهنماییم کند

درنرم افزار
    RecoverMyFiles بعدازپیداشدن فایل وپوشه ها اول درسمت چپ نرم افزار به فایل ها علامت زده وبعددربالای نرم افزار گزینه سیوراکلیک وجایی برای ذخیره فایل ها انتخاب کنیدوازآن درایوی که رکاوری کردید آدرس آن درایو راندهید ودرایو دیگری را انتخاب کنیدتا در آنجا ذخیره شود.
    همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد.

كيانست اولين وبزرگترین سايت فوق تخصصی الكترونيك درايران

4. 4کاربر از پروانه بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ava4429 (23rd October 2013),qqaa (23rd October 2013),SALEH (23rd October 2013),علي اصلاني  (23rd October 2013)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط qqaa Click here to enlarge
    اين هم آموزش تصويري خدمت شما

دانلود آموزش تصويري
    ** سخاوت در زیاد دادن نیست، در به موقع دادن است**

6. 4کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ava4429 (23rd October 2013),M.Salehi  (23rd October 2013),qqaa (23rd October 2013),پروانه (23rd October 2013)

تشکر ها
    174
    19 سپاس از10 پست

پیش فرض ريكاوري

سلام دوستان من هارد 500 گیگ سامسونگ دارم /كه اطلاعاتم و درايوهام غیب شده //يعني بجاي اينكه چهار درايوم بياد بالا فقط درايو c ظاهر ميشه //كارهايي رو كه ذكر كرده بودين انجام دادم /خبري نشد/با برنامه ي ريكاوري هم اسكن كردم /يه سري از برنامه هام برگشت / يه سري ازبرنامه هاي ديگم خراب برگشتن /يه سري ديگش ناقص و.....خلاصه با كلي ايراد هاي ديگه ///ولي درايو هاي اصليم كه شامل E,F,D,, هست رو هنوز بر نگشته //خواهش ميكنم يكي راهنماييم كنه چيكار كنم /// من در طول عمرم يه بار عروسي كردم ,كه متاسفانه يادگاريه فيلمم رو هنوز نتونستم ريكاوري كنم .///عزيران ممنون ميشم از راهنماييتون Click here to enlarge

8. 3کاربر از amin_ma بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (23rd October 2013),qqaa (23rd October 2013),پروانه (23rd October 2013)

تشکر ها
    61
    222 سپاس از83 پست

پیش فرض پاسخ : ريكاوري

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط amin_ma Click here to enlarge
    سلام دوستان من هارد 500 گیگ سامسونگ دارم /كه اطلاعاتم و درايوهام غیب شده //يعني بجاي اينكه چهار درايوم بياد بالا فقط درايو c ظاهر ميشه //كارهايي رو كه ذكر كرده بودين انجام دادم /خبري نشد/با برنامه ي ريكاوري هم اسكن كردم /يه سري از برنامه هام برگشت / يه سري ازبرنامه هاي ديگم خراب برگشتن /يه سري ديگش ناقص و.....خلاصه با كلي ايراد هاي ديگه ///ولي درايو هاي اصليم كه شامل E,F,D,, هست رو هنوز بر نگشته //خواهش ميكنم يكي راهنماييم كنه چيكار كنم /// من در طول عمرم يه بار عروسي كردم ,كه متاسفانه يادگاريه فيلمم رو هنوز نتونستم ريكاوري كنم .///عزيران ممنون ميشم از راهنماييتون Click here to enlarge
    دوست عزیز ویندوزت چیه؟

10. 4کاربر از hedayat3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (23rd October 2013),qqaa (23rd October 2013),پروانه (23rd October 2013),داوودی فر (17th May 2014)

تشکر ها
    53
    115 سپاس از31 پست

سلام دوستان مشکلم حل شد چند نرم افزار ریکاوری درداخل سیدیهای ویندوز داشتم با هییچ کدوم نتیجه نداد تا یه سایت ایرانی گیر اوردم که یکی مشکل من را داشت ویک نفر از کشور خارج نرم افزار را اپ کرده بود واقعا کارش عالی بود تمام فایلهایم برگشت این لینک نرم افزار
    http://kiansat.kim/showthread.php?t=...420#post351420
    ویرایش توسط qqaa : 23rd October 2013 در ساعت 16:51

12. 3کاربر از qqaa بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

kami 2015 (24th October 2013),M.Salehi  (23rd October 2013),داوودی فر (17th May 2014)

تشکر ها
    174
    19 سپاس از10 پست

Icon7 پاسخ : ريكاوري

ويندوزم xp pak 3 هست///
    Click here to enlarge

14. 3کاربر از amin_ma بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (24th October 2013),qqaa (25th October 2013),داوودی فر (17th May 2014)

تشکر ها
    61
    222 سپاس از83 پست

ويندوزم xp pak 3 هست///
    Click here to enlarge
    ببین دست عزیز ممکنه کسی پشت سیستم شما نشسته باشه و درایوها را دیلیت کرده باشه ویا خودتون بطور ناخواسته اینکارو کرده باشین.
    تو ویدوز xp یک قسمت داره به نام disc managment که اونجا کل درایوهای سیستم را نشون میده وقتی رو یک درایوی راست کلیک کنی یک گزینه داره به نام delete logical drive
    که وقتی اونو انتخاب کنی نام درایو از داخل my computer حذف میشه(از دوستان کسی عمدا این کار رو انجام نده چون ممکنه اطلاعات و درایو به طور کامل بپره) و عملا شما درایوی نمی بینید ولی اطلاعات شما روی هارد هنوز وجود داره که برای برگشتن به حالت قبل و نمایش نام درایو باید به همان قسمت disc managment بروید و گزینه add logical driver یا چیزی شبیه به این را انتخاب و همان نام درایو را وارد کنید یعنی اگر قبلا درایو f داشته اید باید همان نام f را وارد کنید تا 2باره درایو شما نمایش داده شود و به اطلاعات ان دسترسی پیدا کنید
    disc managment را میتونی از مسیر زیر پیدا کنی
    با کلیک راست روی مای کامپیوتر و انتخاب گزینه managment و سپس در صحفه جدید باز شده انتخاب گزینه disc managment
    امیدوارم این مطلب کمکتون کنه

16. 2کاربر از hedayat3 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (25th October 2013),داوودی فر (17th May 2014)

تشکر ها
    53
    115 سپاس از31 پست

سلام دوست من شما با سیدی ویندوز بدون نصب میتوانید کل اطلاعات دراویر خودتان را ببینید جای هیچ نگرانی نیست معمولا این مشکل از بوت یا پارتشین میباشد میدوم از تاریخ این پست گذشته دوست من انشالا که هارد را دستکاری نکرده باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع